Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:16

Μάγκες η Cosmote είναι μαγεία!!! Εχει 128 plus όντως . Αύριο παραλαμβάνουμε χαλαρά χωρίς άγχος να πηγαίνεις στα καταστήματα και να παρακαλάς για να παίρνεις τα λιμά 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:17

Παντως στο πλαισιο πρεπει να εχουν πολλοι για να το παρουν... εγω το προ-παρηγγειλα απο Κωτσοβολο μιας και εχω την εντυπωση οτι δεν θα το εχει παραγγειλει τοσος κοσμος απο εκει (βεβαια μονο θεωρια ειναι αυτο) αρα μπορει να εχω καλυτερες πιθανοτητες για γρηγοροτερη παραλαβη. Επισης το εκλεισα απο εκει μιας και το ειχε και με ατοκες δοσεις..

Χθες το παρηγγειλα τηλεφωνικα και ο υπαλληλος στην ερωτηση μου για το αν θα παραλαβω συντομα μου ειπε θα υπαρχουν πολλα κομματια και απο το απλο αλλα και απο το Plus.


Τελευταία επεξεργασία από: petran17, 08/10/2015 - 13:17


#363   Jeff2010

Jeff2010

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:18

Πότε έκανες παραγγελία? Έδωσες και 10άρικο? Εμένα με πήραν τηλέφωνο έβαλαν μια παραγγελία, και τώρα που τους κάλεσα μου έιπαν σίγουρα δεν παραλαμβανεις αύριο αλλά στην επόμενη φουρνιά στο τέλος του μήνα!!!!!

Τέλος του μήνα?? Εμένα μου είπαν όταν το παρήγγειλα ότι αν δεν μου έρθει 9,10 του μηνός πάει για τις 15. Και τηλέφωνο δεν έχουν πάρει ακόμα...



#364   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:19

Θα πάρω ΕΛΤΑ πόρτα πόρτα να το κρατήσουν στο κατάστημα να το πάρω νωρίς πριν καν ανοίξουν τα καταστήματα 10 και να μην περιμένω courier πότε θα δεήσει να περάσει



#365   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:21

Τέλος του μήνα?? Εμένα μου είπαν όταν το παρήγγειλα ότι αν δεν μου έρθει 9,10 του μηνός πάει για τις 15. Και τηλέφωνο δεν έχουν πάρει ακόμα...

Εγω στη θέση σου θα έκανα μια παραγγλία COSMOTE σήμερα αν δεν έχεις κάνει ήδη. Εχθές παρήγγηλα Αυριο παραλαμβάνω. Έχει και κει 12 άτοκες και δεν σου λένε φίδια



#366   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:25

Θα πάρω ΕΛΤΑ πόρτα πόρτα να το κρατήσουν στο κατάστημα να το πάρω νωρίς πριν καν ανοίξουν τα καταστήματα 10 και να μην περιμένω courier πότε θα δεήσει να περάσει

Ρε αφού είναι βαρύ και χοντρό, τι το ήθελες? :P



#367   valantisPao

valantisPao

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:25

μόλις μου στείλανε για προπαραγγελία έκανα αμέσως και μόλις μ είπαν για το 10 Ε το έστειλα, γιατί πάλι πέρυσι από αυτούς  το πηρα και φέτος  πίστευα ότι πάλι μόνο από το πλαισιο θα το βρω  



#368   Jeff2010

Jeff2010

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:26

Εγω στη θέση σου θα έκανα μια παραγγλία COSMOTE σήμερα αν δεν έχεις κάνει ήδη. Εχθές παρήγγηλα Αυριο παραλαμβάνω. Έχει και κει 12 άτοκες και δεν σου λένε φίδια

Έχω δώσει το 10ευρω στο Πλαίσιο εδώ και 1 εβδομάδα. Γι'αυτό περιμένω να δω τι θα γίνει...Αλλιώς Cosmote ή κάνα Γερμανό. Αυτό που μου είπαν όμως είναι ότι δεν παραγγέλνουν αυτοί τις συσκευές, απλά τις στέλνουν στα καταστήματα και αν είσαι τυχερός και υπάρχει το μοντέλο που θέλεις το παίρνεις.



#369   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:27

Ρε αφού είναι βαρύ και χοντρό, τι το ήθελες? :P

Ρε συ με trollάρεις γέρο άνθρωπο. Ντροπή.

Δεν είπα ποτέ ότι δεν θα το αγοράσω....



#370   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:32

Ρε συ με trollάρεις γέρο άνθρωπο. Ντροπή.

Δεν είπα ποτέ ότι δεν θα το αγοράσω....

Σου έδωσαν αριθμό αποστολής? Γιατί εμένα δεν μου έδωσαν. Επίσης στο site παραγγελιών δεν υπάρχει πλέον σαν παραγγελία.Μου δείχνει μόνο τις παλαιότερες.



#371   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:32

μόλις μου στείλανε για προπαραγγελία έκανα αμέσως και μόλις μ είπαν για το 10 Ε το έστειλα, γιατί πάλι πέρυσι από αυτούς  το πηρα και φέτος  πίστευα ότι πάλι μόνο από το πλαισιο θα το βρω  

Τι να πω μάλλον έκλεισαν οι αρχικές προπαραγγελίες. Εγώ έστειλα άμεσα ενδιαφέρον στο πλαίσιο. Δεν έδωσα βέβαια το 10άρικο . Και με πήραν 3 μέρες πριν για επιβεβαιώση, μου είπαν ότι επειδη είμαι παλιός πελάτης δε χρειάζεται να δώσω προκαταβολη .Τώρα μου είπαν ότι σίγουρα δεν παραλαμβάνω από την πρώτη φουρνιά και τον άλλο μήνα και θα έχω περαιτέρω τηλ επικοινωνία, πότε κανείς δεν ξέρει. Τώρα πόσο αυτό ισχύει ή δεν ισχύει δεν ξέρω.

H cosmote: εχθές αργά το απόγευμα έκανα παραγγελία σήμερα το στέλνουν και αύριο παραλαμβάνω. (Κάνω κάποιες ασκήσεις για να αντέξω το πρόσθετο βάρος!!!)


Τελευταία επεξεργασία από: AlG, 08/10/2015 - 13:36


#372   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:34

Σου έδωσαν αριθμό αποστολής? Γιατί εμένα δεν μου έδωσαν. Επίσης στο site παραγγελιών δεν υπάρχει πλέον σαν παραγγελία.Μου δείχνει μόνο τις παλαιότερες.

Και μένα το ιδιο . Αλλά μια υπάλληλος που πήρα τηλέφωνο με διαβεβαιώσε ότι θα το έχω αύριο και μέσα στην μέρα (γύρω στις 18:00) θα λάβω σε mail το voucher που θα αναγράφει αριθμό αποστολής. Πάντως το στέλνουν με EΛΤA courier το πόρτα πόρτα. Οπότε θα πάω πρωι πρωι εκει να παραλάβω. 8 ανοίγουν



#373   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:40

κ εγω η media markt η κωτσοβολο με βλεπω

#374   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:48

Καλοριζικα σε όλους! Να τα χαρείτε!

#375   Jeff2010

Jeff2010

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 13:49

Και μένα το ιδιο . Αλλά μια υπάλληλος που πήρα τηλέφωνο με διαβεβαιώσε ότι θα το έχω αύριο και μέσα στην μέρα (γύρω στις 18:00) θα λάβω σε mail το voucher που θα αναγράφει αριθμό αποστολής. Πάντως το στέλνουν με EΛΤA courier το πόρτα πόρτα. Οπότε θα πάω πρωι πρωι εκει να παραλάβω. 8 ανοίγουν

Εμένα μου έστειλαν ένα κουπόνι παραγγελίας. Να πάρω κάνα τηλ να μάθω τι γίνεται με εμένα ή να περιμένω αύριο τηλέφωνο?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες