Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#886   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/10/2015 - 12:45

ok τοτε εννοειτε δεν χαθηκε και ο κοσμος. Ισα ισα που θα μαθαινεις περισσοτερα διαβαζοντας εδω στο forum :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#887   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/10/2015 - 17:12

Παιδιά καλησπέρα. Αγόρασε κανείς από Document ; Ξέρω πως είναι premium seller αλλά ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμία σχέση με τον όμιλο quest...Λογικά όχι γιατί από ότι διάβασα ήταν πριν από αυτούς. Έχω έναν φίλο που περιμένει ακόμα όπως και εγώ το 6s plus 128gb silver και επειδή ήταν πολύ εξυπηρετικοί σκέφτεται να το πάρει από εκεί. Και το σκέφτομαι και εγώ, γιατί όλοι expansys, istorm και infoquest με έχουν στο "περίμενε" και δεν δίνουν ημ/νιες...



#888   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 20/10/2015 - 17:21

Νομιζω φετος το καλυτερο στοκ με διαφορα το εχει η cosmote.
Εντιτ: οχι τοσο τα καταστηματα για το σαιτ μιλαω

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: Badass, 20/10/2015 - 17:22


#889   pan1212

pan1212

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/10/2015 - 18:19

Το ωραίο είναι ότι επειδή το πήραν μερικά άτομα και μόνο συγκεκριμένα μοντέλα λέγανε ότι φέτος υπάρχει επάρκεια  ΧΑ ΧΑΧΑΧΑ μόνο στα λόγια . Εγώ προσωπικά επειδή σπάστικα με την κορο'ι'δια τους θα περιμένω το 7 και βλέπουμε.



#890   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2015 - 12:19

Καλησπερα 

Ξερει καποιος φιλος αν υπαρχει σε καποιο καταστημα wind διαθεσιμο iphone 6s 64 gb....(space grey ή silver)

Πολλα ζηταω ε??!!!  :)



#891   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/10/2015 - 12:24

Καλησπερα 

Ξερει καποιος φιλος αν υπαρχει σε καποιο καταστημα wind διαθεσιμο iphone 6s 64 gb....(space grey ή silver)

Πολλα ζηταω ε??!!!  :)

Eγω στο mall που ρωτησα για ενα ξαδελφο μου ειπαν οπως ολοι οτι περιμενουν. Αν δεν παιζει θεμα επιδοτησης τοτε καλυτερα κοιτα και αλλου..Και νομιζω οτι και τα public συνεργαζονται με wind!



#892   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/10/2015 - 12:25

επιτρέπεται Να βάλω λινκ στην σελίδα :huh:

Ερωτηση: απο οτι ειδα κλωνους πουλας ετσι??



#893   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 21/10/2015 - 13:22

Πριν λίγο από επικοινωνία με istorm Τσιμισκή: "οι προπαραγγελίες ελπίζουμε ότι θα καλυφθούν μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας"...κοινώς Νοέμβριο!Κατά τα άλλα υπάρχει διαθεσιμότητα...μιλάω πάντα για s plus 128gb. Κάπως έτσι πριν 2 χρόνια μετά από 3gs,4,4s έφυγα και πήγα samsung note 3. Και τώρα που είπα να γυρίσω με βλέπω να παίρνω νωρίτερα το note 5.  Τρείς κρατήσεις και καμία δεν έκατσε. 19/9 expansys, 2/10 infoquest , 5/10 istorm.Την τύχη μου μεσα!



#894   manos09

manos09

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2015 - 14:00

βρε παιδια τι εννοειτε εγω μια φορα πηγα στο media markt στη συγγρου και το πηρα και ειδα ειχε κομματια και δεν ειχα προπαραγγειλει τιποτα πηγεντε στα καταστηματα και ρωτηστε γιατι και εγω πηρα τα κεντρικα του media και ρωτησα και μου ειπαν δεν εχουμε κανενα κομματι. και πηγα μετα απο 2ωρες σε καταστημα και βρηκα αυτο που ηθελα.

#895   theodoretsi

theodoretsi

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/10/2015 - 14:07

Βασικά αυτό που έχω καταλάβει εγώ και από δω μέσα αλλά και από συζητήσεις εκτός forum είναι το εξής: Πολύς κόσμος έχει πάει και έχει κάνει προπαραγγελία σε 3-4-5-6 διαφορετικά μαγαζιά και περιμένει ποιος απ' όλους θα του το φέρει 1ος... στους υπόλοιπους μετά ρίχνει άκυρο.. αποτέλεσμα; το εκάστοτε κινητό μένει στα καταστήματα (δεν μπαίνουν καν στην διαδικασία να το στείλουν σε άλλο κατάστημα βάση προπαραγγελίας άλλων) και αν είσαι τυχερός και κάνεις μία βόλτα τα μαγαζιά όλο και κάποιο από ακύρωση θα πετύχεις... το πρόβλημα σε όλο αυτό είναι ότι με τις πολλαπλές προπαραγγελίες έρχονται και καθυστερήσεις για όλους τους υπόλοιπους... βέβαια είναι και οι τυχεροί που μπαίνουν στο μαγαζί και το τσιμπάνε επιτόπου.... από ποια οπτική το δει κανείς :)



#896   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 21/10/2015 - 14:11

Με προπαραγγελια τι πατησα και εγω και ηταν και για ανανεωση. Απλα παρτε τηλεφωνα στα μαγαζια ή πατε απο εκει. Απλα θελει ψαξιμο και χρονο που φυσικα δε τον εχουν ολοι για να μη παρεξηγηθω.

#897   chaostar

chaostar

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/10/2015 - 17:25

Τρελό άκυρο μετά από 17 ημέρες αναμονής για το 6s plus 64gb έφαγα περιμένοντας σαν ηλίθιος ενώ μπορούσα να το είχα παραγγείλει από Cosmote και να το είχα από μέρες στα χέρια μου. Ερώτηση γνωρίζει κάποιος αν η Cosmote έχει DOA?


Sent from my iPhone using Tapatalk

#898   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 21/10/2015 - 18:10

Τρελό άκυρο μετά από 17 ημέρες αναμονής για το 6s plus 64gb έφαγα περιμένοντας σαν ηλίθιος ενώ μπορούσα να το είχα παραγγείλει από Cosmote και να το είχα από μέρες στα χέρια μου. Ερώτηση γνωρίζει κάποιος αν η Cosmote έχει DOA?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Για doa δεν ξέρω αλλά κομμάτια για αυτό που θες στο site δείχνει να έχει. Τώρα για το χρώμα που ψάχνεις δεν ξέρω.


Sent from my iPad using Tapatalk
Και ο Γερμανός έχει και έχει και doa. Και έχει και λίγα s plus gold 128 . Εγώ ήθελα το silver. Έχω πάρει και θήκη new hybrid σε silver.

Τελευταία επεξεργασία από: xsiv74, 21/10/2015 - 18:14


#899   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/10/2015 - 18:16

Ερώτηση γνωρίζει κάποιος αν η Cosmote έχει DOA?

3 μέρες δίνει η Cosmote.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#900   Dejang

Dejang

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 21/10/2015 - 20:22

Παιδιά καλησπέρα. Αγόρασε κανείς από Document ; Ξέρω πως είναι premium seller αλλά ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμία σχέση με τον όμιλο quest...Λογικά όχι γιατί από ότι διάβασα ήταν πριν από αυτούς. Έχω έναν φίλο που περιμένει ακόμα όπως και εγώ το 6s plus 128gb silver και επειδή ήταν πολύ εξυπηρετικοί σκέφτεται να το πάρει από εκεί. Και το σκέφτομαι και εγώ, γιατί όλοι expansys, istorm και infoquest με έχουν στο "περίμενε" και δεν δίνουν ημ/νιες...

Αγόρασα εγώ από εκεί , παρά πολύ εξυπηρετικοί , όντως , απλά σε iPhone δεν έχει doa να ξέρεις .


Seize The Day

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες