Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1786   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 28/01/2017 - 14:22

Παιδιά οποίος μπορεί και οποίος την έχει φυσικά, ας βάλει καμία φωτο από Veil XT wisp σε μαύρο 7αρι να δω πως φαίνεται πριν προβώ σε αγορά. Θενκς


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1787   Lefters

Lefters

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/01/2017 - 10:40

Ξέρει κανείς αν το Bumper και η playproof της rhinoshield ταιριάζουν με γυαλί 3D της Turata? Αν κάποιος έχεις εμπειρία από την playproof ας μου πει μια γνώμη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1788   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/01/2017 - 19:00

Ξέρει κανείς αν το Bumper και η playproof της rhinoshield ταιριάζουν με γυαλί 3D της Turata? Αν κάποιος έχεις εμπειρία από την playproof ας μου πει μια γνώμη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

δεν ειχαν ποτε προβληματα με 3D γυαλια οι συγκεκριμενες οποτε λογικα ουτε με Τουρατα



#1789   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/01/2017 - 17:23

Ερώτηση για θήκη .εχω για το 7 plus την veil xt και έχω και την spigen liquid air.η μια μου πέφτει πολύ λεπτή και η άλλη πολύ χοντρή.υπαρχει θήκη εφάμιλλης ποιότητας να είναι σε πάχος κάπου ενδιάμεσα;pleaseeeeeeeee


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#1790   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/01/2017 - 18:51

Ερώτηση για θήκη .εχω για το 7 plus την veil xt και έχω και την spigen liquid air.η μια μου πέφτει πολύ λεπτή και η άλλη πολύ χοντρή.υπαρχει θήκη εφάμιλλης ποιότητας να είναι σε πάχος κάπου ενδιάμεσα;pleaseeeeeeeee


Sent from my iPhone using Tapatalk

power support?



#1791   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/01/2017 - 19:06

Ποια ακριβώς;και μόνο από Αμερική ε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#1792   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/01/2017 - 19:14

power support?

παιζει να το βρω ευρωπη καπου?


RF forever


#1793   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/01/2017 - 20:59

παιζει να το βρω ευρωπη καπου?

δυσκολο συν οτι γενικα βγαινουν αρκετα ακριβες για ενα κομματι πλαστικο. Καλες θηκες αλλα ...παντως η spigen που εχεις ειναι πολυ καλη θηκη. Προσωπικα αυτη μαζι με τη veil θα με καλυπταν.

Αν θες κατι premium σε υλικο και εμφανιση και πραγματικα λεπτο (υποχωρωντας φυσικα στο θεμα προστασια) υπαρχει και αυτη αλλα τσουζει



#1794   Stratos441

Stratos441

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 30/01/2017 - 21:13

Και αυτή είναι στην κατηγορία που ψάχνεις. Όχι τόσο premium όσο η προηγούμενη του rromeo, αλλά δεν τσούζει καθόλου  :lol:

Πέρα από την πλάκα, έχει και φοβερό grip και ωραία αίσθηση στο χέρι.

 

Άλλη μια καλή επιλογή στο ίδιο πάχος είναι και η seath, αρκεί να σου αρέσει σάν υλικό

 

 



#1795   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 30/01/2017 - 21:16

Προσωπικά, θεωρώ την Air Jacket σε rubber black ως την κορυφαία θήκη που έχει βγει συνολικά. Υφή, προστασία, εμφάνιση σε top επίπεδα - με τη σειρά που τα αναφέρω.

 

ΑΛΛΑ, την τελευταία φορά που πλήρωσα το 40άρι με τα μεταφορικά, μετά από 3-4 μήνες είχα ξεφλουδίσματα στα σημεία που την έπιανα καθημερινά και άρχισε να φεύγει το χρώμα.

 

Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν χάλασαν γενικά την ποιότητα, εγώ λέω αυτό που παρατήρησα. Αν όμως εξαιρέσει αυτήν την πιθανότητα κάποιος, πρόκειται αναμφίβολα για την πιο ιδανική θήκη iPhone 6-s-7



#1796   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 30/01/2017 - 21:28

δυσκολο συν οτι γενικα βγαινουν αρκετα ακριβες για ενα κομματι πλαστικο. Καλες θηκες αλλα ...παντως η spigen που εχεις ειναι πολυ καλη θηκη. Προσωπικα αυτη μαζι με τη veil θα με καλυπταν.
Αν θες κατι premium σε υλικο και εμφανιση και πραγματικα λεπτο (υποχωρωντας φυσικα στο θεμα προστασια) υπαρχει και αυτη αλλα τσουζει


Η τελευταία (carbon) υπάρχει και σε review στο YouTube. Αφήνει σημάδια στο κινητό, το σκεφτόμουν και εγώ αλλά μετά το βίντεο το μετάνιωσα.


Tapatalked with my 7+

#1797   Stratos441

Stratos441

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 30/01/2017 - 22:15

Προσωπικά, θεωρώ την Air Jacket σε rubber black ως την κορυφαία θήκη που έχει βγει συνολικά. Υφή, προστασία, εμφάνιση σε top επίπεδα - με τη σειρά που τα αναφέρω.

 

ΑΛΛΑ, την τελευταία φορά που πλήρωσα το 40άρι με τα μεταφορικά, μετά από 3-4 μήνες είχα ξεφλουδίσματα στα σημεία που την έπιανα καθημερινά και άρχισε να φεύγει το χρώμα.

 

Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν χάλασαν γενικά την ποιότητα, εγώ λέω αυτό που παρατήρησα. Αν όμως εξαιρέσει αυτήν την πιθανότητα κάποιος, πρόκειται αναμφίβολα για την πιο ιδανική θήκη iPhone 6-s-7

Δεν έτυχε, έτσι και η δικιά μου. Ίσως όχι τόσο γρήγορα, αλλά έγινε.

Δεν την ξαναπροτίμησα λόγω του νέου σχεδιασμού στο σημείο του charging port, που δε μου άρεσε καθόλου. Αλλά αυτό είναι υποκειμενικό.

Κορυφαία δεν ξέρω αν είναι, πάντως είναι όπως λες συνολικά, στις top επιλογές



#1798   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/01/2017 - 23:31

Προσωπικά, θεωρώ την Air Jacket σε rubber black ως την κορυφαία θήκη που έχει βγει συνολικά. Υφή, προστασία, εμφάνιση σε top επίπεδα - με τη σειρά που τα αναφέρω.

ΑΛΛΑ, την τελευταία φορά που πλήρωσα το 40άρι με τα μεταφορικά, μετά από 3-4 μήνες είχα ξεφλουδίσματα στα σημεία που την έπιανα καθημερινά και άρχισε να φεύγει το χρώμα.

Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν χάλασαν γενικά την ποιότητα, εγώ λέω αυτό που παρατήρησα. Αν όμως εξαιρέσει αυτήν την πιθανότητα κάποιος, πρόκειται αναμφίβολα για την πιο ιδανική θήκη iPhone 6-s-7


Σαν πάχος θήκης είναι αυτό που ζητάω;ανάμεσα από veil και liquid air?γιατι η μια μου πέφτει πολύ λεπτή και η άλλη πολύ χοντρή ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#1799   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/01/2017 - 23:43

Σαν πάχος θήκης είναι αυτό που ζητάω;ανάμεσα από veil και liquid air?γιατι η μια μου πέφτει πολύ λεπτή και η άλλη πολύ χοντρή ...


Sent from my iPhone using Tapatalk



#1800   HuskerDu

HuskerDu

    iPH Addict

  • 605 μηνύματα
  • Twitter:@patsio_thess
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 31/01/2017 - 01:03

 

Αν θες κατι premium σε υλικο και εμφανιση και πραγματικα λεπτο (υποχωρωντας φυσικα στο θεμα προστασια) υπαρχει και αυτη αλλα τσουζει

Η θήκη συνοδεύεται με tempered glass, οπότε να το δεις σαν ολοκληρωμένη λύση δεν είναι ακριβή.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες