Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 8 (2018) - Φήμες / Πληροφορίες / Leaks


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/08/2016 - 19:37

Γενικά στα κινητά και διαβάζοντας αρκετά forums για samsung με τις κυρτές οθόνες, δεν ξέρω κατά πόσο θα προχωρήσει το όλο θέμα. 

 

Είναι εντυπωσιακό στο μάτι, αλλά στην πράξη φαίνεται να μην βολεύει και τόσο πολύ. 


Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/08/2016 - 20:01

Δεν νομίζω, μιας και η περίοδος που βγαίνουν τα κινητά της apple, είναι η καλύτερη που θα μπορούσε να έχει οποιαδήποτε εταιρία. Ένα μήνα πίσω, ένα μήνα μπροστά εκεί γύρο, το φθινόπωρο πάντως. Μιλώντας πάντα για μια παρουσίαση, τώρα αν τα ξεχωρίσει 2+1 είναι άλλο θέμα, αλλά θα μου πεις και με το se τι θα γίνει ακόμα μια ξεχωριστή παρουσίαση ή 2 παρουσιάσεις 2+2 και με τα περσινά μοντέλα, θα τα καταργεί? Πολύ απίθανο. Εγώ νομίζω ότι δεν θα αλλάξει τίποτα στον τρόπο παρουσίασης.


Αυτό που λέω είναι πως το 8 θα το δούμε του χρόνου.

Έστω και σαν αλλαγή ονομασίας.


Sent from my Ericsson T28s using Tapafone
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#18   cyclops

cyclops

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:Wolv3rine88

Δημοσίευση 23/08/2016 - 21:52

Ίσως η φαντασία μου να οργιάζει αλλά πιστεύω ότι μπορεί να παρουσιάσουν και αντίστοιχο Apple Edition ρολόι στις γραμμές του i8 με κυρτή oled οθόνη..το λέω μιας και φέτος δεν έχει ακουστεί κάτι τρανταχτό για το watch 2 (δεν είναι περίεργο ότι έχουν διαρρεύσει τόσες φωτογραφίες για το 7 και ούτε μία για το ρολόι;)παρά μόνο ότι θα είναι ένα ελαφρώς ανανεωμένο κρατώντας το ίδιο ντιζάιν του πρώτου. Οπότε η λογική λέει ότι το watch 2 θα ακολουθήσει την ίδια γραμμή με το καινούριο σχεδιαστικά  iphone 8 , όπως έγινε και με τα 6/6 plus , και τώρα απλά θα παρουσιάσουν ένα "ενισχυμένο" watch 1.



#19   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/08/2016 - 00:24

Ίσως η φαντασία μου να οργιάζει αλλά πιστεύω ότι μπορεί να παρουσιάσουν και αντίστοιχο Apple Edition ρολόι στις γραμμές του i8 με κυρτή oled οθόνη..το λέω μιας και φέτος δεν έχει ακουστεί κάτι τρανταχτό για το watch 2 (δεν είναι περίεργο ότι έχουν διαρρεύσει τόσες φωτογραφίες για το 7 και ούτε μία για το ρολόι;)παρά μόνο ότι θα είναι ένα ελαφρώς ανανεωμένο κρατώντας το ίδιο ντιζάιν του πρώτου. Οπότε η λογική λέει ότι το watch 2 θα ακολουθήσει την ίδια γραμμή με το καινούριο σχεδιαστικά  iphone 8 , όπως έγινε και με τα 6/6 plus , και τώρα απλά θα παρουσιάσουν ένα "ενισχυμένο" watch 1.


Κατάλαβες τι έγραψες ?

#20   cyclops

cyclops

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:Wolv3rine88

Δημοσίευση 24/08/2016 - 01:07

Κατάλαβες τι έγραψες ?

Σε γενικές γραμμές εννοώ ότι εφόσον δε θα δούμε εξωτερικές αλλαγές φέτος στα iphone, δε θα δούμε ούτε στο ρολόι. Του χρόνου θα έχουμε 3 μοντέλα iphone και αν με βάση τις φήμες βγει μια premium συσκευή με κυρτή οθόνη θα ήθελα προσωπικά να δω και αντίστοιχο ρολόι ( στην Edition έκδοση λογικά που είναι η πιο ακριβή). Πιστεύω η κυρτή οθόνη θα έδειχνε πολύ εντυπωσιακή στο ρολόι.



#21   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 24/08/2016 - 09:38

Ποιο 2018; Δεν έχουμε δει ακόμα το μπροστά μέρος μόνο πλάτη βλέπουμε ουσιαστικά όποτε ελπίζουμε σε κανένα θαύμα.Στο site τις Brikk δείχνει και ένα μοντέλο 5,7 με ονομασία pro


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες