Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Apple Watch Αναβαθμιση Εφαρμογης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1.029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 22/01/2016 - 13:18

Καλησπερα , εχω την Εφαρμογη στο Apple Store Myflowers Sending Your Love , https://itunes.apple...d849189199?mt=8 , κι σκεφτομαι να κανω μια αναβαθμιση για αυτους που εχουν Apple Watch , τι λετε ? Αξιζει ? Ποσοι τελικα το εχουν εδω ? 

Τι θα προτεινατε ισως να περιλαμβανε ? Ενα μικρο ημερολογιο ίσως ? 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 22/01/2016 - 18:21

Καλησπέρα! Είμαι της άποψης πως για τέτοιου είδους εφαρμογές δεν υπάρχει λόγος να υπάρχει Apple Watch Companion App. 

 

Επειδή το καλύτερο κομμάτι του Apple Watch είναι το να σου δίνει τα notifications, ίσως θα ήταν ωραίο να έρχεται ειδοποίηση όταν παραδίδονται τα λουλούδια π.χ. ή κάτι τέτοιο.

 

Για ολόκληρη εφαρμογή όμως που να φαίνεται στο ρολόι δεν υπάρχει νομίζω λόγος (εκτός αν έχει κάποιο Glance π.χ. που ανάλογα την ημερομηνία να σου δείχνει τις γιορτές και ποιες επαφές σου γιορτάζουν ώστε να στείλεις λουλούδια αν θες), αλλά ακόμα και αυτό νομίζω είναι τραβηγμένο.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#3   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1.029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 23/01/2016 - 20:46

Κι εγω κατι τετοιο λεω να κανω Πανο , τα notifications ( οτι παραδοθηκε ) ( ή οτι υπαρχει καποιο προβλημα ) ετσι κι αλλιως χτυπαει κι στο watch . Θελω να υπαρχει ενα ημερολογιο ή ισως ενα αλμπουμ με φωτογραφιες που να μπορει καποιος να το βαλει κι αρχικη φωτο ή να μπορει μεσω facebook  να δει ποιος γιορταζει .... κι αλλες τετοιες " περιεργες " ιδεες .... 

 

Θα δουμε τι θα κανω τελικα ...






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες