Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

[Έρευνα] Οι έφηβοι προτιμούν με τεράστια διαφορά το iPhone έναντι των Android συσκευών


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 14/04/2016 - 13:39

Οι αναλύσεις είναι από αναλυτές της εταιρείας. Οι αναλυτές που εργάζονται για την εταιρεία δηλαδή δεν είναι εταιρεία ; Εγώ δεν είπα ότι προωθεί μόνο τα τις μετοχές της Apple απλά ανέφερα ότι με τις αναλύσεις της προτείνει/προτρέπει τους επενδυτές να προβούν σε αγορά των μετοχών. Και επαναλαμβάνω ότι ένα δείγμα 6500 νεαρών από την νέα Υόρκη δεν είναι τάση είναι απλά ένα δείγμα ότι στην Νέα Υόρκη τα ποσοστά των εφήβων που προτιμούν iPhone είναι μεγαλύτερα από αυτά που προτιμούν android


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: AvgoustisP, 14/04/2016 - 13:40


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   hal

hal

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/04/2016 - 15:46

Κι εγώ πιστεύω ότι αυτό δεν ισχύει στην Ελλάδα για ξεκάθαρα οικονομικούς λόγους.
Οι περισσότεροι γνωστοί μου όχι απλά έχουν android αλλά δεν έχουν απολύτως καμία επαφή με iOS. Άλλωστε παλαιότερα είχα διαβάσει άρθρο ότι στην Ελλάδα προωθουνται ενεργά τα φτηνά smartphones από τις εταιρείες για ευνόητους λόγους. Αυτό εκ στόματος υπευθύνου μάρκετινγκ μεγάλης εταιρείας κινητής, απλά έχει περάσει καιρός και δεν μπορώ να βρω το άρθρο τώρα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες