Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 6s σε ελλαδα ( ειναι αξιοπιστο η απατη ? )


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   kostasex

kostasex

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα

Δημοσίευση 24/09/2015 - 23:57

Ειναι και η τιμη νομιζω πολυ καλη ομως ,  809 τα 64 gb  
Οταν ερθει στην ελλαδα ξερουμε σε τι τιμη θα ειναι ? 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/09/2015 - 00:16

899€ ισως για το 6s 64Gb. Εκει να το υπολογίζεις περίπου..

#33   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.557 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/09/2015 - 00:23

Ειναι και η τιμη νομιζω πολυ καλη ομως ,  809 τα 64 gb  
Οταν ερθει στην ελλαδα ξερουμε σε τι τιμη θα ειναι ? 

Η τιμές θα είναι ελάχιστα πιο πάνω. Yπάρχει και το Skroutz.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#34   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 25/09/2015 - 00:24

Οποτε αν καταλαβα καλα, αγοραζεις εντος ΕΕ αλλα εχεις αποδειξη απο εκτος ΕΕ, και συνεπως, 1 ετος μονο, λαμπρα.


Και δεν περνάνε τελωνείο..(;)

#35   kostasex

kostasex

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα

Δημοσίευση 25/09/2015 - 09:40

θα το αφησω κι εγω λοιπον για αργοτερα, ας ειναι 100 ευρο παραπανω και να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχω προβλημα με τις αναβαθμισεις και τις ελληνικες σιμ 

Ποτε να το περιμενουμε σε ελλαδα ?
Αν σκεφτεις οτι απο εκει θα το επερνα σε 15-20 εργασιμες , απο ελλαδα ποτε θα το εχω στ χερια μου ? 
Γνωριζει καποιος ? 



#36   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2015 - 10:57

Ρε παιδιά ας πούμε ότι έχεις 2 χρόνια εγγύηση . Η μεταπώληση δεν θα επηρεαστεί ; Ρίσκο στην αγορά ; Ας πούμε ότι κάποια συσκευή έχει θέμα άντε βγάλε άκρη να τη στείλεις και που, να αποδείξεις ότι δεν υπάρχει κακή χρήση και αν όλα πάνε κατ ευχήν να περιμένεις και πάλι κανένα μήνα να στείλουν άλλη. Το ρίσκο και την αβεβαιότητα και την άγνωστη αναμονή κοστολογείται 100 ευρώ , όσοι το αντέχετε προστρέξτε

#37   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:00

θα το αφησω κι εγω λοιπον για αργοτερα, ας ειναι 100 ευρο παραπανω και να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχω προβλημα με τις αναβαθμισεις και τις ελληνικες σιμ 

Ποτε να το περιμενουμε σε ελλαδα ?
Αν σκεφτεις οτι απο εκει θα το επερνα σε 15-20 εργασιμες , απο ελλαδα ποτε θα το εχω στ χερια μου ? 
Γνωριζει καποιος ? 

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Ελλάδα πρέπει να έρχεται αρχές Νοέμβρη, οπότε δε θα αλλάξει και κάτι να περιμένουμε λίγο ακόμη.



#38   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:15

Εγω προτεινω να χαλαρωσουμε οσοι δεν μπορουμε να το προμηθευτουμε απο καποιο Apple store είτε από καποιον δικό μας που θα μπορεσει να το αγορασει. Ο έλληνας ετσι παντα την πληρωνει γαιτι βιαζεται. Ειδικα φετος που μας ταχουν σπασει με τα cc καλο ειναι να μην ρισκαρουμε αλλα ναμαστε βεβαιοι για τις αγορες μας, την εγγυηση του αλλα κυριως αν μας φτανει η τσεπη μας..Τι εμεινε αλλωστε - 1 μηνακι χονδρικα. Μετα θα χουμε επιλογες ειτε απο σκρουτζομαγαζα ειτε απο καταστηματα κινητης κτλ

Λες και θα χυθει το γαλα αν περιμενουμε ενα μηνα ακομη 



#39   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:52

Κλασικο καθε φορα που βγαινει νεα συσκευη, παντως με 1 ετος εγγυηση, προσωπικα, θενξ μπατ νο θενξ.



#40   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/09/2015 - 11:57

Γεια σας παιδια, σημερα βρικα σε μια σελιδα να εχουν βαλει προς παραγγελεια το καινουργιο μηλοφωνο ( 6s ) και ακομη σε δηθεν προσφορα για λιγες ωρες ..
Το λινκ ειναι εδω  https://www.deals365...apo-to-deals365

Θεωριτε οτι ειναι αξιπιστο η καποια απατη , επισης λεει οτι θα λειτουργει με ελληνικη σιμ κανονικα και θα ειναι με ελληνικο μενου , αν θα το κανω restore as new καποια στιγμη θα λειτουργει παλι με ελληνικη σιμ  και θα ειναι με ελληνικο μενου ? 

Την εκανα την παραγγελεια εγω αλλα τα χρηματα δεν τα εδωσα ακομα , αλλα πρεπει να τα βαλω πριν μου ερθει  να το κανω  η οχι ? ποια η γνωμη σας ? 

Αυτό το θέμα με το "ελληνικό μενού" το έχουμε διευκρινίσει άπειρες φορές. Τα ελληνικά υπάρχουν μέσα στη συσκευή να τα επιλέξεις ως γλώσσα. Μην το μπλέκετε με τη siM. 


Whatsapp doc?

#41   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2015 - 12:00

Εγω προτεινω να χαλαρωσουμε οσοι δεν μπορουμε να το προμηθευτουμε απο καποιο Apple store είτε από καποιον δικό μας που θα μπορεσει να το αγορασει. Ο έλληνας ετσι παντα την πληρωνει γαιτι βιαζεται. Ειδικα φετος που μας ταχουν σπασει με τα cc καλο ειναι να μην ρισκαρουμε αλλα ναμαστε βεβαιοι για τις αγορες μας, την εγγυηση του αλλα κυριως αν μας φτανει η τσεπη μας..Τι εμεινε αλλωστε - 1 μηνακι χονδρικα. Μετα θα χουμε επιλογες ειτε απο σκρουτζομαγαζα ειτε απο καταστηματα κινητης κτλ

Λες και θα χυθει το γαλα αν περιμενουμε ενα μηνα ακομη 

Καλά μην περιμένεις και τις τρελές προσφορές όταν κυκλοφορήσει Ελλάδα. Τα cc θα επηρεάσουν ΚΑΙ τις επίσημες τιμές ΚΑΙ τις σκρουτζοτιμές ΚΑΙ τη διαθεσιμότητα και άρα την προσφορά .

Στην Ελλάδα ζούμε όχι στη Σιγκαπούρη. Όπου υπάρχει διαφορά στην τιμή κάτι μυρίζει πολλές φορές, απλα είμαστε τυχεροί και δεν τυχαίνει πάντα η στραβή.


Τελευταία επεξεργασία από: AlG, 25/09/2015 - 12:00


#42   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/09/2015 - 12:07

Καλά μην περιμένεις και τις τρελές προσφορές όταν κυκλοφορήσει Ελλάδα. Τα cc θα επηρεάσουν ΚΑΙ τις επίσημες τιμές ΚΑΙ τις σκρουτζοτιμές ΚΑΙ τη διαθεσιμότητα και άρα την προσφορά .

Στην Ελλάδα ζούμε όχι στη Σιγκαπούρη. Όπου υπάρχει διαφορά στην τιμή κάτι μυρίζει πολλές φορές, απλα είμαστε τυχεροί και δεν τυχαίνει πάντα η στραβή.

Δηλ οταν αγοραζες το 6αρι 690 απο σκρουτζομαγαζα και εδινες 860 σε γερμανοκωτσοβολο και στα αλλα καταστηματα τι να επαιζε ακριβως? Και τι να μυριζε? Εγω απλα ειπα να μην βιαζομαστε...Και εγω ετσι την εκανα την πα@@@α περυσι και αγορασα αρχικα 16αρι με 800ευρω για να λεω οτι το πηρα αρχες οκτωβρη.. Μετα απο 1 μηνα με τα ιδια αγοραζα 64 (πραγμα εννοειτε που εκανα) :)


Τελευταία επεξεργασία από: vagfilippo, 25/09/2015 - 12:08


#43   kostasex

kostasex

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα

Δημοσίευση 07/10/2015 - 15:00

Παιδια πηγα ρωτησα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι ενα χρονο εγγυηση θα εχει  ,τοσο δεινει η apple 

899 το 6s 64 .....


Σε σχεση με το 365 η ιδια εγγυση και 100 ευρο περισσοτερα 



#44   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 07/10/2015 - 15:10

Παιδια πηγα ρωτησα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι ενα χρονο εγγυηση θα εχει  ,τοσο δεινει η apple 

899 το 6s 64 .....


Σε σχεση με το 365 η ιδια εγγυση και 100 ευρο περισσοτερα 

άσε τι λένε στο πλαισιο....εκει τους βάζεις μια μπάλα να κλωτσησουν και μια μπάλα σανό και κλωτσανε το σανό....οποτε αστούς τι λένε.

από την στιγμή που θα αγοράσεις από πλαισιο και γενικά ευρωπαικη ένωση έχεις δυο χρονια εγγύηση.ΤΕΛΟΣ



#45   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.557 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/10/2015 - 15:10

Παιδια πηγα ρωτησα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι ενα χρονο εγγυηση θα εχει  ,τοσο δεινει η apple 

899 το 6s 64 .....


Σε σχεση με το 365 η ιδια εγγυση και 100 ευρο περισσοτερα 

Τον ένα χρόνο του κατασκευαστή αναφέρουν.

 

Για ακόμη μια φορά.. 2ετής είναι η εγγύηση.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 07/10/2015 - 15:10

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες