Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κλοπή iPhone και ... Dubai


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2016 - 14:14

Έχουν αποθρασυνθεί επειδή μερικού μαζί με το κινητό τους δίνουν και τον κωδικό. πάλι καλά που δεν τους έδωσε και τα πιν των πιστωτικών καρτών, όσο θα βρίσκουν θύματα τόσο θα συνεχίζουν την δράση τους 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2016 - 15:06

Έχουν αποθρασυνθεί επειδή μερικού μαζί με το κινητό τους δίνουν και τον κωδικό. πάλι καλά που δεν τους έδωσε και τα πιν των πιστωτικών καρτών, όσο θα βρίσκουν θύματα τόσο θα συνεχίζουν την δράση τους

Εννοείς ότι αν στην πέσουν 2 στην μέση του πουθενά,και σου βάλουν ένα στυλετο στο λαιμό,δεν θα τους πεις το 4ψηφιο σου;κατάλαβα καλά;

#18   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 29/04/2016 - 15:47

Εννοείς ότι αν στην πέσουν 2 στην μέση του πουθενά,και σου βάλουν ένα στυλετο στο λαιμό,δεν θα τους πεις το 4ψηφιο σου;κατάλαβα καλά;

Θα τον έχει ξεχάσει από τον φόβο. Μη μας κόψουν κανένα δακτυλάκι μόνο

https://m.youtube.co...h?v=XPEirwp1Npc

Τελευταία επεξεργασία από: tsitadim, 29/04/2016 - 15:49


#19   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2016 - 17:15

Εννοείς ότι αν στην πέσουν 2 στην μέση του πουθενά,και σου βάλουν ένα στυλετο στο λαιμό,δεν θα τους πεις το 4ψηφιο σου;κατάλαβα καλά;


Ακριβώς αυτό. Συγνώμη που δεν είμαι θύμα και πρόβατο όπως μερικοί, οι οποίοι μάλιστα είναι και συνήθως μάγκες μόνο πιςο από τις οθόνες. Δεν θα το συνεχίσω άλλο μιας και είμαστε εκτός θέματος, ο καθένας αποφασίζει μόνος του για αυτό που θέλει να είναι.

#20   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 29/04/2016 - 18:44

Ακριβώς αυτό. Συγνώμη που δεν είμαι θύμα και πρόβατο όπως μερικοί, οι οποίοι μάλιστα είναι και συνήθως μάγκες μόνο πιςο από τις οθόνες. Δεν θα το συνεχίσω άλλο μιας και είμαστε εκτός θέματος, ο καθένας αποφασίζει μόνος του για αυτό που θέλει να είναι.

δλδ αν σου επιτεθούν με μαχαίρια κτλ και δώσεις τον κωδικό σου είσαι πρόβατο και θύμα; Θύμα είσαι βασικά. Θύμα ληστείας. Να σε δω εσένα άγριε. Εσυ το παίζεις μάγκας πίσω από την οθόνη τώρα..:)

#21   Dynamics

Dynamics

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 29/04/2016 - 19:32

μου την ειχαν πεσει δυο ατομα στο γκαζι μου εριξαν μπουνια και οι δυο κατω απο αυτι(και στα δυο) οταν θα στο κανουν και θα εισαι μονος στις 5 στο κεντρο της Αθηνας στειλε μου μνμ οτι δεν εδωσες το πιν...



#22   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2016 - 19:33

Μάλλον δεν διάβασες το τελευταίο μνμ μου. Καλή Ανάσταση !

#23   Dynamics

Dynamics

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 29/04/2016 - 19:38

Μάλλον δεν διάβασες το τελευταίο μνμ μου. Καλή Ανάσταση !

δεν εχω προθεση να στην "πω" αμα το καταλαβες ετσι...απλα μονο αν εισαι σε τετοια κατασταση μπορεις ν καταλαβεις πως νιωθεις εκεινη την στιγμη!Καλη ανασταση φιλε να εχουμε!



#24   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2016 - 06:34

Ακριβώς αυτό. Συγνώμη που δεν είμαι θύμα και πρόβατο όπως μερικοί, οι οποίοι μάλιστα είναι και συνήθως μάγκες μόνο πιςο από τις οθόνες. Δεν θα το συνεχίσω άλλο μιας και είμαστε εκτός θέματος, ο καθένας αποφασίζει μόνος του για αυτό που θέλει να είναι.

Αν εισαι κάτω τον 30 εργένης σε καταλαβαίνω.και εγώ τον ίδιο τσαμπουκά ειχα.
Αν εισαι ανω τον 30 με παιδιά,κοίταξε το.κατι δεν παει καλα.
Καλη ανάσταση με υγεια.

#25   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 30/04/2016 - 07:31

Παιδια ενα σπρευ πιπεριου στο τσαντακι και αντε γεια.δεν ειναι μονο για γυναικες....παντου μπορει να σου τυχει η στραβη....



Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες