Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 7 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6S & 6S Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1973 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 25/09/2015 - 10:40

και με φορτιστή ipad κάνεις δουλειά .

Κι αυτό ισχύει και μάλιστα φορτίζει και πιο γρήγορα. Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο χαλάει την μπαταρία έτσι.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2015 - 10:44

Φεύγει μαζί με τι κινητό όταν το μετά πουλήσεις . Και είναι μεγάλος ο αγγλικός φορτιστής και γίνεται γκουμούτσα αν βάλεις και αντάπτορα. Για τα 6 χρόνια μόνο που λέτε δεν έχω επιβεβαιώσει . Παλιότερα κέρδισες κάτι από την ισοτιμία. Πλέον όχι

#183   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/09/2015 - 10:56

Αυτο με τις εγγυήσεις ήταν ΠΑΝΤΑ ασαφές. Δε βρίσκεις άκρη.

#184   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:03

Αυτο με τις εγγυήσεις ήταν ΠΑΝΤΑ ασαφές. Δε βρίσκεις άκρη.

Αυτό ξαναπέστο!! Μεγα θέμα και ευτυχως που υπαρχει κ το φορουμ γιατι ειδικα περυσι με την 2ετια και την καλυψη εγινε ψηλοχαμός και πολλα μαγαζια καναν την παπια για την καλυψη...

 

Ασχετο - Το σκυλακι σου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :)



#185   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:13

Μα εδω δε μιλάμε για διετία πλέον θέλουμε Βρετανική 6ετία στην ψωροελλαδίτσα. Τι να πω μακάρι να ισχύουν αυτά και να μπορούμ να τα διεκδικήσουμε γιατι ακούγεται σαν την υφαλοκρηπίδα, έχουμε το δικαίωμα αλλα δεν το εγείρουμε ....



#186   astalavista

astalavista

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:16

Αυτο με τις εγγυήσεις ήταν ΠΑΝΤΑ ασαφές. Δε βρίσκεις άκρη.

Παντα βρίσκεις άκρη σε ένα Apple Store. Και παντα ο καταναλωτής ασκεί τα δικαιώματα του και τα βρίσκει αν δεν έχει πειράξει τη συσκευή. Μου αλλάξανε iPhone 5 επειδή δεν λειτουργούσε καλα το μπλουτοθ. Ασε μην ψάχνεις. Και η επίλυση του προβλήματος γίνεται επιτόπου και αμέσως.

#187   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:18

Μα εδω δε μιλάμε για διετία πλέον θέλουμε Βρετανική 6ετία στην ψωροελλαδίτσα. Τι να πω μακάρι να ισχύουν αυτά και να μπορούμ να τα διεκδικήσουμε γιατι ακούγεται σαν την υφαλοκρηπίδα, έχουμε το δικαίωμα αλλα δεν το εγείρουμε ....

Εδω δεν διορθωνουν το bug με το τελικο σ, για την ελλαδα θα ενδιαφερθουν?? Και να μην πω το χρονιο θεμα (αν και off topic),  οτι θα πρεπε καααποια στιγμη να δουμε και εδω ενα apple store (οπως πχ η γειτονικη τουρκια...)



#188   astalavista

astalavista

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:19

Μα εδω δε μιλάμε για διετία πλέον θέλουμε Βρετανική 6ετία στην ψωροελλαδίτσα. Τι να πω μακάρι να ισχύουν αυτά και να μπορούμ να τα διεκδικήσουμε γιατι ακούγεται σαν την υφαλοκρηπίδα, έχουμε το δικαίωμα αλλα δεν το εγείρουμε ....

Η εξαετία ισχύει μονο στην Αγγλία. Το προϊόν στην Ελλάδα θα έχει μονο ένα χρόνο εγγύηση αυτό της Apple. Μετα μονο σε αγγλικό έδαφος μπορεί να ασκηθεί η εξαετής κάλυψη απο τον πωλητή. Αν αγοραστεί απο Apple retail/online store, θα ειναι η ίδια η Apple.

#189   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:22

Παντα βρίσκεις άκρη σε ένα Apple Store. Και παντα ο καταναλωτής ασκεί τα δικαιώματα του και τα βρίσκει αν δεν έχει πειράξει τη συσκευή. Μου αλλάξανε iPhone 5 επειδή δεν λειτουργούσε καλα το μπλουτοθ. Ασε μην ψάχνεις. Και η επίλυση του προβλήματος γίνεται επιτόπου και αμέσως.


Πολύ ωραία τα λες αλλά για Apple Store. Άντε Γερμανό κοτέ κ βόντα κ πες μου μετά...

#190   astalavista

astalavista

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:29

Πολύ ωραία τα λες αλλά για Apple Store. Άντε Γερμανό κοτέ κ βόντα κ πες μου μετά...

http://www.apple.com...utory-warranty/
Παίρνεις αεροπλάνο το πρωί πας για καφε Λονδίνο και έρχεσαι την άλλη μέρα. Η το βραδυ.
Τα εισιτήρια πια ειναι παρα πολυ φτηνά. Τις περισσότερες φορές πιο φτηνά απο μια μεταφορική για να σου φέρει το τηλέφωνο στην Ελλάδα... Αλλα μάλλον βγήκαμε εκτός νήματος.

#191   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:41

Χαχα πάλι ωραία τα λες :) anyway Ελλαδιστάν παίζουμε με ότι μας παρέχουν. Ακριβές τιμές κ άθλιο σέρβις.

#192   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 25/09/2015 - 12:10

Απ'ότι βλέπω από το tracking number, παρέλαβε η forward2me. Τώρα περιμένω να μου στείλει το email για να πληρώσω. Λογικά Δευτέρα μεσημέρι θα το έχω στα χέρια μου.



#193   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2015 - 12:24

Απ'ότι βλέπω από το tracking number, παρέλαβε η forward2me. Τώρα περιμένω να μου στείλει το email για να πληρώσω. Λογικά Δευτέρα μεσημέρι θα το έχω στα χέρια μου.

τι ψώνησες? Καλως να το δεχτεις και να μας γράψεις εντυπώσεις 



#194   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 25/09/2015 - 12:29

τι ψώνησες? Καλως να το δεχτεις και να μας γράψεις εντυπώσεις

Το iPhone 6S 64GB Space Grey πήρα. Τώρα μόλις μου έστειλε η forward2me email για να συμπληρώσω την αξία του δέματος πριν υπολογίσει το κόστος. Πέρισυ δε θυμάμαι να είχε κάτι τέτοιο.

#195   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2015 - 12:33

Ρε παιδες διαβάστε λίγο καλύτερα 6 χρόνια Αγγλία / Ουαλία και 5 για Σκωτία αναφέρει για νομικά δικαιώματα χωρίς συμπληρωματικό κόστος. Δεν εννοει να πας μετα από 5 χρόνα επειδη δε λειτουργει το home button και να απαιτησεις refurbished. Για να ρωτήσει κανείς που ζει Αγγλία.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες