Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple Maps: Οι χρήστες iPhone/iPad το χρησιμοποιούν 3 φορές περισσότερο από το Google Maps


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
33 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.409 μηνύματα

Δημοσίευση 05/05/2017 - 17:40

Google maps δαγκωτό! Βρίσκεις απλά τα πάντα με ακρίβεια. Apple maps που ψιλό δοκίμασα γνωστά μέρη (γιατί επιχειρήσεις δεν παίζουν με την καμία) μπερδεύτηκα ακόμη και με την προφορά..


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Justaguy

Justaguy

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 09/05/2017 - 04:15

Καλό, χρυσό το maps, μαρεσει παρά πολύ που το Apple Watch συνεργάζεται τόσο όμορφα και σωστά μαζί του , ΑΛΛΑ τις προάλλες σε μια διαδρομή ούτε δέκα χιλιομέτρων μου έλεγε να στρίψω αντίθετα σε τεσσερις μονόδρομους (μάλιστα ο ένας ήταν κεντρικός με φανάρι) και τον προορισμό/κατάστημα που έψαχνα το έβγαζε δυο τετράγωνα πιο πριν από ότι πραγματικά ήταν. Χρειάζονται πολύ δουλειά ακόμα οι Ελληνικοί χάρτες του κατ εμε και είναι κρίμα γιατί σαν εφαρμογή είναι καλή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: Justaguy, 09/05/2017 - 04:16


#33   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 10/05/2017 - 10:38

Καλό, χρυσό το maps, μαρεσει παρά πολύ που το Apple Watch συνεργάζεται τόσο όμορφα και σωστά μαζί του , ΑΛΛΑ τις προάλλες σε μια διαδρομή ούτε δέκα χιλιομέτρων μου έλεγε να στρίψω αντίθετα σε τεσσερις μονόδρομους (μάλιστα ο ένας ήταν κεντρικός με φανάρι) και τον προορισμό/κατάστημα που έψαχνα το έβγαζε δυο τετράγωνα πιο πριν από ότι πραγματικά ήταν. Χρειάζονται πολύ δουλειά ακόμα οι Ελληνικοί χάρτες του κατ εμε και είναι κρίμα γιατί σαν εφαρμογή είναι καλή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν θες να λειτουργεί καλύτερα από ότι κάνει τώρα, δώσε τα φώτα σου στην Apple μέσα από την εφαρμογή. Έχει Feedback και η εμπειρία χρήσης όλης της διαδικασίας είναι καλή. Σκέψου ότι αν το κάνεις εσύ για την περιοχή όπου κινείσαι, και το κάνω και εγώ εκεί όπου κινούμαι, κάποια στιγμή που θα έρθει ο ένας στην περιοχή του άλλου, θα έχουμε ανανεωμένες πληροφορίες χαρτών. 

 

Για ένα καλύτερο μέλλον για όλους μας. Όπου "Apple Maps", βάλτε ότι θεωρείτε εσείς ωφέλιμο για την κοινωνία μας.


Τελευταία επεξεργασία από: iAthanasios, 10/05/2017 - 10:44


#34   Justaguy

Justaguy

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 10/05/2017 - 19:26

Αν θες να λειτουργεί καλύτερα από ότι κάνει τώρα, δώσε τα φώτα σου στην Apple μέσα από την εφαρμογή. Έχει Feedback και η εμπειρία χρήσης όλης της διαδικασίας είναι καλή. Σκέψου ότι αν το κάνεις εσύ για την περιοχή όπου κινείσαι, και το κάνω και εγώ εκεί όπου κινούμαι, κάποια στιγμή που θα έρθει ο ένας στην περιοχή του άλλου, θα έχουμε ανανεωμένες πληροφορίες χαρτών.

Για ένα καλύτερο μέλλον για όλους μας. Όπου "Apple Maps", βάλτε ότι θεωρείτε εσείς ωφέλιμο για την κοινωνία μας.

φυσικά και το έχω κάνει από την στιγμή που έγινε το συμβάν αλλά και παλι ευχαριστώ για το tip !


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες