Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με tempered glass IPhone 6s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
27 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   R1990

R1990

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:32

Να ζητήσεις άλλο iphone να σου δώσουν. Στείλε το για να σου δώσουν ανακατασκευασμένο άλλη λύση εγώ δεν βλέπω.

Αμαρτία για ανακατασκευασμένο όταν το τηλ είναι μια χαρά στα πάντα και απλά δεν μπορεί να προστατέψεις την οθόνη στο 100 %

Ααα μου έχει φύγει και ένα 40αρι για τα tempered όλα πάνω το 10 15


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: R1990, 29/06/2016 - 14:34


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:35

Κακως πήρες 6s space gray,υπαρχει προβλημα με το συγκεκριμενο χρωμα και τα tempered glass,το χρυσο που μπηκε τζετ το glass ειναι το πιο safe και μετα ερχεται το λευκο χρωμα.troll off

Παρε ice max να βρεις την υγεια σου,μονο με 15 euro απο aliexpress.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: karless, 29/06/2016 - 14:37


#18   R1990

R1990

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:38

Κακως πήρες 6s space gray,υπαρχει προβλημα με το συγκεκριμενο χρωμα και τα tempered glass,το χρυσο που μπηκε τζετ το glass ειναι το πιο safe και μετα ερχεται το λευκο χρωμα.


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Το παρατήρησα και εγώ στα search στο Google τα περισσότερα είναι σε μαύρο screen
Αυτο το χρωμα μου αρέσει που να ξέρω ότι ακριβοπληρωνω τέτοιο τηλ για να μην μπορώ να το προστατέψω


Sent from my iPhone using Tapatalk

#19   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:39

Το παρατήρησα και εγώ στα search στο Google τα περισσότερα είναι σε μαύρο screen
Αυτο το χρωμα μου αρέσει που να ξέρω ότι ακριβοπληρωνω τέτοιο τηλ για να μην μπορώ να το προστατέψω


Sent from my iPhone using Tapatalk

που ακριβως το διαβασες αυτο;γιατι εγω πλακιτσα κανω να περασει η ώρα...


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: karless, 29/06/2016 - 14:40


#20   R1990

R1990

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:42

που ακριβως το διαβασες αυτο;γιατι εγω πλακιτσα κανω να περασει η ώρα...


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Εάν googlareis rainbow effect hallo effect θα καταλάβεις ότι εισαι αρκετά ευστόχως στην πλάκα σου κανε ένα search αφού έχεις ώρα να περνάει


Sent from my iPhone using Tapatalk

#21   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:51

Εάν googlareis rainbow effect hallo effect θα καταλάβεις ότι εισαι αρκετά ευστόχως στην πλάκα σου κανε ένα search αφού έχεις ώρα να περνάει


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μάλλον θα διαφέρει η επίστρωση στα iphone τα μαύρα.

 

 

Λοιπόν όλο αυτό μου θυμίζει δημοτικό. Είχα και εγώ συμμαθητές που ενώ είχαμε το playstation έλεγαν πως το δικό τους αν και ήταν το ps1 μπορούσε να παίζει τα cd του Ps2 καθώς ήταν ειδικό μηχάνημα από το θείο τους που δούλευε στο εργοστάσιο της sony στην μακρινή Ιαπωνία και υπήρχαν μόνο 3,4 κομμάτια. Απορώ τι φούμαραν και έλεγαν τέτοια παραμύθια δεν θα το μάθω ποτέ. Πάλι νομίζω πως ξεδιπλώνετε. Φέρτε τις μπουγελόφατσες.


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 29/06/2016 - 14:52


#22   R1990

R1990

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:53

Μάλλον θα διαφέρει η επίστρωση στα iphone τα μαύρα.


Λοιπόν όλο αυτό μου θυμίζει δημοτικό. Είχα και εγώ συμμαθητές που ενώ είχαμε το playstation έλεγαν πως το δικό τους αν και ήταν το ps1 μπορούσε να παίζει τα cd του Ps2 καθώς ήταν ειδικό μηχάνημα από το θείο τους που δούλευε στο εργοστάσιο της sony στην μακρινή Ιαπωνία και υπήρχαν μόνο 3,4 κομμάτια. Απορώ τι φούμαραν και έλεγαν τέτοια παραμύθια δεν θα το μάθω ποτέ. Πάλι νομίζω πως ξεδιπλώνετε. Φέρτε τις μπουγελόφατσες.

Λοιπόν δημοτικό εεεε billy σε παρακαλώ πολύ δεν βοηθάς με το να ειρωνεύεσαι μην ξανά γράψεις στο post


Sent from my iPhone using Tapatalk

#23   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2016 - 14:58

Λοιπόν δημοτικό εεεε billy σε παρακαλώ πολύ δεν βοηθάς με το να ειρωνεύεσαι μην ξανά γράψεις στο post


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σου ανέφερα πως τα γυαλιά που περνάς δεν είναι καλά και ολόκληρη η αγορά τις Ελλάδας έχει κατακλειστεί από προϊόντα χάλια που οι Έλληνες νομίζουν στο βωμό του κέρδους θα πλουτίσουν. Δεν σε κάλυψα. Σου έφερα ως άλλη λύση να το επιστρέψεις πίσω και να σου δώσουν άλλο iphone. Ούτε πάλι σε κάλυψα. Εεεεε μπες εδώ ν καλυφτεί πως και άλλα άτομα περάσανε σε μαύρο iphone 6 και 6s tempered glass και δεν είχαν πρόβλημα http://www.iphonehel...tempered-glass/   http://www.iphonehel...ne-66s-6s-plus/ και εκεί στην αναζήτηση γράψε tempered glass πάνω δεξιά. 

 

 

Ορίστε και φωτογραφίες. http://www.iphonehel...18#entry1799273


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 29/06/2016 - 15:00


#24   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 29/06/2016 - 15:37

Λοιπόν δημοτικό εεεε billy σε παρακαλώ πολύ δεν βοηθάς με το να ειρωνεύεσαι μην ξανά γράψεις στο post


Sent from my iPhone using Tapatalk

πάρε ενα πολυ λεπτό γυαλοχαρτο και τριψε όλη την οθόνη και το πρόβλημα σου θα λυθεί.

Θα γρατζουνιστεί τόσο που δεν θα χρειάζεσαι glass.

Ο billy προσπάθησε να βοηθήσει και το ύφος σου δεν ειναι πολυ ωραίο..

#25   R1990

R1990

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 15:38

πάρε ενα πολυ λεπτό γυαλοχαρτο και τριψε όλη την οθόνη και το πρόβλημα σου θα λυθεί.

Θα γρατζουνιστεί τόσο που δεν θα χρειάζεσαι glass.

Ο billy προσπάθησε να βοηθήσει και το ύφος σου δεν ειναι πολυ ωραίο..


Να είναι καλα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#26   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2016 - 15:56

Να είναι καλα
Sent from my iPhone using Tapatalk

Μαλλον αγχωνεσαι και συ πολυ σαν και μενα. το τηλ σου ειναι μια χαρα. Χαλαρωσε και απολαυσε το βρες απο εξω ενα καλο τζαμι. Πανε σε καποιον που εχει το μηχανημα που το περνανε και απολαυσε το και καλες βουτιες να εχουμε :)

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 29/06/2016 - 15:56


#27   R1990

R1990

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 29/06/2016 - 15:58

Μαλλον αγχωνεσαι και συ πολυ σαν και μενα. το τηλ σου ειναι μια χαρα. Χαλαρωσε και απολαυσε το βρες απο εξω ενα καλο τζαμι. Πανε σε καποιον που εχει το μηχανημα που το περνανε και απολαυσε το και καλες βουτιες να εχουμε :)

No stress bro
Έφυγα για βουτιά !!!
Thanx για το ενδιαφέρον



Sent from my iPhone using Tapatalk

#28   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 29/06/2016 - 19:49

Σου ανέφερα πως τα γυαλιά που περνάς δεν είναι καλά και ολόκληρη η αγορά τις Ελλάδας έχει κατακλειστεί από προϊόντα χάλια που οι Έλληνες νομίζουν στο βωμό του κέρδους θα πλουτίσουν. Δεν σε κάλυψα. Σου έφερα ως άλλη λύση να το επιστρέψεις πίσω και να σου δώσουν άλλο iphone. Ούτε πάλι σε κάλυψα. Εεεεε μπες εδώ ν καλυφτεί πως και άλλα άτομα περάσανε σε μαύρο iphone 6 και 6s tempered glass και δεν είχαν πρόβλημα http://www.iphonehel...tempered-glass/   http://www.iphonehel...ne-66s-6s-plus/ και εκεί στην αναζήτηση γράψε tempered glass πάνω δεξιά. 

 

 

Ορίστε και φωτογραφίες. http://www.iphonehel...18#entry1799273

 

Συνημμένο αρχείο  βιλλ.jpg   11,85KB   20 λήψεις

 

sorry αλλά δεν κρατήθηκα :P 


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες