Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 6 κολλάει το touch


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   N0thinGsPeciaL

N0thinGsPeciaL

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 01/09/2015 - 09:01

Ουτε ενα ευρω σε μαγαζι εκτος apple.ποιοτητες τραγικες και τιμες για κανεναν λογο δεν δικαιολογουνται.
Κινεζιες που κοστιζουν 30 ευρω ειδικα για ανω των 10 τεμαχιων και τα μοσχοπουλανε καποιοι 200 με τοποθετηση .ρε ουστ απο εδω λεμε.
Και απορω πως ορισμενοι εξακολουθουν κ αγοραζουν;θα χαρω να αρχισει η εφαρμογη αλλαγης οθονης ελλαδα να κλεισουν αυτα τα και καλα μαγαζακια πκυ εχουν φυτρωσει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   N0thinGsPeciaL

N0thinGsPeciaL

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 01/09/2015 - 09:02

Φιλος με 5αρι του εσπασε και πηγε σε πακιστανο και του ειπε 90 ευρω για καινουρια!!!ελεος !!

#18   midkin

midkin

    iPH Addict

  • 755 μηνύματα
  • Twitter:@midkin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:midkin

Δημοσίευση 01/09/2015 - 09:31

Πάντως σε iPhone 5 που έχω αλλάξει οθόνη, πήρα από το eBay με κάτι λιγότερο απο 20€ και την έδωσα σε έναν που ασχολείται αποκλειστικά με επιδιόρθωση iPhone και με 10€ μου την πέρα πέρασε! Πάει 1 χρόνος και όλα άψογα...

#19   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 01/09/2015 - 09:35

Σου αλλάζει οθόνη σε 6αρι με 120ευρώ?

Ναι αλλά μόνο στις χώρες που υπάρχει επίσημη υποστήριξη.Εδω στην Ιταλία κοστίζει 120 ευρώ για iPhone 6.Πριν κανά μήνα το πήγε ένας φίλος μου.

Τελευταία επεξεργασία από: PetrosMac, 01/09/2015 - 09:35


#20   N0thinGsPeciaL

N0thinGsPeciaL

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 01/09/2015 - 10:12

Εδω εχουμε βρωμισει απο τις σαβουρες των καταστηματων i με μαπα ποιοτητες και τιμες στον θεο γινανε μαγκες ολοι γιατι οι περισσοτεροι ειναι ασχετοι οσο δεν παει που εχουν iphone εχω πετυχει ανθρωπο να λεει οτι στο irepair εχουν γνησια ανταλλακτικα!!!!ενταξει τι συζηταμε τωρα αλλος εχει εδω μεσα αγγελια για γνησιες οθονες και καλα και τις εδινε 100 ευρω και τις ανεβασε 150!

#21   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 01/09/2015 - 13:03

Ναι μου έσπασε στο δικό μου στη Γενεύη και μου την άλλαξαν με 119 ελβετικά φράγκα για την ακρίβεια (109 ευρώ περίπου).


Στο έκαναν αμέσως; Ειχες κλείσει ραντεβού ;

#22   gkok

gkok

    iPH Enthousiast

  • 563 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 02/09/2015 - 08:25

Στο έκαναν αμέσως; Ειχες κλείσει ραντεβού ;

 

Μπήκα στο μαγαζί έρχεται ο υπάλληλος σε ρωτάει ποιο είναι το πρόβλημα σου λέει ΟΚ κρατάει τα στοιχεία σου και σε 10 λεπτά  σε 15 σε μισή ώρα (ανάλογα με την δουλειά που έχει το μαγαζί) σου λέει θα σε δει ο τεχνικός.Όντως σε 15 λεπτά που μου είπε με φώναξαν με είδε ο τεχνικός κατέγραψε το πρόβλημα και τα πλήρη στοιχεία μου και μου λέει έλα σε 2 με 3 ώρες να το πάρεις.Πήγα σε 3 ώρες και το πήρα έτοιμο  :).



#23   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 02/09/2015 - 13:01

Μπήκα στο μαγαζί έρχεται ο υπάλληλος σε ρωτάει ποιο είναι το πρόβλημα σου λέει ΟΚ κρατάει τα στοιχεία σου και σε 10 λεπτά σε 15 σε μισή ώρα (ανάλογα με την δουλειά που έχει το μαγαζί) σου λέει θα σε δει ο τεχνικός.Όντως σε 15 λεπτά που μου είπε με φώναξαν με είδε ο τεχνικός κατέγραψε το πρόβλημα και τα πλήρη στοιχεία μου και μου λέει έλα σε 2 με 3 ώρες να το πάρεις.Πήγα σε 3 ώρες και το πήρα έτοιμο :).


Α πολύ ωραία! Σε ευχαριστώ πολύ!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες