Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 7 Plus με dual lens camera και υποστήριξη 3D Depth Mapping


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1301 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#556   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2016 - 19:19

θα δοκιμαστεί εντός ολίγων λεπτών!


Δοκιμασε και το drastic να λιωσεις το nd ds

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#557   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/06/2016 - 19:43

bmw m3...

Samsung και bmw m3 δεν παει...
Για hyundai accent, βαρια honda civic σε κοβω! 😜

Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 26/06/2016 - 19:46


#558   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/06/2016 - 19:45

γιατι το pro να έχει headphone jack? δεν έχει νόημα. Apple pen για κανένα λόγο κατα την άποψη μου και split view αποκλείεται επισης. Αμφιβάλω αν θα υπάρχουν και δυο μοντέλα 5.5 ιντσών. Υπομονή και θα δούμε.

Ισως γιατι οι pro συσκευες εχουν περισσοτερες θυρες απο τις απλες...
Apple pen υπαρχει, το θεμα ειναι αν θα υποστηριζεται!
Το split view ειναι θεμα χρονου να ερθει πιστευω...


#559   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 26/06/2016 - 20:44

Δοκιμασε και το drastic να λιωσεις το nd ds

είμαι ολίγων τι άσχετος τι είναι το nd & ds; Από το Σάββατο που το παρέλαβα δεν το έχω ψάξει τόσο πολύ.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#560   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2016 - 20:48

είμαι ολίγων τι άσχετος τι είναι το nd & ds; Από το Σάββατο που το παρέλαβα δεν το έχω ψάξει τόσο πολύ.

nintendo ds emulator κόλλημα μεγάλο :P



#561   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 26/06/2016 - 20:51

nintendo ds emulator κόλλημα μεγάλο :P

Αν σου πω δεν ασχολούμαι ΚΑΝ! Το μόνο που παίζω πλέων πολύ αραιά είναι AB Epic. Τίποτα άλλο. Και δεν θέλω να το γεμίσω λόγο είναι 32GB ήδη οι φωτογραφίες μoυ έπιασαν 7GB  


Τελευταία επεξεργασία από: Darkoulis, 26/06/2016 - 20:52

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#562   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 26/06/2016 - 22:35

 ξεφευγετε και δεν νομιζω οτι μας ενδιαφερει σε φορουμ του Iphone & σε thread που αφορα το 7...για το τι launcher να περασετε και για το αν θα γεμισει ο αλλος τα 32 gb και ενω εχει slot για sd card που δεν βαζει γιατι φοβαται κ την σκια του και οτι θα ειναι πολυ αργο.... στειλτε pm....



#563   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 26/06/2016 - 23:13

Ισως γιατι οι pro συσκευες εχουν περισσοτερες θυρες απο τις απλες...
Apple pen υπαρχει, το θεμα ειναι αν θα υποστηριζεται!
Το split view ειναι θεμα χρονου να ερθει πιστευω...

και επειδή οι pro έχουν πιο πολλές θύρες σημαίνει οτι θα κρατήσει την απαρχαιωμένη headphone? αυτο δεν έχει νόημα που λες. Τότε ας βάλει και μια έξοδο vga ετσι να υπαρχει. αν περιμένεις επισης το split screen να έρθει στο iPhone πιστεύω θα περιμένεις πολυ. Απλα γιατι δεν υπαρχει λόγος να υπαρχει.. Όποτε δεν θα μπει.

Γνώμη μου προσωπική πάντα.

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 26/06/2016 - 23:14


#564   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/06/2016 - 23:40

και επειδή οι pro έχουν πιο πολλές θύρες σημαίνει οτι θα κρατήσει την απαρχαιωμένη headphone? αυτο δεν έχει νόημα που λες. Τότε ας βάλει και μια έξοδο vga ετσι να υπαρχει. αν περιμένεις επισης το split screen να έρθει στο iPhone πιστεύω θα περιμένεις πολυ. Απλα γιατι δεν υπαρχει λόγος να υπαρχει.. Όποτε δεν θα μπει.

Γνώμη μου προσωπική πάντα.


Εγώ δεν εχω θέμα με τα ακουστικά. Σπανίως τα χρησιμοποιώ μονο για μουσική. Συνήθως εχω bt hands free. Αλλά πολλοί τα έχουν μονίμως πάνω στο κινητο για διάφορους λόγους. Είτε επειδή μιλάνε πολύ και δεν θέλουν να έχουν το κινητο στο κεφάλι τους, είτε γιατί ακούνε μουσική κλπ. Το να αφαιρέσεις την θύρα για να "σπρώξεις" ουσιαστικά στα ασύρματα ακουστικά δεν το λες και πρόοδο. Ειδικά οταν θα δίνουν και ανταπτορες. Btw δεν το κάνει μονο η apple. Στις προδιαγραφές της USB Type C υπάρχει η δυνατότητα αντιστοίχισης με θύρα ακουστικών. Μπορείτε να βρείτε με μια πρόχειρη αναζήτησή το σχεδιάγραμμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#565   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 27/06/2016 - 07:21

Εγώ δεν εχω θέμα με τα ακουστικά. Σπανίως τα χρησιμοποιώ μονο για μουσική. Συνήθως εχω bt hands free. Αλλά πολλοί τα έχουν μονίμως πάνω στο κινητο για διάφορους λόγους. Είτε επειδή μιλάνε πολύ και δεν θέλουν να έχουν το κινητο στο κεφάλι τους, είτε γιατί ακούνε μουσική κλπ. Το να αφαιρέσεις την θύρα για να "σπρώξεις" ουσιαστικά στα ασύρματα ακουστικά δεν το λες και πρόοδο. Ειδικά οταν θα δίνουν και ανταπτορες. Btw δεν το κάνει μονο η apple. Στις προδιαγραφές της USB Type C υπάρχει η δυνατότητα αντιστοίχισης με θύρα ακουστικών. Μπορείτε να βρείτε με μια πρόχειρη αναζήτησή το σχεδιάγραμμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ενα απο αυτους ειμαι κι εγω με τα ακουστικα. Λαθος κινηση την θεωρω κι εγω, φανταζομαι μονο και μονο για να εισαγει καποια καινοτομια

#566   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 27/06/2016 - 11:12

ειχα κυκλοφορισει adaptορες Lighting με ταυτοχρονη θυρα jack.... για να δουμε θα πεσουν μεσα??



#567   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 27/06/2016 - 12:05

ειχα κυκλοφορισει adaptορες Lighting με ταυτοχρονη θυρα jack.... για να δουμε θα πεσουν μεσα??

Αυτοι ηταν για αλλη δουλεια, επειδη δε περνουσε ηχος απο το σκετο lightning και δε μπορουσαν να κανουν τη δουλεια τους με το απλο 30pin to lightning, εβγαλαν αυτο.



#568   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 27/06/2016 - 16:30

Νέες πληροφορίες που έρχονται από την Κίνα (via Macotakara) θέλουν την Apple να αλλάζει το Space Gray του iPhone 6/s σε... Space Black για το επερχόμενο iPhone 7. Εφόσον οι πληροφορίες επιβεβαιωθούν, το iPhone 7 θα διατίθεται σε μία νέα απόχρωση, παρόμοια με αυτή του Apple Watch - Space Black Stainless Steel Case.

 

42mm-Space-Black-Stainless-Steel-Case.jp

 

Παράλληλα με τη νέα Space Black απόχρωση, νέες πληροφορίες κάνουν λόγο για αναβάθμιση του Home button στο iPhone 7 με τη προσθήκη τεχνολογίας απτικής ανάδρασης (haptic feedback), παρόμοιας με αυτή που συναντάμε στο trackpad του νέου MacBook 12ιντσών:
 

Το MacBook προσφέρει μια διαφορετική εμπειρία με το trackpad. Το Force Touch trackpad είναι σχεδιασμένο να παρέχει μια μοναδική, ομοιόμορφη εμπειρία, σε όποιο σημείο της επιφάνειας κι αν πατήσεις. Και από κάτω, οι αισθητήρες δύναμης ανιχνεύουν πόση πίεση ασκείς.

 

Με το Force Touch, έχεις επιπλέον δυνατότητες με κάθε κλικ, όπως τη γρήγορη αναζήτηση της σημασίας μιας λέξης στο λεξικό ή την προεπισκόπηση ενός αρχείου με κλικ και παρατεταμένο πάτημα στο trackpad. Θα γνωρίσεις επίσης την απτική ανάδραση: μια δόνηση από την επιφάνεια του trackpad που προσδίδει την αίσθηση της αφής, σε ό,τι εμφανίζεται στην οθόνη. Αυτές οι προηγμένες δυνατότητες έρχονται να συμπληρώσουν ιδανικά τις εύχρηστες και αγαπημένες κινήσεις Multi-Touch του Mac. Τώρα θα είσαι σε επαφή με τον Mac σου περισσότερο από ποτέ, χωρίς καν να σηκώσεις το δάχτυλό σου.


Behind the Scenes...

#569   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 27/06/2016 - 16:40

.. να αλλάζει το Space Gray του iPhone 6/s σε... Space Black για το επερχόμενο iPhone 7.

 

ZCB6iSJ.gif


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#570   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/06/2016 - 16:54

αντε να δουμε τωρα ολους αυτους που λενε, το 6s κραταει για αλλα 2 χρονακια


Τελευταία επεξεργασία από: 108, 27/06/2016 - 16:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες