Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 7 Plus με dual lens camera και υποστήριξη 3D Depth Mapping


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1301 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#736   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 12/07/2016 - 23:21

Τόσα χρόνια δεν χρειάστηκα ποτέ το σέρβις για τα iphone μου! Και να τα χρειαστώ πχ σπάσιμο το κάνω μόνος μου. Αλλά μου κάνει εντύπωση που λες για δυο μήνες! Ούτε η Νοκια στις ένδοξες εποχές alpha copy δεν έκανε τόσο καιρό... :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#737   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 12/07/2016 - 23:50

Τόσα χρόνια δεν χρειάστηκα ποτέ το σέρβις για τα iphone μου! Και να τα χρειαστώ πχ σπάσιμο το κάνω μόνος μου. Αλλά μου κάνει εντύπωση που λες για δυο μήνες! Ούτε η Νοκια στις ένδοξες εποχές alpha copy δεν έκανε τόσο καιρό... :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

πάει έρχεται από το σέρβις σπίτι μου Ολλανδία πήγε και ξανά ήρθε το ίδιο ελαττωματικό... σε δουλειά να βρισκόμαστε,,,


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#738   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 12/07/2016 - 23:56

δεν γινεται ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι συσκευες που περνανε απο τα χερια σου να ειναι ελλατωματικες...τεσπα... μας εχεις πει την ιστορια σου δεκτη απλα αστο εκει μη μας εξυμνεις την samsung και μας κραζεις την apple... αν σου συμβει χτυπα ξυλο κατι αναλογο ( τυπου απο την φοβερη αδιαβροχοποιηση σου παθει τιποτα ) παλι θα κραζεις την samsung...( ελπιζω να εχεις διαβασει σωστα τι καλυπτει η αδιαβροχοποιηση)



#739   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 13/07/2016 - 00:17

δεν γινεται ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι συσκευες που περνανε απο τα χερια σου να ειναι ελλατωματικες...τεσπα... μας εχεις πει την ιστορια σου δεκτη απλα αστο εκει μη μας εξυμνεις την samsung και μας κραζεις την apple... αν σου συμβει χτυπα ξυλο κατι αναλογο ( τυπου απο την φοβερη αδιαβροχοποιηση σου παθει τιποτα ) παλι θα κραζεις την samsung...( ελπιζω να εχεις διαβασει σωστα τι καλυπτει η αδιαβροχοποιηση)

κοιτά έχω τραβήξει τα πάνδεινα εδώ και 2 χρόνια με την Apple. Και δεν είμαι μόνον εγώ είναι και αλλά άτομα που έχουνε πάρει στα χέρια τους ελαττωματικά τηλέφωνα αντικατάστασης. Ούτε η Samsung είναι αγία με το Android αλλά σαν hardware είναι 10 επίπεδα ποιο πάνω από το iPhone. Και επίσης δεν αγόρασα το Samsung για να το κάνω μπάνιο ήμαρτον επειδή έχει αδιαβροχοποίηση δεν σημαίνει ότι θα βρέχω το τηλέφωνο.


Τελευταία επεξεργασία από: Darkoulis, 13/07/2016 - 00:17

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#740   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/07/2016 - 00:22

κοιτά έχω τραβήξει τα πάνδεινα εδώ και 2 χρόνια με την Apple. Και δεν είμαι μόνον εγώ είναι και αλλά άτομα που έχουνε πάρει στα χέρια τους ελαττωματικά τηλέφωνα αντικατάστασης. Ούτε η Samsung είναι αγία με το Android αλλά σαν hardware είναι 10 επίπεδα ποιο πάνω από το iPhone. Και επίσης δεν αγόρασα το Samsung για να το κάνω μπάνιο ήμαρτον επειδή έχει αδιαβροχοποίηση δεν σημαίνει ότι θα βρέχω το τηλέφωνο.

εγω πάντως το s7 που μου δώσανε απο την δουλειά τρεις φορές το εχω αλλάξει ήδη. Ευτυχώς που εγω δεν ασχολουμε επειδή ειναι της εταιρίας και απλα μου δίνουν καινουργιο. Απο που ακριβώς βγάζεις το συμπέρασμα οτι ειναι καλύτερη η Samsung στο hardware? και επειδή εσυ και μερικοί άλλοι μέσα απο τα εκατομμύρια πελάτες έχουν προβλήματα δεν σημαίνει οτι ειναι όλα τα Iphones ετσι. Ας μην είμαστε υπερβολικοί.

#741   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 13/07/2016 - 00:27

εγω πάντως το s7 που μου δώσανε απο την δουλειά τρεις φορές το εχω αλλάξει ήδη. Ευτυχώς που εγω δεν ασχολουμε επειδή ειναι της εταιρίας και απλα μου δίνουν καινουργιο. Απο που ακριβώς βγάζεις το συμπέρασμα οτι ειναι καλύτερη η Samsung στο hardware? και επειδή εσυ και μερικοί άλλοι μέσα απο τα εκατομμύρια πελάτες έχουν προβλήματα δεν σημαίνει οτι ειναι όλα τα Iphones ετσι. Ας μην είμαστε υπερβολικοί.

Είμαι υπερβολικός γιατί προπληρώνω 1000 ευρώ για το το 6s Plus και θέλω να είναι στην πένα out of the box. Τι κάνουν εκατομμύρια πελάτες δεν με ενδιαφέρει ποσώς, εμένα με ενδιαφέρει εγώ τι κάνω.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#742   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/07/2016 - 00:56

Είμαι υπερβολικός γιατί προπληρώνω 1000 ευρώ για το το 6s Plus και θέλω να είναι στην πένα out of the box. Τι κάνουν εκατομμύρια πελάτες δεν με ενδιαφέρει ποσώς, εμένα με ενδιαφέρει εγώ τι κάνω.

δεν έχεις δίκιο. Εδώ αλλα και αλλα προϊόντα βγάζουν προβλήματα, πολυ μεγαλύτερης αξίας. Καμία γραμμή παραγωγής δεν ειναι τέλεια πλέον με την μαζική παραγωγή. Γιαυτο τον λόγο και έχουμε εγγυήσεις.

#743   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/07/2016 - 01:11

δεν έχεις δίκιο. Εδώ αλλα και αλλα προϊόντα βγάζουν προβλήματα, πολυ μεγαλύτερης αξίας. Καμία γραμμή παραγωγής δεν ειναι τέλεια πλέον με την μαζική παραγωγή. Γιαυτο τον λόγο και έχουμε εγγυήσεις.

εγώ αυτό που βλέπω με την apple είναι ότι στην αμερική πας ένα iPhone προβληματικό στο apple store περιμένεις ένα 45 λέπτο και στο έχουν φτιάξει ή σου έχουν δώσει άλλο επί τόπου. τέτοιο service δεν πρόκειται ποτέ να έχει η ελλάδα και κάτι ψευτό επίσημοι εκπρόσωποι μόνο για χάσιμο χρόνου είναι. αναρωτιέσαι μετά πότε θα πάρουμε την κωνσταντινούπολη, να πάρουμε και το apple store μαζί. για service άλλων εταιριών δεν θα μιλήσω γιατί πάντα πρέπει να προοδεύεις εσύ σαν εταιρία αφήνοντας τους άλλους πίσω, κάτι το οποίο δεν κάνει η apple στην ελλάδα. Να πεις ότι τα iPhone είναι σπάνια όπως πριν 6-7 χρόνια, ναι μην κάνεις ποτέ apple store, τώρα όμως οι περισσότεροι έχουν και από ένα.



#744   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 13/07/2016 - 06:53

Ρε συ 108 εχεις καταλάβει σε τι φάση βρίσκεται η Ελλαδα; Τι Apple Store ονειρεύεσαι, σε παράλληλο σύμπαν ζεις; Οποιαδήποτε επιχειρηματική κινηση τέτοιου βεληνεκούς σε μια χρεοκοπημένη χώρα, με capital controls, φορολογικό σύστημα που αλλάζει καθε ΣΚ, μισθό κανα 500αρικο και πληθυσμό οσο μια γειτονιά της Κωνσταντινούπολης ειναι αυτοκτονία. Γυραδικο δεν ανοίγεις...οχι Apple Store

#745   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/07/2016 - 11:21

Ρε συ 108 εχεις καταλάβει σε τι φάση βρίσκεται η Ελλαδα; Τι Apple Store ονειρεύεσαι, σε παράλληλο σύμπαν ζεις; Οποιαδήποτε επιχειρηματική κινηση τέτοιου βεληνεκούς σε μια χρεοκοπημένη χώρα, με capital controls, φορολογικό σύστημα που αλλάζει καθε ΣΚ, μισθό κανα 500αρικο και πληθυσμό οσο μια γειτονιά της Κωνσταντινούπολης ειναι αυτοκτονία. Γυραδικο δεν ανοίγεις...οχι Apple Store

δηλαδή πιστεύεις ότι μπορεί να ανταπεξέλθει μια isystem για παράδειγμα και δεν μπορεί η apple?

συν ότι εταιρίες τέτοιου κύρους έχουν φορολογικές ελαφρύνσεις κάτω από το τραπέζι. αλλά εάν θες βρίσκεις τρόπο, το κάνεις στην βουλγαρία, το κάνεις στην κύπρο ή και αυτό της τουρκίας. πόσες εταιρίες έχουν επίσημα service που εξυπηρετούν πχ την ανατολική ευρώπη. είμαστε παραγκωνισμένοι από κάθε μεριά του πλανήτη.



#746   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/07/2016 - 11:24

δηλαδή πιστεύεις ότι μπορεί να ανταπεξέλθει μια isystem για παράδειγμα και δεν μπορεί η apple?
συν ότι εταιρίες τέτοιου κύρους έχουν φορολογικές ελαφρύνσεις κάτω από το τραπέζι. αλλά εάν θες βρίσκεις τρόπο, το κάνεις στην βουλγαρία, το κάνεις στην κύπρο ή και αυτό της τουρκίας. πόσες εταιρίες έχουν επίσημα service που εξυπηρετούν πχ την ανατολική ευρώπη. είμαστε παραγκωνισμένοι από κάθε μεριά του πλανήτη.

οταν θα πεσεις στο σερβις της samsung εδω στην ελλαδα θελω να μπεις παλι εδω να γραψεις εντυπωσεις.

#747   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/07/2016 - 11:27

οταν θα πεσεις στο σερβις της samsung εδω στην ελλαδα θελω να μπεις παλι εδω να γραψεις εντυπωσεις.

σε sony που είχα πέσει παλιά, από το ελληνικό ήμουν απογοητευμένος. το έστειλα όμως γερμανία και μου έστειλαν καινούργιο. είχα καμένη οθόνη με καμιά 20 αρια pixels.



#748   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/07/2016 - 11:28

σε sony που είχα πέσει παλιά, από το ελληνικό ήμουν απογοητευμένος. το έστειλα όμως γερμανία και μου έστειλαν καινούργιο. είχα καμένη οθόνη με καμιά 20 αρια pixels.

για samsung μιλαμε.s7 δεν εχεις αν θυμαμαι καλα;

#749   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/07/2016 - 11:33

για samsung μιλαμε.s7 δεν εχεις αν θυμαμαι καλα;

από samsung δεν είχα ποτέ πρόβλημα, πάντα note.

αλλά το θέμα είναι τι κάνεις εσύ σαν apple. διαφορετικά να μην ελπίζουμε ούτε στη διόρθωση του ς, ούτε τίποτα. πάλι καλά που έχουμε και ελληνικό πληκτρολόγιο.



#750   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/07/2016 - 11:35

Είμαι υπερβολικός γιατί προπληρώνω 1000 ευρώ για το το 6s Plus και θέλω να είναι στην πένα out of the box. Τι κάνουν εκατομμύρια πελάτες δεν με ενδιαφέρει ποσώς, εμένα με ενδιαφέρει εγώ τι κάνω.

Εχεις ακουσει για το DOA?


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες