Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 7 Plus με dual lens camera και υποστήριξη 3D Depth Mapping


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1301 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#676   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/07/2016 - 18:04

ο φίλος darkoulis και εγώ δεν θα ξαναπάρουμε iPhone και σίγουρα θα υπάρχουν και άλλα άτομα εδώ που ντρέπονται να το πουν. προσέξτε τι πάτο θα πιάσουν οι μετοχές φέτος.

ε αμα δεν πάρεις εσυ και ο darkoulis τότε πάει η μετοχή. Έπιασε πάτο. Και λόγω αυτής της οικονομικής ανάλυσης μπαίνω short αυτήν την στιγμή. :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#677   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 06/07/2016 - 18:05

εγώ είπα iPhone ΤΕΡΜΑ! το επόμενο τηλ Samsung Note 7 είδη είμαι μαγεμένος με το S7 Edge και τώρα ονειρεύομαι το Note 7.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#678   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/07/2016 - 18:36

εγώ είπα iPhone ΤΕΡΜΑ! το επόμενο τηλ Samsung Note 7 είδη είμαι μαγεμένος με το S7 Edge και τώρα ονειρεύομαι το Note 7.

εγω απο την άλλη κάθε χρονο τέτοια εποχή εύχομαι να βγάλει κατι το iPhone μου να το παω για αντικατάσταση για να το πουλήσω καινουργιο χωρίς γρατζουνιες όταν έρθει η ώρα..:) υπόψην το edge το εχω αλλάξει τρεις φορές μέχρι τωρα. Τις δυο πρώτες πρόβλημα η οθόνη (και δεν μιλάω για ενα καμένο πινελιές η σκόνη) και την τελευταία έχασε το σήμα και δεν το ξαναβρήκε. Δεν ξέρω το πρόβλημα μιας και η εταιρία απλα μας δίνει καινούργια και μετά τα στέλνει πίσω όποτε δεν ξέρω τι έγινε. Τωρα θέλω να βγάλει και το 6s plus μου κατι να το αλλάξω αλλα τίποτα.

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 06/07/2016 - 18:36


#679   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 06/07/2016 - 18:48

εγω απο την άλλη κάθε χρονο τέτοια εποχή εύχομαι να βγάλει κατι το iPhone μου να το παω για αντικατάσταση για να το πουλήσω καινουργιο χωρίς γρατζουνιες όταν έρθει η ώρα.. :) υπόψην το edge το εχω αλλάξει τρεις φορές μέχρι τωρα. Τις δυο πρώτες πρόβλημα η οθόνη (και δεν μιλάω για ενα καμένο πινελιές η σκόνη) και την τελευταία έχασε το σήμα και δεν το ξαναβρήκε. Δεν ξέρω το πρόβλημα μιας και η εταιρία απλα μας δίνει καινούργια και μετά τα στέλνει πίσω όποτε δεν ξέρω τι έγινε. Τωρα θέλω να βγάλει και το 6s plus μου κατι να το αλλάξω αλλα τίποτα.

εγώ που 2,5 χρόνια έχω τραβήξει τα πάνδεινα με τα iPhone πήρα τηλέφωνο χωρίς πρόβλημα! Με τα iPhone που αγόραζα ήτανε kinder έκπληξη άλλα loose screen άλλα χαλασμένα touch id σχεδόν όλα καμένα πίξελ η σκόνες μέσα η οθόνη... τέλος βαρέθηκα, έχω καλύτερα πράγματα να ασχολούμαι παρά να μιλάω με σέρβις κτλπ.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#680   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:03

εγώ που 2,5 χρόνια έχω τραβήξει τα πάνδεινα με τα iPhone πήρα τηλέφωνο χωρίς πρόβλημα! Με τα iPhone που αγόραζα ήτανε kinder έκπληξη άλλα loose screen άλλα χαλασμένα touch id σχεδόν όλα καμένα πίξελ η σκόνες μέσα η οθόνη... τέλος βαρέθηκα, έχω καλύτερα πράγματα να ασχολούμαι παρά να μιλάω με σέρβις κτλπ.

εγω οσες φορες πηρα iphone ηταν απο apple store και ποτε μα ποτε δεν εβγαλε πρόβλημα. Ενας φιλος πηρε απο skroutz και εκλεγε 2 μηνες μεχρι να βρει ακρη... Οσο για Android (αν και το s7 edge ειναι κουκλί) δεν ξανα παω ποτε ξανα... Αν η Samsung βγαλει με το δικο τις λογισμικό (δεν θυμάμαι πως λέγεται) και ειναι ομορφο το κιν οπως το s7 edgeθα το δοκιμάσω!!!!

#681   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:06

εγω οσες φορες πηρα iphone ηταν απο apple store και ποτε μα ποτε δεν εβγαλε πρόβλημα. Ενας φιλος πηρε απο skroutz και εκλεγε 2 μηνες μεχρι να βρει ακρη... Οσο για Android (αν και το s7 edge ειναι κουκλί) δεν ξανα παω ποτε ξανα... Αν η Samsung βγαλει με το δικο τις λογισμικό (δεν θυμάμαι πως λέγεται) και ειναι ομορφο το κιν οπως το s7 edgeθα το δοκιμάσω!!!!

Δεν έχουμε Apple Store στην Ελλάδα, αλλά και πάλι συμβαίνει να έχει πρόβλημα και αυτά από τα Apple Store. Δεν είναι διαφορετικά τηλέφωνα.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#682   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:10

Δεν έχουμε Apple Store στην Ελλάδα, αλλά και πάλι συμβαίνει να έχει πρόβλημα και αυτά από τα Apple Store. Δεν είναι διαφορετικά τηλέφωνα.

και όμως υπαρχει διαφορά στην ποιότητα τηλεφώνων που πάνε ανάλογα την χώρα. Οχι μόνο στην apple (εγω προσωπικα το ξέρω απο άλλη εταιρία). Γενικά όμως ειναι κοινά αποδεκτό οτι σε κάθε ηλεκτρονική συσκευή το 10% βγαίνει ελαττωματικό. Τωρα εσυ εισαι άτυχος. Εγω είχα ενα δυο προβλήματα αλλα δεν με πειράζει μιας και ειμαι κοντά σε Apple Store όποτε απλα παω, παίρνω καινουργιο σε δέκα λεπτά και φεύγω. Κάνω και την βόλτα μου. Δεν αποτελεί κανενα κόπο. Μακάρι να μου βγάζανε πιο συχνά πρόβλημα να τα άλλαζα, μιας και απεχθάνομαι τις θήκες όλο και κάποια γρατζουνιά υπαρχει.

#683   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:14

και όμως υπαρχει διαφορά στην ποιότητα τηλεφώνων που πάνε ανάλογα την χώρα.

θα μου επιτρέψεις να έχω της αμφιβολίες μου σε αυτό το κομμάτι. 


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#684   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:15

Δεν έχουμε Apple Store στην Ελλάδα, αλλά και πάλι συμβαίνει να έχει πρόβλημα και αυτά από τα Apple Store. Δεν είναι διαφορετικά τηλέφωνα.

απλα ανέφερα την δική εμπειρία, δεν ειπα οτι δεν εχουν προβλήματα... Και εγω Ελλάδα - Κύπρο ειμαι και τα περνω μέσω Shop and ship. 10 γνωστούς που εχουν iPhone και το πηραν απο apple store δεν έτυχε να ακουσω να εχουν κάποιο προβλημα και ενας που το πηρε απο skroutz απλα ετυχε να εχει... Επίσης ξερω 4 ατομα που έχουν s7/edge και τα 3 εχουν παει για αλλαγή.. Εγω βλέποντας αυτο δεν Πρόκειται να το αγοράσω το s7 (αν και οπως ειπα ποιο πανω με άλλο λογισμικό ισως)

#685   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:23

θα μου επιτρέψεις να έχω της αμφιβολίες μου σε αυτό το κομμάτι.

οπως νομίζεις. Δεν ειναι υπόθεση όμως αυτο που λέω. Εχω γνώσεις λόγω θέσης εργασίας οικογενειακού προσώπου. Αλλα δεν είμαστε εδώ για να πείσουμε κανέναν..:)

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 06/07/2016 - 19:24


#686   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:24

εγώ είπα iPhone ΤΕΡΜΑ! το επόμενο τηλ Samsung Note 7 είδη είμαι μαγεμένος με το S7 Edge και τώρα ονειρεύομαι το Note 7.


Καλο antivirus να βαλεις! Μην ξεχαστεις απο το iOS και τρεχεις!


#687   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:26

οπως νομίζεις. Δεν ειναι υπόθεση όμως αυτο που λέω. Εχω γνώσεις λόγω θέσης εργασίας οικογενειακού προσώπου.

μπορεί να έχεις δίκιο άλλα και πάλι δεν μπορώ να το πιστέψω. Γιατί έχω διαβάσει πολλά προβλήματα επί αμερικάνικου εδάφους από χρήστες του Macrumors στο forum τους με πάνω από 7-8 αντικαταστάσεις iPhone που αγοράστηκαν μέσα από Apple Store.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#688   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:34

μπορεί να έχεις δίκιο άλλα και πάλι δεν μπορώ να το πιστέψω. Γιατί έχω διαβάσει πολλά προβλήματα επί αμερικάνικου εδάφους από χρήστες του Macrumors στο forum τους με πάνω από 7-8 αντικαταστάσεις iPhone που αγοράστηκαν μέσα από Apple Store.

προβληματα πάντα θα υπάρχουν όπως υπάρχουν σε κάθε προϊόν, γιαυτο και έχουμε εγγυήσεις. Ειδικά στα ηλεκτρονικά. Και ειδικά στ μεγέθη πωλήσεων της Apple το ίδιο ποσοστό με αλλα προϊόντα αντιστοιχεί σε μεγαλύτερο νούμερο. Όποτε και περισσότερα τα παράπονα. Δεν ισχυρίστηκα οτι στην Αμερική πάνε τα άριστα κι δεν χαλάει κανενα. Απλα υπάρχουν διαφοροποιήσεις σε τι παει σε κάθε χώρα. Και όταν εχεις οικονομικές πληροφορίες που δεν δημοσιεύονται μπορείς να δεις απο που έρχονται τα μεγαλύτερα ποσοστά επιστροφών σε σχέση με τις πωλήσεις.

#689   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:37

προβληματα πάντα θα υπάρχουν όπως υπάρχουν σε κάθε προϊόν, γιαυτο και έχουμε εγγυήσεις. Ειδικά στα ηλεκτρονικά. Και ειδικά στ μεγέθη πωλήσεων της Apple το ίδιο ποσοστό με αλλα προϊόντα αντιστοιχεί σε μεγαλύτερο νούμερο. Όποτε και περισσότερα τα παράπονα. Δεν ισχυρίστηκα οτι στην Αμερική πάνε τα άριστα κι δεν χαλάει κανενα. Απλα υπάρχουν διαφοροποιήσεις σε τι παει σε κάθε χώρα. Και όταν εχεις οικονομικές πληροφορίες που δεν δημοσιεύονται μπορείς να δεις απο που έρχονται τα μεγαλύτερα ποσοστά επιστροφών σε σχέση με τις πωλήσεις.

και ξανά λέω μπορεί να έχεις δίκιο αλλά εγώ προσωπικά πάντα είμαι επιφυλακτικός. 


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#690   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 06/07/2016 - 19:37

Μια χαρά ειναι το κινητο ! Άντε να δούμε και το plus ή pro! Και επιτέλους χωρίς υποδοχή για ακουστικά(δεν ακούω μουσική )


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες