Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 5 ψήφοι

Apple @ WWDC 2016


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
608 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:04

δεν εχω dev account αν αυτο εννοεις. το profile κατεβασα

πως το εκανες αυτο?


For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:04

Τελικά από τις φήμες που κυκλοφόρησαν, μόνο αυτή της Siri επιβεβαιώθηκε και τίποτα επιπλέον.
Αλλά με τέτοια emojis πλέον στην συσκευή μου, τι να τα κάνω όλα τα άλλα;; Τι άλλο θέλω;
Ούτε Jb δεν θα κάνω πλέον.
Big things have small beginnings

#363   imbalanced

imbalanced

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:05

Τελικά από τις φήμες που κυκλοφόρησαν, μόνο αυτή της Siri επιβεβαιώθηκε και τίποτα επιπλέον.
Αλλά με τέτοια emojis πλέον στην συσκευή μου, τι να τα κάνω όλα τα άλλα;; Τι άλλο θέλω;
Ούτε Jb δεν θα κάνω πλέον.

και να ηθελες...



#364   pakos30

pakos30

    iPH Hero

  • 4.039 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:06

Για τις αλλαγές που έλεγαν στο cc ?

#365   degothia

degothia

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:08

τι περιμεναμε.. αφου και με αυτη τη πολιτη που εχει επιλεξει η apple παλι οι πωλησεις κατα κρατουν.. και οσο αυτες πανε καλα δεν νομιζω πως θα αλλαξει κατι. απλα να πω πως μετα το ios 7 ειναι ενα βημα προς την σωστη κατευθυνση.. θα συνεχιζω να ζω με την ελπιδα οτι καποτε θα ενσωματωσουν το blocks concepts για widgets... 

εν τω μεταξυ , περίμενα κάτι extraordinary για να πάρω το νέο macbook ή κάποιο ipad pro, καλά εάν έβγαζε τα καινούρια macbook pro δεν θα το συζητούσα, από το ios 7 και μετά πραγματικά όλα τα ουσιώδη υπόλοιπα σε ένα μεγάλο keynote να τα έβαζε θα έβγαζε 1 ώρα . αν είναι δυνατον να μου δείχνει στα μηνύματα το handwriting ή τα emoji σαν innovation , κλαίει ο jobs από εκεί που είναι.......

δυστυχώς το καλύτερο μοντέλο surfbook νομίζω είναι μονόδρομος ή το xps 13. 
πολύ κριμα φίλτατε



#366   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:11

εν τω μεταξυ , περίμενα κάτι extraordinary για να πάρω το νέο macbook ή κάποιο ipad pro, καλά εάν έβγαζε τα καινούρια macbook pro δεν θα το συζητούσα, από το ios 7 και μετά πραγματικά όλα τα ουσιώδη υπόλοιπα σε ένα μεγάλο keynote να τα έβαζε θα έβγαζε 1 ώρα . αν είναι δυνατον να μου δείχνει στα μηνύματα το handwriting ή τα emoji σαν innovation , κλαίει ο jobs από εκεί που είναι.......

δυστυχώς το καλύτερο μοντέλο surfbook νομίζω είναι μονόδρομος ή το xps 13. 
πολύ κριμα φίλτατε

κοιτα για το ios ειμαι οντως απογοητευμενος αλλα επειδη το mac μου ειναι απαραιτητο καθημερινα λογω δουλειας θα σου ελεγα πως ισχυει το if it aint broke dont fix it μιας και τα windows 10 δεν εχουν κατι να δειξουν ουτως ή αλλιως.. ειναι λιγο τραγικουλια. Τωρα για το ipad αγορασα το pro 9,7 και το περιμενω να μου ερθει και μετα θα εκφερω αποψη. ειχα να χρησιμοποιησω ipad εδω και 3 χρονια και πραγματικα μετα τα σημερινα πιστευω πως δεν θα εχουν αλλαξει και πολλα.όσο για το xps 13 τρομερο μηχανημα αλλα την μπαταρια που εχει το 13retina με μετρια χρηση δεν θα την εχει ποτε.


For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#367   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:16

καλα σιγα μην δωσουν ολες της δυνατοτητες στο πενταρακι μας

Θα το ψειρισω από τον αδερφό μου να δω το 10 χε χε χε αλλά το Android και μετά από 3 μήνες δεν το αλλάζω...

Knowledge is Power

Knowledge Is Power


#368   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:17

Η μετοχή τους πέφτει στον Nasdaq ή είναι ιδέα μου? http://www.nasdaq.com/symbol/aapl . Το λες και πετυχημένο wwdc


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 13/06/2016 - 22:18


#369   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:18

Η μετοχή τους πέφτει στον Nasdaq ή είναι ιδέα μου? http://www.nasdaq.com/symbol/aapl

πεφτει. αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα μετα απο wwdc


For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#370   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:19

πεφτει. αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα μετα απο wwdc

Έχεις δίκαιο όλα στην παρουσίαση θα κριθούν.



#371   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:22

Η μετοχή τους πέφτει στον Nasdaq ή είναι ιδέα μου? http://www.nasdaq.com/symbol/aapl . Το λες και πετυχημένο wwdc

το χρηματιστηριο εχει κλεισει αρα να πεφτει δεν γινετε. και δεν επεσε τελικα.εκει που ανοιξε εκει εμεινε. ειναι στο μειον οχι λογω της παρουσιασης


Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 13/06/2016 - 22:22


#372   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:22

πως θα την κατεβασουμε παιδες την beta?



#373   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:22

πάντα πέφτει η μετοχή το πρώτο τριήμερο.



#374   degothia

degothia

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:23

κοιτα για το ios ειμαι οντως απογοητευμενος αλλα επειδη το mac μου ειναι απαραιτητο καθημερινα λογω δουλειας θα σου ελεγα πως ισχυει το if it aint broke dont fix it μιας και τα windows 10 δεν εχουν κατι να δειξουν ουτως ή αλλιως.. ειναι λιγο τραγικουλια. Τωρα για το ipad αγορασα το pro 9,7 και το περιμενω να μου ερθει και μετα θα εκφερω αποψη. ειχα να χρησιμοποιησω ipad εδω και 3 χρονια και πραγματικα μετα τα σημερινα πιστευω πως δεν θα εχουν αλλαξει και πολλα.όσο για το xps 13 τρομερο μηχανημα αλλα την μπαταρια που εχει το 13retina με μετρια χρηση δεν θα την εχει ποτε.

κοίτα , θεωρώ οτι μόνο τα ipad δεν έχουν χάσει την ιδιαίτερη/μοναδική εμπειρία που προσφέρουν στον χρήστη ειλικρινά. και αξίζουν τα χρήματά τους . τώρα για το xps 13 το είδα από κοντά και λέω δεν γίνετια να έχει τέτοια οθόνάρα! .... δεν την έχω ξαναδεί ,δεν είναι μόνο η ανάλυση. εντάξει θέμα μπαταρίας εμπιστέυεσαι πολύ πιο εύκολα apple μηχάνημα οτι δεν θα κάνει τρελά με την μπαταρία. εγώ έχω ένα macbook pro 17'' από το 2010 και είναι απίστευτο μου βγάζει ακόμα 2-3 ώρες, έχεις δίκιο , κοιτούσα και το razor blade stealth ή το 14, αν βάλεις ένα αυτοκόλλητο στο logo :P έχει δυνατά και όμορφα μηχανήματα. . 
φοβάμαι μήπως χάσω χρόνο και περιμένω τζάμπα για τα macbook pro , γιατί εάν είναι innovation to lcd panel στα keys πάνω από το πληκτρολόγιο , χαρήκαμε.



#375   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/06/2016 - 22:24

εμενα εγκατασταθηκε. ελπιζω να μην εχει κανενα σοβαρο bug που να την κανει πολυ δυσχρηστη.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες