Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Σχετικα με ευρεση iphone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
37 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/02/2016 - 17:50

δηλαδή σοβαρά τώρα αν δεν σου πει φιλολάου από 50 εώς 58 αλλά βλέπεις ότι είναι ανάμεσα στην χρεμωνίδου και αγίου φανουρίου έχει διαφορά;;;

 

 

 


Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 10/02/2016 - 17:52

Ο πιτσου θελει αριθμο για τα χωρια του εβρου. Δε μπαινει αλλιως στο gps.

You'll Never Walk Alone


#33   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 10/02/2016 - 17:53

Οκ παιδια αφου σας καλυπτει ο συγκεκριμενος τροπος ευρεσης και βρισκετε τρολ αυτα που ζηταω τοτε παω πασο. Εγω τον βρισκω ελλειπη παντως. Ισως το igotya που χρησιμοποιουσα χρονια μου δημιουργησε μεγαλυτερες του αναμενομενου προσδοκιες απο το findmyphone.


Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

#34   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 11/02/2016 - 02:28

Φιλε στειλε αιτημα στην apple εαν θελεις αφου για σενα ειναι λαθος να το διορθωσει κι αν σε ακουσουν για ολους τους αλλους το θεμα ειναι να μην χαθει η συςκευη μας απο εκει και περα ξερουμε οτι μπορουμε να κανουμε λιγα πραγματα αλλα δυστηχως αυτα ειναι!!!κι εγω μπορω να θελω να μου βγαζει φωτο τον κλεφτη οπως το tweak αλλα ενταξει ειναι ενα θεμα που ο καθενας μπορει να πει το οτιδηποτε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 11/02/2016 - 02:30

Rafael Nadal

#35   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2016 - 09:04

Εμένα πλοήγηση προς την τοποθεσίας που βλέπει την συσκευή κάνει κανονικά και όταν μου ανοίξει τους χάρτες και πατήσεις πάνω στην διεύθυνση που αναγράφει βγάζει και ένα σχετικό νούμερο της οδού (πχ 4-12 )ανάλογα με την ακρίβεια του σήματος που δέχεται ..

#36   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/02/2016 - 09:28

Εμένα πλοήγηση προς την τοποθεσίας που βλέπει την συσκευή κάνει κανονικά και όταν μου ανοίξει τους χάρτες και πατήσεις πάνω στην διεύθυνση που αναγράφει βγάζει και ένα σχετικό νούμερο της οδού (πχ 4-12 )ανάλογα με την ακρίβεια του σήματος που δέχεται ..

Εμενα δε μου το κανει αυτο.


Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

#37   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2016 - 09:46

Μου βγάζει ένα εικονίδιο (αυτοκινητάκι ) δεξιά κάτω σχεδόν και πατώντας ανοίγει τους χάρτες του μήλου (Apple maps) και μετά πατώντας πάνω στην μπάρα με την διεύθυνση βλέπεις κατα προσέγγιση που κάνει και το νούμερα της οδού .. Δεν ξέρω γιατί δεν δουλεύει σε εσένα ;
Μόλις το ξαναδοκιμασα και όλα είναι οκ

#38   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2016 - 10:38

Η όλη "ιστορία" εντοπισμού του τηλεφώνου στηρίζεται σε μια τεχνολογία που έχει συντελεστή σφάλματος 7-12 μέτρα και αυτό υπό κανονικές συνθήκες. 

Είναι αδύνατο λοιπόν εξ' ορισμού να εντοπιστεί η ακριβής θέση της συσκευής, αφού μόλις 5 μέτρα απόκλιση θα μπορούσε να αλλάζει την πλευρά του δρόμου όπως και το οικοδόμημα στο οποίο εντοπίζεται η σχετική θέση.

Δεν είναι αδυναμία της Apple η έλλειψη της ακρίβειας. :)  


Big things have small beginnings




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες