Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

iOS 9.3.2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
423 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/05/2016 - 21:23

ολοι πρεπει να στελνουν τα στραβα που βλεπουν...ιδιως αυτο με το τελικο ς θελει βομβαρδισμο απο μειλ

μα αν δεν κανω λαθος για αυτον τον λογο κανει καποιος λογαριασμο και να γινεται beta tester...για να στελνει μειλ στην εταιρια για καθε στραβο που βλεπει!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   imbalanced

imbalanced

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 23/05/2016 - 22:06

βγαινει 9.3.3 κιολας κλαιω... καταφερε η apple να με κανει να σιχαθω να βλέπω νεο update αν ειναι δυνατον..............



#213   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/05/2016 - 22:38

Στο tablet (android) που έχω η Google με έχει κανει να σιχαθώ που δεν βλέπω ποτέ updates ....... Άρα Προτιμώ να βλέπω updates κάθε εβδομάδα !!

Φιλικά παντα !

#214   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 24/05/2016 - 08:01

Στο tablet (android) που έχω η Google με έχει κανει να σιχαθώ που δεν βλέπω ποτέ updates ....... Άρα Προτιμώ να βλέπω updates κάθε εβδομάδα !!

Φιλικά παντα !

Το θέμα είναι να βγάζει update για να προσθέτει πράγματα. Όχι για να δημιουργεί νέα προβλήματα. Μας έχει ταράξει στο προβληματικές εκδόσεις. Κάθε αναβάθμιση είναι Kinder έκπληξη. Δεν ξέρεις τι νέο bug κρύβει.
Πάλι καλά που δεν σου βγάζει update. Φαντάζεσαι να είχες iPad Pro 9,7" και μετά την αναβάθμιση της Apple να αποκτήσεις ένα τούβλο ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: AvgoustisP, 24/05/2016 - 08:03


#215   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 24/05/2016 - 11:24

Εχετε παρατηρήσει αν το τηλεφωνο (6s)μενει για πολλη ώρα στην αναμονή να μην ανταποκρινεται η κατω μπαρα των μηνυματων-τηλεφωνου-email και να θελει ξανα κλειδωμα ξεκλειδωμα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#216   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 24/05/2016 - 11:26

Στο tablet (android) που έχω η Google με έχει κανει να σιχαθώ που δεν βλέπω ποτέ updates ....... Άρα Προτιμώ να βλέπω updates κάθε εβδομάδα !!

Φιλικά παντα !

Επίσης δεν φταίει η Google. Αλλά ο κατασκευαστής πχ Samsung ο οποίος δεν περνάει το νέο λογισμικό στο tablet. Πάρε nexus για να έχεις όλες τις αναβαθμίσεις.


Sent from my iPad using Tapatalk

#217   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/05/2016 - 13:01

μα αν δεν κανω λαθος για αυτον τον λογο κανει καποιος λογαριασμο και να γινεται beta tester...για να στελνει μειλ στην εταιρια για καθε στραβο που βλεπει!

θελω να πω οτι παραπονα πρεπει να κανουμε ολοι μας και οχι μονο οι beta.

 

 

YΓ προσωπικα τα updates ειναι παντα καλοδεχουμενα ,μου τρωνε 15 με 20 λεπτα να τα περασω και ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα.


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 24/05/2016 - 13:06


#218   giannik

giannik

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:gianni_k

Δημοσίευση 24/05/2016 - 13:30

Πάντως εγώ οτι updates έχω περάσει στις συσκευές της οικογένειας ,4s-5s-6s plus,iPad mini και iPad air2 με OTA τρέχουν νεράκι..
Πρόβλημα ειχα όταν κάποια προσπάθησα με iTunes,περίεργο..

#219   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/05/2016 - 14:12

Το θέμα είναι να βγάζει update για να προσθέτει πράγματα. Όχι για να δημιουργεί νέα προβλήματα. Μας έχει ταράξει στο προβληματικές εκδόσεις. Κάθε αναβάθμιση είναι Kinder έκπληξη. Δεν ξέρεις τι νέο bug κρύβει.
Πάλι καλά που δεν σου βγάζει update. Φαντάζεσαι να είχες iPad Pro 9,7" και μετά την αναβάθμιση της Apple να αποκτήσεις ένα τούβλο ;

Sent from my iPhone using Tapatalk


Εχεις δικιο καποιες αναβαθμισεις ειναι οντως προβληματικες γι'αυτο εγω παντα περιμενω και δεν περναω ποτε τις πρωτες μερες η βδομαδες. Διαβαζω και μετα κρινω . χαιρομαι ομως που βγαζουν updates.

Παλι καλα που δεν βγαζουν updates στο ταμπλετ ισως ελεγα μετα απο χρονια εαν δεν υπηρχαν bugs.
απλα μας εχουν χε..νους εκει οι εταιρεις οπως λες samsung,lenovo .
βγαζουν μια με δυο αναβαθμισεις και μετα σου λενε παρε το καινουριο . ε οχι .εκτος απο nexus οπως σωστα λες.

#220   pakos30

pakos30

    iPH Hero

  • 4.038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/05/2016 - 14:25

Έχω συσκευή του 2012 ip5 και παίρνει ακόμη αναβαθμίσεις και τρέχει μια χαρά για τα δικά μου δεδομένα...ε μην είμαστε και αχάριστοι!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#221   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/05/2016 - 15:54

Ενταξει δεν ειναι ετσι ακριβως. Μην λεμε και οτι θελουμε! Στα android κανεις ενα downgrade εδω αν δεν ειχες shsh δεν ηταν και τοσο ευκολο. Απο 5s που εγιναν 64bit οι συσκευες σα να παραζορισε το πραγμα

#222   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 24/05/2016 - 17:02

Εχεις δικιο καποιες αναβαθμισεις ειναι οντως προβληματικες γι'αυτο εγω παντα περιμενω και δεν περναω ποτε τις πρωτες μερες η βδομαδες. Διαβαζω και μετα κρινω . χαιρομαι ομως που βγαζουν updates.

Παλι καλα που δεν βγαζουν updates στο ταμπλετ ισως ελεγα μετα απο χρονια εαν δεν υπηρχαν bugs.
απλα μας εχουν χε..νους εκει οι εταιρεις οπως λες samsung,lenovo .
βγαζουν μια με δυο αναβαθμισεις και μετα σου λενε παρε το καινουριο . ε οχι .εκτος απο nexus οπως σωστα λες.


Καλα στο adroid βγαζουν και αναβαθμισεις για να σκοτωσουν συσκευες. Πχ το lg g2 που βγηκε καλυτερο απο το lg g3, του καναν αναβαθμιση για να το χειροτερεψουν ωστε να παρι ο κοσμος σε νεοτερες συσκευες. Βεβαια το ιδιο θα μπορουσε να πει καποιος και για την 7αρα στο 4αρι...

#223   stevchrly

stevchrly

    iPH Enthousiast

  • 522 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/05/2016 - 17:49

Τι να πω; Γενικά σπάνια έως ποτέ δεν παραπονιέμαι για τέτοια πράγματα... Είναι η πρώτη φορά που αν και πέρασα καθαρή εγκατάσταση την αναβάθμιση...η μπαταρία είναι αδικαιολόγητα τραγική!

δεν κάθισα να διαβάσω παρακάτω άλλα ποστ αλλά γυρίζω στην 9.3.1 τώρα ελπίζω να προλάβω διότι δεν ξέρω τι έχει γίνει με της μλκς της apple 

 

iphone 6s  το φορτίζω χθες και παρατηρώ ότι είχε υπερθερμανθεί η συσκευή λέω μπα ιδέα μου είναι το παίρνω το πρωί στη τσέπη και το μεσημέρι πάω να πάρω ένα τηλέφωνο και βλέπω 20%

 

το σβήνω και τώρα το έχω φορτίσει σβηστό το άνοιξα και περιμένω να κατέβει ξανά η 9.3.1 διότι κάτι δεν πάει καλά και δεν έχω όρεξη για isquare 


Τελευταία επεξεργασία από: stevchrly, 24/05/2016 - 17:49


#224   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 24/05/2016 - 17:50

Θυσίασα το iOS 8.4 και το jb για το 9.3.2.Πρωτες εντυπώσεις καλές.Δεν είδα lag κολλήματα κτλ. Τώρα θα δω πως θα τα πάει η μπαταρία και θα αρχίσω να παρακαλάω κ εγώ για jb


Sent from my iPhone using Tapatalk

#225   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/05/2016 - 17:54

Θυσίασα το iOS 8.4 και το jb για το 9.3.2.Πρωτες εντυπώσεις καλές.Δεν είδα lag κολλήματα κτλ. Τώρα θα δω πως θα τα πάει η μπαταρία και θα αρχίσω να παρακαλάω κ εγώ για jb


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αρχίζω ήδη να νιώθω παρείσακτος σ΄όλα τα topic εκτός από κανά δυο. :P


Τελευταία επεξεργασία από: vrachamis, 24/05/2016 - 17:55

Big things have small beginnings

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες