Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Apple AirPods - Alternative Wireless


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
125 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   iMov

iMov

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 20/11/2017 - 19:47

εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις άλλα 50 και να πας για AirPods από σκρουτζ. Αλλά δοκίμασε τα πρώτα γιατί δεν κάνουν για όλα τα αυτιά. Αν δεν σε ενοχλεί το καλώδιο υπάρχει κ η λύση των Beats X γύρω στα 100.

Αν δεν έχω θέμα μα τα EarPods λες να έχω θέμα με τα air; Επειδή το σκέφτομαι ρωτάω, μην την πατήσω.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2017 - 19:51

Εγώ που τα έχω όλο το καλοκαίρι είναι σκυλιά και τα χρησιμοποιώ παντού και στην δουλειά και στην προπόνηση χωρίς να έχω το παραμικρό πρόβλημα και μετάνιωσα που δεν τα αγόρασα από την αρχή και ήμουν τόσο διστακτικός απέναντι τους .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#78   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/11/2017 - 19:58

Αν δεν έχω θέμα μα τα EarPods λες να έχω θέμα με τα air; Επειδή το σκέφτομαι ρωτάω, μην την πατήσω.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

δεν ειναι ιδιο μεγεθος ακριβως, δοκιμασε τα οπωσδηποτε.



#79   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/11/2017 - 20:28

Δεν έχουν και τόσο μεγάλη διαφορά! Προσωπική απόψη, τα Airpods είναι πιο "σταθερά" στα δικά μου αυτιά, από τα Earpods.


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#80   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/11/2017 - 21:57

Πιστευω οτι αν δεν εχει καποιος θεμα με τα earpods τα airpods καθονται ακομα καλυτερα!!

#81   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/11/2017 - 22:24

Πιστευω οτι αν δεν εχει καποιος θεμα με τα earpods τα airpods καθονται ακομα καλυτερα!!

μην κρινετε εξ'ιδιων ξέρω άτομα που ενω δεν ειχαν θεμα με τα earpods τα airpods δεν τους εμπαιναν. Γι'αυτο καλό ειναι να τα δοκιμάσει πρώτα όποιος ενδιαφέρεται μην δωσει τσαμπα λεφτά ενω υπάρχουν κι αλλες εναλλακτικες.



#82   giannopgeo

giannopgeo

    iPH User

  • 193 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 21/11/2017 - 07:34

μην κρινετε εξ'ιδιων ξέρω άτομα που ενω δεν ειχαν θεμα με τα earpods τα airpods δεν τους εμπαιναν. Γι'αυτο καλό ειναι να τα δοκιμάσει πρώτα όποιος ενδιαφέρεται μην δωσει τσαμπα λεφτά ενω υπάρχουν κι αλλες εναλλακτικες.

Υπάρχει σε κάποιο κατάστημα δείγμα για να δοκιμάσουμε; 



#83   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 21/11/2017 - 12:12

Εμένα πάντως μου φαίνονται ολόιδια στο σχήμα σε σχέση με τα EarPods. Είχα κι εγώ τις ίδιες επιφυλάξεις αλλά τελικά δεν βλέπω διαφορά, μου κάθονται ακριβώς το ίδιο στα πανέμορφα αυτιά μου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#84   applover

applover

    iPH Enthousiast

  • 437 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/12/2017 - 00:18

Πως τα βολεύεστε; δεν σας φεύγουν από τα αυτιά;

Πραγματικά ρωτάω.. 

Εγώ δεν μπορώ με τίποτα να βολευτώ τα ενσύρματα που μας δίνει κάθε χρόνο.



#85   zEr0c0oL

zEr0c0oL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 06/12/2017 - 09:13

Δυσκολεύομαι πολύ με τα Earpods, χρειάζομαι λόγω δουλειάς οπωσδήποτε καλά ακουστικά, αλλά δυσκολεύομαι πολύ να δώσω 160€ για ακουστικά!

Παρήγγειλα αυτά μπας και ξεγελαστώ και μήπως 1 στις 100 είναι καλά, αφού με έκπτωση βγήκαν 35€ μαζί με τα μεταφορικά.

Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω πουθενά τι μάρκα/μοντέλο είναι, για να χαζέψω κανένα review...

 

https://sunny-palms....nt=301279838209


Τελευταία επεξεργασία από: zEr0c0oL, 06/12/2017 - 09:13


#86   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/12/2017 - 09:33

Δυσκολεύομαι πολύ με τα Earpods, χρειάζομαι λόγω δουλειάς οπωσδήποτε καλά ακουστικά, αλλά δυσκολεύομαι πολύ να δώσω 160€ για ακουστικά!

Παρήγγειλα αυτά μπας και ξεγελαστώ και μήπως 1 στις 100 είναι καλά, αφού με έκπτωση βγήκαν 35€ μαζί με τα μεταφορικά.

Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω πουθενά τι μάρκα/μοντέλο είναι, για να χαζέψω κανένα review...

 

https://sunny-palms....nt=301279838209

 

Επειδή έχω δει ειδικά εξωτερικό τουλάχιστον πέντε διαφορετικά σαν αυτά να μοιάζουν με τα airpods το κυριότερο πρόβλημα που είδα ήταν ότι εκτός ότι φαίνονταν ότι είναι μούφα δεν κάθονταν στο αυτί οπως τα κανονικά που και πάνω στο μηχανάκι να είσαι δεν φεύγουν με τίποτα .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#87   tuzzyduck

tuzzyduck

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/12/2017 - 16:18

Σήμερα τα παρέλαβα, μα διαπίστωσα ότι το αριστερό ακουστικό...... σφυρίζει!!!!! Το κάνει όταν το φοράω (είτε μόνο του, είτε ως ζευγάρι) και χωρίς να αναπαράγεται μουσική ή άλλος ήχος. Αγορά από το site του public. Αν και η εταιρία πώλησης δε φέρει ευθύνη, θα τα πάω (σήμερα κιόλας) κι ελπίζω να προβούν σε άμεση αντικατάσταση τους!!!!!



#88   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/12/2017 - 16:26

όσοι είστε σε αναζητηση ακουστικών γενικά έχουμε thread με προτάσεις  :) 


http://www.iphonehel...reless-earbuds/



#89   911

911

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 30/12/2017 - 21:40

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μια ερώτηση ,Δυστηχως έχασα το δεξί ακουστικό από τα AirPods,τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ?παμε για αλλά ?βρηκα στο eBay μόνο ακουστικά καινούργια χωρίς θήκη 125 ευρώ να τα πρώτη ? Θα δουλέψουν με τη παλιά μου θήκη ?καμια ιδέα κανείς ?

Τελευταία επεξεργασία από: 911, 30/12/2017 - 21:41


#90   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/12/2017 - 00:47

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μια ερώτηση ,Δυστηχως έχασα το δεξί ακουστικό από τα AirPods,τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ?παμε για αλλά ?βρηκα στο eBay μόνο ακουστικά καινούργια χωρίς θήκη 125 ευρώ να τα πρώτη ? Θα δουλέψουν με τη παλιά μου θήκη ?καμια ιδέα κανείς ?

Κάπου διάβασα έχει να παραγγείλεις ξανά αν χάσεις το ένα με περίπου 60 δολάρια αν θυμάμαι καλά . Κοίταξε το πρώτα.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες