Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 7 Plus με dual lens camera και υποστήριξη 3D Depth Mapping


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1301 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#961   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 08/08/2016 - 20:19

καλα ολα αυτα που λες αλλα δυστηχως ειναι αντροιντ...που σε ελευθερη μεταφραση το λες και γ@μησε τα και αφησε τα...


Ειναι 3 μήνες εμπειρία και η χαρα που Νοιώθω ειναι όπως τότε που πήρα το iPhone 3μ (ίσως να φτάει οτι το γαμησετο ποτε δεν το εγκαταλείπω :))

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#962   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2016 - 20:43

παιδες Ελληνων, οσοι πηγατε σε αλλης πλατφορμας συσκευες καλα κανατε και να ειστε παντα ευχαριστημενοι εκει. Αλλα....οι λογοι που πηγατε εκει καποιοι απο σας αν οχι οι περισσοτεροι μου φαινονται τοσο "ανισχυροι" απο την αποψη οτι δεν ειναι ικανοι να μεταπεισουν εναν σοβαρο :P  χρηστη να αλλαξει στρατοπεδο.. Πχ ο Dracoulis ολα του εβγαζαν προβλημα με το καλημερα...ε και? Συμφωνω σπαστικο αλλα δεν μου λεει κατι σαν λογος μεταπηδησης. Στους περισσοτερους τα προβληματα ειναι σχεδον μηδενικα. Ο SLK κατι λεει για τη μπαταρια οτι του τη ρουφαγε η 9....ε τι να κανουμε σε μας παει μια χαρα η μπαταρια. Θελω να πω οτι μην προσπαθειτε να γενικευετε το δικο σας προβλημα γιατι απλα δεν αγγιζει κανενα. Τωρα αν αυτα που πηρατε σας ικανοποιουν απολυτα μεγεια σας με χαρα σας.Προσωπικα ειμαι ανοιχτος στο να δοκιμαζω οτιδηποτε εχει σχεση με τη τεχνολογια αλλα το κανω με ευχαριστηση και σαν χομπυ και οχι να το παιζω παντογνωστης η οτι ξαφνικα ανακαλυψα την Αμερικη. Λιγη μετριοπαθεια δεν βλαπτει.



#963   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2016 - 21:15

Εμενα αυτο που μου λειπει απο τα android ειναι το downgrade αλλιως ολα ειναι θεμα συνηθειας

#964   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 08/08/2016 - 21:33

παιδες Ελληνων, οσοι πηγατε σε αλλης πλατφορμας συσκευες καλα κανατε και να ειστε παντα ευχαριστημενοι εκει. Αλλα....οι λογοι που πηγατε εκει καποιοι απο σας αν οχι οι περισσοτεροι μου φαινονται τοσο "ανισχυροι" απο την αποψη οτι δεν ειναι ικανοι να μεταπεισουν εναν σοβαρο :P  χρηστη να αλλαξει στρατοπεδο.. Πχ ο Dracoulis ολα του εβγαζαν προβλημα με το καλημερα...ε και? Συμφωνω σπαστικο αλλα δεν μου λεει κατι σαν λογος μεταπηδησης. Στους περισσοτερους τα προβληματα ειναι σχεδον μηδενικα. Ο SLK κατι λεει για τη μπαταρια οτι του τη ρουφαγε η 9....ε τι να κανουμε σε μας παει μια χαρα η μπαταρια. Θελω να πω οτι μην προσπαθειτε να γενικευετε το δικο σας προβλημα γιατι απλα δεν αγγιζει κανενα. Τωρα αν αυτα που πηρατε σας ικανοποιουν απολυτα μεγεια σας με χαρα σας.Προσωπικα ειμαι ανοιχτος στο να δοκιμαζω οτιδηποτε εχει σχεση με τη τεχνολογια αλλα το κανω με ευχαριστηση και σαν χομπυ και οχι να το παιζω παντογνωστης η οτι ξαφνικα ανακαλυψα την Αμερικη. Λιγη μετριοπαθεια δεν βλαπτει.


Δεν θα το συνέχιζα γιατι βαριέμαι ,δεν προσπαθώ κανέναν να πείσω ομως την αλήθεια την λέω και ειμαι τυχερός που απλα δεν εικάζω κατι απλα τα εχω δοκιμάσει (όπως καμία 25.000.000 απ οτι λένε τα νούμερα ,το ενα τριτο δηλαδή )αλλα μια που με ανέφερες πρεπει να απαντήσω ,το πρόβλημα της μπαταρίας το είχαν σχεδόν ολοι ,υπαρχουν τουλάχιστο 150 νήματα εδω μέσα μην με κανεις βραδυτικα να βάζω links και τα ξέρεις γιατι εισαι καθημερινός εδω μέσα και μερικά εκατομμύρια. Στα ξένα φορά ,μην με κανεις να βάλω links δεν θα την παλέψω όποτε αγγίζει πολυ κοσμο ,δευτερο είπα για την μπαταρία τα 30αδες αλλα ανώτερα της σαμμυ απλα δεν τα ανέφερα γιατι δεν θελω να μπω σε αντιπαράθεση αλλα ειμαι δεκτικός να ανοίξουμε ενα τέτοιο θέμα εδω μέσα ,ποιο ειναι καλυτερο με επιχειρήματα και όχι με τα δυο επιχειρήματα που εδω μέσα μονο ακούς ,η Apple ξέρει τι ειναι καλο για μας ( εδω μέσα γράφτηκε ) και το androit ειναι για τον φρουτσο (ποτε δεν συνοδευετε με επιχείρημα ) ,κλείνοντας παντα μιλάς υπεροπτικά όσοι φύγατε απο την Apple (και έφυγε το ενα τριτο ενα απλό googlarisma το επιβεβαιώνει αυτο ) καλα κάνατε γιατι απλα δεν εχεις κανένα επιχείρημα αυτο σιχάθηκα στoύς φανατικούς της Apple ,μιλάω σαν κάτοχος 8iphone απο το 3 και μετά ,κάτοχος air 2 ,3 iMac ,ακομα και airport xtreme ,το mini έφυγε σε 6 μήνες ,εγω εχω επιχειρήματα εσείς έχετε ? Μόλις βγήκε το 6s ολοι δείξανε την απογοήτευση θες links ?και απο την άλλη μέρα μιλούσατε για το iPhone to 7 (ιςως Το μεγαλύτερο νήμα εδω μέσα )που θα βγει και σημερα μιλάνε κάποιοι για την amoled που θα βγάλει η Apple το 2018 και χαίρονται ,ποσο αστείο ,ασε τις ειρωνίες η πωλήσεις δείχνουν οτι με υπεροπτισμο δεν προχωράς και παρε τις πωλήσεις και όπου νους γνώση ,κλείνοντας ναι το φοβερό iOS ,ελεος πόσες φορές να το πληρώσω ,με καθε συσκευή ?πηρα 8iphone Kai 3 iPad μα πόσες φορές να το πληρώσω ακομα 2 φορές τον χρονο ?και ειναι φοβερό ?αυτος ο γα..... Κλειστός κώδικας ?γιατι ολοι περιμένετε jb ?

#965   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/08/2016 - 21:53

Α ρε stevo που είσαι να τα δεις...

Πόσο μπροστά όμως...


Αχαχαχαχα sorry για το of topic αλλά δεν κρατήθηκα ... Τι ωραίες εποχές... Και το άλλο που πήγε να πουλήσει και του την είχαν στημένη στη γωνία ;;; Αχαχαχα

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#966   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 09/08/2016 - 00:26

Ειναι 3 μήνες εμπειρία και η χαρα που Νοιώθω ειναι όπως τότε που πήρα το iPhone 3μ (ίσως να φτάει οτι το γαμησετο ποτε δεν το εγκαταλείπω :))


3 μηνες εχεις αντροιντ;
discord.gg/ajkUM8J

#967   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 09/08/2016 - 00:27

Ναι τόσο προς το παρων

#968   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2016 - 00:33

καλό είναι όποιος θέλει αντιπαράθεση μεταξύ λειτουργικών ή συσκευών να ανοίξει καινούργιο θέμα για την εν λόγο συζήτηση.

εδώ συζητάμε για το επερχόμενο iphone και σχολιάζουμε τις φήμες και ότι σχετίζεται με το εν λόγο νέο τηλέφωνο.



#969   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2016 - 00:36

Δεν θα το συνέχιζα γιατι βαριέμαι ,δεν προσπαθώ κανέναν να πείσω ομως την αλήθεια την λέω και ειμαι τυχερός που απλα δεν εικάζω κατι απλα τα εχω δοκιμάσει (όπως καμία 25.000.000 απ οτι λένε τα νούμερα ,το ενα τριτο δηλαδή )αλλα μια που με ανέφερες πρεπει να απαντήσω ,το πρόβλημα της μπαταρίας το είχαν σχεδόν ολοι ,υπαρχουν τουλάχιστο 150 νήματα εδω μέσα μην με κανεις βραδυτικα να βάζω links και τα ξέρεις γιατι εισαι καθημερινός εδω μέσα και μερικά εκατομμύρια. Στα ξένα φορά ,μην με κανεις να βάλω links δεν θα την παλέψω όποτε αγγίζει πολυ κοσμο ,δευτερο είπα για την μπαταρία τα 30αδες αλλα ανώτερα της σαμμυ απλα δεν τα ανέφερα γιατι δεν θελω να μπω σε αντιπαράθεση αλλα ειμαι δεκτικός να ανοίξουμε ενα τέτοιο θέμα εδω μέσα ,ποιο ειναι καλυτερο με επιχειρήματα και όχι με τα δυο επιχειρήματα που εδω μέσα μονο ακούς ,η Apple ξέρει τι ειναι καλο για μας ( εδω μέσα γράφτηκε ) και το androit ειναι για τον φρουτσο (ποτε δεν συνοδευετε με επιχείρημα ) ,κλείνοντας παντα μιλάς υπεροπτικά όσοι φύγατε απο την Apple (και έφυγε το ενα τριτο ενα απλό googlarisma το επιβεβαιώνει αυτο ) καλα κάνατε γιατι απλα δεν εχεις κανένα επιχείρημα αυτο σιχάθηκα στoύς φανατικούς της Apple ,μιλάω σαν κάτοχος 8iphone απο το 3 και μετά ,κάτοχος air 2 ,3 iMac ,ακομα και airport xtreme ,το mini έφυγε σε 6 μήνες ,εγω εχω επιχειρήματα εσείς έχετε ? Μόλις βγήκε το 6s ολοι δείξανε την απογοήτευση θες links ?και απο την άλλη μέρα μιλούσατε για το iPhone to 7 (ιςως Το μεγαλύτερο νήμα εδω μέσα )που θα βγει και σημερα μιλάνε κάποιοι για την amoled που θα βγάλει η Apple το 2018 και χαίρονται ,ποσο αστείο ,ασε τις ειρωνίες η πωλήσεις δείχνουν οτι με υπεροπτισμο δεν προχωράς και παρε τις πωλήσεις και όπου νους γνώση ,κλείνοντας ναι το φοβερό iOS ,ελεος πόσες φορές να το πληρώσω ,με καθε συσκευή ?πηρα 8iphone Kai 3 iPad μα πόσες φορές να το πληρώσω ακομα 2 φορές τον χρονο ?και ειναι φοβερό ?αυτος ο γα..... Κλειστός κώδικας ?γιατι ολοι περιμένετε jb ?

δεν καταλαβα τιποτα...τουλαχιστον εσυ επιασες τις ειρωνειες  μου.Kαι δεν καταλαβαινω τι λες γιατι απλα εισαι σε αλλο επιπεδο. Αυτο του τα ξερω ολα και οτι λετε ολοι οι αλλοι απο το ενα μπαινει και απο το αλλο βγαινει. Eπισης μαθε να διαβαζεις σωστα και να μην τα κανεις μιξερ στο κεφαλι σου ωστε να εκφραζεσαι σωστα και να βγαινει νοημα.

Εδω τελος περι αλλων πλην νεου iphone οπως πολυ σωστα λεει ο 108 και αφου παραπονεθηκαν και αλλοι.



#970   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 09/08/2016 - 00:39

καλό είναι όποιος θέλει αντιπαράθεση μεταξύ λειτουργικών ή συσκευών να ανοίξει καινούργιο θέμα για την εν λόγο συζήτηση.
εδώ συζητάμε για το επερχόμενο iphone και σχολιάζουμε τις φήμες και ότι σχετίζεται με το εν λόγο νέο τηλέφωνο.

Το ανέφερα παραπάνω να ανοιχτεί ενα καινούργιο νήμα ,δεν νομιζω να το κανει κάποιος ,ας μιλήσουμε σε αυτο το νήμα τι θελει κάποιος απο iPhone 7 ,έχει ανοιχτή εξάλλου απο την ημέρα ρου βγήκε το 6 s

#971   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 09/08/2016 - 00:41

δεν καταλαβα τιποτα...τουλαχιστον εσυ επιασες τις ειρωνειες  μου.Kαι δεν καταλαβαινω τι λες γιατι απλα εισαι σε αλλο επιπεδο. Αυτο του τα ξερω ολα και οτι λετε ολοι οι αλλοι απο το ενα μπαινει και απο το αλλο βγαινει. Eπισης μαθε να διαβαζεις σωστα και να μην τα κανεις μιξερ στο κεφαλι σου ωστε να εκφραζεσαι σωστα και να βγαινει νοημα.
Εδω τελος περι αλλων πλην νεου iphone οπως πολυ σωστα λεει ο 108 και αφου παραπονεθηκαν και αλλοι.



Οχοχοχοχο και εγω θελω απο αυτο

#972   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2016 - 00:47

Οταν παρεις το 7 θα σου δωσω :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#973   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 09/08/2016 - 01:10

Ναι τόσο προς το παρων


Μπραβο που σου αρεσει τοσο αλλα ειναι νωρις ακομα....
discord.gg/ajkUM8J

#974   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2016 - 09:01

Ένας σχεδόν μήνας έμεινε για την παρουσίαση του νέου iPhone!
Παρεπιπτόντως, για όσους δεν το ξέρουν, αν πατήσεις πάνω στο προφίλ ενός και μετά τον/την κανεις αγνόηση αυτομάτως τα ποστ του/της τα δείχνει ως spoiler!
Καλό αν δεν θέλεις να διαβάζεις βλακείες απο μερικούς μερικούς ;)


Sent from my iPhone 6S Plus using Tapatalk

#975   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/08/2016 - 09:21

Καλημέρα ..
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μια ζωή βγαίνει αυτή μια τύπου ένταση από άτομα που έκαναν την μετάβαση από iOS σε android ..
Αφού SLK200 είσαι ευχαριστημένος με την αλλαγή γιατί πρέπει να την υποστηρίξεις τόσο έντονα .(θα αλλαξεις την στην τεχνολογική κοινότητα του συγκεκριμένου φορουμ ;)
Λίγο πολύ οι περισσότεροι εδώ μέσα μια δοκιμή την κάναμε με το ρομποτάκι ,είδαμε τα -+ και διαλέξαμε αυτο που γουστάραμε ..
Και ναι κάποια από τα προβλήματα που αναφέρεις είναι υπαρκτά , αλλά σαν παράλληλος χρήστης μιας note συσκέυης (που κατα καιρούς από δευτερεύων επιλογή γίνετε πρωτεύων στην καθημερινότητα μου ) δεν διακρίνω την σαφή ανωτερότητα που αναφέρεις !! Τέτοιου τύπου προβλήματα έχουν και εκεί μπόλικα ,και συζήτησεις τύπου ποιο είναι καλύτερο μερικές φορές είναι και άτοπες !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες