Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Είναι επίσημο! Στις 7 Σεπτεμβρίου η παρουσίαση του iPhone 7


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
743 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 29/08/2016 - 22:51

Τα iPad πάνε πιο μετά, πιθανόν Νοέμβριο μαζί με νέα Macbook.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/08/2016 - 00:20

Εγω πιστευω οτι θα δουμε και iPad παντως...


#18   IMarios

IMarios

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/08/2016 - 01:22

Εγώ με μια γρήγορη ματια στην φωτό του event βλέπω πως κατι παίζει με το focus άρα κατι με κάμερα.. ετσι πιστεύω. (Μπορει να εχω και μεγάλη φαντασία) :)

#19   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/08/2016 - 05:09

Όλα αυτά που ακούγονται μου αρέσουν, εκτός από την αφαίρεση της jack θύρας. Φαντάζομαι θα υπάρχει αντάπτορας για jack σε lighting.

Αλλά και πάλι θα δημιουργήσει πολλά προβλήματα. Όταν θα θες να το φορτίσεις δεν θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα ακουστικά. Ειδικά εγώ που μιλάω σχεδόν αποκλειστικά με handsfree.


Τελευταία επεξεργασία από: mihalis, 30/08/2016 - 05:13


#20   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2016 - 08:24

Όλα αυτά που ακούγονται μου αρέσουν, εκτός από την αφαίρεση της jack θύρας. Φαντάζομαι θα υπάρχει αντάπτορας για jack σε lighting.
Αλλά και πάλι θα δημιουργήσει πολλά προβλήματα. Όταν θα θες να το φορτίσεις δεν θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα ακουστικά. Ειδικά εγώ που μιλάω σχεδόν αποκλειστικά με handsfree.

Πιστεύω πως θα υπάρχει ξεχωριστό καλώδιο για να μπορείς να φορτίσεις και να χρησιμοποιήσεις τα ακουστικά ταυτόχρονα!
Και κάτι μου λέει πως θα είναι στα έξτρα όπως είναι το μολύβι για το iPad.
Θα είναι πολύ πιο όμορφο με δύο ηχεία και την lighting θύρα μόνο!!


Sent from my iPhone 6S Plus using Tapatalk

#21   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 30/08/2016 - 08:37

Απο μπαταρια πως παει το iphone 7?σε φυσιολογικη χρηση παντα και με tsmc σε rose gold 32αρι απο ελβετια εισαγωγης;(σε προλαβα @ForceF !!)

#22   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 30/08/2016 - 08:45

Απο μπαταρια πως παει το iphone 7?σε φυσιολογικη χρηση παντα και με tsmc σε rose gold 32αρι απο ελβετια εισαγωγης;(σε προλαβα @ForceF !!)

Κι όμως...

 

Δεν...

 

Ας αφήσουμε κάποια πράγματα στους ειδικούς!

:lol:  :P  :D

 

Όλοι αυτόν περιμένουμε



#23   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 30/08/2016 - 12:10

Όλα αυτά που ακούγονται μου αρέσουν, εκτός από την αφαίρεση της jack θύρας. Φαντάζομαι θα υπάρχει αντάπτορας για jack σε lighting.

Αλλά και πάλι θα δημιουργήσει πολλά προβλήματα. Όταν θα θες να το φορτίσεις δεν θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα ακουστικά. Ειδικά εγώ που μιλάω σχεδόν αποκλειστικά με handsfree.

Θα έχει και ασύρματα ακουστικά το Event.

 

Tώρα αν αυτό είναι λύση είναι μια άλλη ιστορία.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 30/08/2016 - 12:11

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#24   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 30/08/2016 - 12:19

Οι περισσότερες φορές που πήγε να μου πέσει το κινητό ήταν όταν το είχα συνδεδεμένο με ενσύρματα ακουστικά. Ευτυχώς δεν μου έχει πέσει ακόμα. Όποτε άνετα θα πάω για έναν λόγο παραπάνω σε ασύρματα.

Και κάνω υπομονή δυο μήνες τώρα για να δω την υλοποίηση της Apple. Σήμερα πιστεύω λίγο παραπάνω ότι θα έχουμε ακουστικά στο Event. Και χρειάζομαι in ear


Sent from my iPad using Tapatalk

#25   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 30/08/2016 - 12:33

Οι περισσότερες φορές που πήγε να μου πέσει το κινητό ήταν όταν το είχα συνδεδεμένο με ενσύρματα ακουστικά. Ευτυχώς δεν μου έχει πέσει ακόμα. Όποτε άνετα θα πάω για έναν λόγο παραπάνω σε ασύρματα.

Και κάνω υπομονή δυο μήνες τώρα για να δω την υλοποίηση της Apple. Σήμερα πιστεύω λίγο παραπάνω ότι θα έχουμε ακουστικά στο Event. Και χρειάζομαι in ear


Sent from my iPad using Tapatalk

αυτο λες μονο;η που σου πιανονται παντου ακομα και οταν περπατας καπου στο τσαντακι μεσης καπου στευφογυριζει ολο το καλωδιο.γαμησε τα.

#26   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 30/08/2016 - 12:34

H EE επιβάλλει στην Apple τελικά να πληρώσει 13δις ευρώ σε φόρους στην Ιρλανδία για την υπόθεση "φοροδιαφυγής" που είχε ανοίξει από το 2013 (αν θυμάμαι καλά).

 

Μαντέψτε ποια εταιρεία θα αυξήσει φέτος τις τιμές της στην Ευρώπη και κερδίστε μια κουζινομηχανή. 


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#27   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 30/08/2016 - 12:37

H EE επιβάλλει στην Apple τελικά να πληρώσει 13δις ευρώ σε φόρους στην Ιρλανδία για την υπόθεση "φοροδιαφυγής" που είχε ανοίξει από το 2013 (αν θυμάμαι καλά).

Μαντέψτε ποια εταιρεία θα αυξήσει φέτος τις τιμές της στην Ευρώπη και κερδίστε μια κουζινομηχανή.

η apple!!!!!!!
Τωρα που κερδισα,μπορω να ζητησω ενα ντολμαδοπαρασκευαστη;

#28   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2016 - 13:13

H EE επιβάλλει στην Apple τελικά να πληρώσει 13δις ευρώ σε φόρους στην Ιρλανδία για την υπόθεση "φοροδιαφυγής" που είχε ανοίξει από το 2013 (αν θυμάμαι καλά).

 

Μαντέψτε ποια εταιρεία θα αυξήσει φέτος τις τιμές της στην Ευρώπη και κερδίστε μια κουζινομηχανή. 

Θα σου απαντήσω γιατί εγώ πραγματικά δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου και ούτε σε αντιπαθώ οπότε είναι ένας καλός λόγος για συζήτηση. Μην ξεχνάς οτι την επίθεση στο Αμέρικα δεν την ξεκίνησε πρώτη η εε. Άλλοι την ξεκίνησαν με μεγάλο κολοσσό της αυτοκινητοβιομηχανίας να βρίσκεται στο στόχο και να κατηγορείται για πλαστά στοιχεία(όντως ήταν πλαστά). Απλώς θεωρώ οτι και η εε τραβάει και αυτή με την σειρά της το σχοινί. Δεν θέλει πολύ για να σπάσει ήδη οι σχέσεις τους δεν είναι και στο καλύτερο επίπεδο κρίνοντας από παρεμβάσεις του δντ στην κομισιον. 


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 30/08/2016 - 13:16


#29   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 30/08/2016 - 13:26

Θα σου απαντήσω γιατί εγώ πραγματικά δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου και ούτε σε αντιπαθώ οπότε είναι ένας καλός λόγος για συζήτηση. Μην ξεχνάς οτι την επίθεση στο Αμέρικα δεν την ξεκίνησε πρώτη η εε. Άλλοι την ξεκίνησαν με μεγάλο κολοσσό της αυτοκινητοβιομηχανίας να βρίσκεται στο στόχο και να κατηγορείται για πλαστά στοιχεία(όντως ήταν πλαστά). Απλώς θεωρώ οτι και η εε τραβάει και αυτή με την σειρά της το σχοινί. Δεν θέλει πολύ για να σπάσει ήδη οι σχέσεις τους δεν είναι και στο καλύτερο επίπεδο κρίνοντας από παρεμβάσεις του δντ στην κομισιον.


Η αλήθεια ειναι ότι το βαρέλι δεν έχει πάτο. Ακρη δεν θα βγει, και φοβαμαι ότι θα την πληρωσουμε εμεις σαν καταναλωτές. Σειρά μετα την Apple έχουν Amazon, McDonalds, Starbucks και άλλοι μεγάλοι.


Sent from my iPhone using Tapatalk
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#30   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 30/08/2016 - 13:27

true story αυτο που λεει o πανος...

 

ας ελπισουμε με την ανακοινωση στις 7/9... να μην ακουσουμε κακα μαντατα!! :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες