Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

Unboxing iPhone 6s Rose Gold απο τυχερη κυρια στο San Diego ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
80 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/09/2015 - 07:47

Live Periscoping για το 6S ο MKBHD.

Για την ώρα μαθαμε ότι το 3D Touch δεν δουλεύει ούτε κάν σε όλες τις μαμά εφαρμογές.


Νομίζω είναι λογικό σαν νέο feuture .. Από την άλλη θα μου πεις από την στιγμή που το περνάς στο νέο σου μοντέλο πρέπει να δουλεύει στο 90% για να μην πω στο 100% στις εργοστασιακές εφαρμογές .. Από την άλλη μ είναι αδιάφορο προσωπικά το 3D Touch από αυτά που διαβάζω τουλάχιστον με σιγουριά θα σ απαντήσω μόλις έρθει Ελλάδα και αγοράσω το κινητό :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 23/09/2015 - 07:49

Ναι ρε φίλε . Τα 16 άρια αρχίζουν να μην έχουν Ζήτηση αφού με 50 παραπάνω βρίσκεις αντίστοιχο 64 ιδίως εποχές που βιάζονται να το σπρώξουν. Κάνε υπομονή όταν θα βγουν τα μελανά σημεία του s :τιμή βάρος θα αναθερμανθεί η ζήτησης του. Βάλτο και άλλου εκτός από δω που έχουμε μαζευτεί πολλοί ...ψαγμένοι .

Θα δείξει,αν και δεν με πειράζει και τόσο τελικά να το κρατήσω και με τα λεφτά της διαφοράς για 64αρι που πλέον θα επερνα να πάρω ένα απο τα δυο αλλά που ανέφερα. Δεν είχα πουλήσει ποτέ τηλέφωνο και πίστευα ότι έχουν περισσότερη ζήτηση τα iPhones οποτε το έκανα περισσότερο για να περνώ το καινούριο κάθε χρόνο με κάποια διαφορά

#78   StavSanis

StavSanis

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/09/2015 - 09:15

Γελάω που για ακόμη μια φορά καταρρίπτεται ο μύθος με τους πυρήνες..

Πρέπει να τα σπάει πάντως!

 

@istan κάτι δεν κάνεις καλά μάλλον. Βάλτο σε site με αγγελίες κινητών η στα group αγγελιών του facebook και θα δεις για πότε θα πουληθεί!



#79   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 23/09/2015 - 09:40

και γω αυτο πιστευω!! ΑΝ οπως λες ειναι σε αυτη την κατασταση επρεπε να ειχε εξαφανιστει!! εδω πουλιουνται αλλα σε χειροτερη κατασταση σε ψηλες τιμες γιατι οχι και το δικο σου!



#80   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 03/10/2015 - 14:12

Για εμένα δεν είναι θέμα μαγκιάς. Είναι θέμα ευκολίας. Πλήρωσα κάποιο ποσό για να πάρω ένα κινητό που κάνει ότι ακριβώς εγώ ζητήσω και να το χαρώ για αυτό που είναι. Φυσικά και έχω πάρει θήκες και ζελατίνες αλλά τις έχω χρησιμοποιήσει ελάχιστα. Πραγματικά αν δεις όποιο κινητό έχω πουλήσει θα πάθεις πλάκα. Και τώρα έχω το 6 Plus 8 μήνες και δεν έχει το παραμικρό.

συμφωνω. Το θέμα επίσης είναι ότι αν είναι να παίρνεις κάτι τόσα χρήματα και να ΜΗΝ εμπιστεύεσαι την εταιρία όσον αφορά στο ότι δε θα γρατζουνιστεί και λοιπά και λοιπά και να πας να σκάς ένα σωρό λεφτά για θήκες είναι τράτζικ. Όσο για κάποιο σχόλιο που είδα ότι δεν θα έβαζε κάποιος θήκη 5 ευρώ, θα πω (ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ), "σιγά μανδάμ". Όσα λεφτα πέταξα σε "ακριβές" θήκες τόσα χρόνια τσάμπα πήγαν. Οι ελαφριές καουτσουκ διάφανες θήκες του πλαισίου και στο άειφον και στο Note 3 που έχω τώρα μια χαρά ήταν κι ας κάνανε 5.90. Και το ευχαριστιέσαι κιολας. 


Whatsapp doc?

#81   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2015 - 14:39

συμφωνω. Το θέμα επίσης είναι ότι αν είναι να παίρνεις κάτι τόσα χρήματα και να ΜΗΝ εμπιστεύεσαι την εταιρία όσον αφορά στο ότι δε θα γρατζουνιστεί και λοιπά και λοιπά και να πας να σκάς ένα σωρό λεφτά για θήκες είναι τράτζικ. Όσο για κάποιο σχόλιο που είδα ότι δεν θα έβαζε κάποιος θήκη 5 ευρώ, θα πω (ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ), "σιγά μανδάμ". Όσα λεφτα πέταξα σε "ακριβές" θήκες τόσα χρόνια τσάμπα πήγαν. Οι ελαφριές καουτσουκ διάφανες θήκες του πλαισίου και στο άειφον και στο Note 3 που έχω τώρα μια χαρά ήταν κι ας κάνανε 5.90. Και το ευχαριστιέσαι κιολας. 

ειναι και θεμα αισθητικης και θεμα τυχης και στη τελικη προσωπικο του καθενος τι θηκη και ποσα θα σκασει για να τη παρει.Εσυ τη βρισκεις να αλλαζεις συνεχεια με 5 ευρω αλλος θελει μια και καλη. Εσυ θες καουτσουκ ο αλλος γουσταρει δερμα να μυριζει απο δω μεχρι την Κοκκινια. Εσυ εισαι τυχερη που δεν σου εχει γδαρει μεχρι στιγμης την πλατη η τα πλαινα του τηλ καποια κακοφτιαγμενη θηκη ενω ο αλλος μεσα στην ατυχια του το παθαινει με την πρωτη φτηνιαρικη που φοραει.

Βεβαια ολα αυτα ειναι παντα σχετικα και δεν αποτελουν οδηγιες προς ναυτιλομενους και στην τελικη νομιζω οτι πολλοι απο μας πανε απο το ενα ακρο στο αλλο μεχρι τελικα να βρουν αυτο που τους ικανοποιει.Μεταξυ αυτων και εγω...






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες