Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1216   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/11/2016 - 00:00

Eγώ είμαι σε σκέψη να βάλω στο plus  jet black θήκη ακόμα κοιτάζω να του βάλω μια διαφάνεια που να φαίνεται όλο το κινητό.Ότι και να κρύψεις σε αυτό το κινητό χάνει πολύ .Προς το παρόν κυκλοφορώ με μαντιλάκια που καθαρίζεις τα γυαλιά ;-)

 

 

PS.Καλώς σας βρήκα ξανά όλους ;-)

Κώστα welcome back.

 

Σχετικά με τις ζελατίνες πρόσεχε καλύτερα γιατί αναφέρθηκαν θέματα με το τύπωμα της πλάτης του Jet Black ότι μένει πάνω στις ζελατίνες όταν τις αφαιρείς.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1217   ganton

ganton

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 21/11/2016 - 00:05

καλημέρα.Έχετε να προτείνετε καμιά καλή θήκη για iphone 7 σε wallet για κάρτες χρήματα κλπ?



#1218   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2016 - 00:54

καλημέρα.Έχετε να προτείνετε καμιά καλή θήκη για iphone 7 σε wallet για κάρτες χρήματα κλπ?

για δες μερικες...μονο που τσιμπανε απο τιμες.

Bellroy

doc artisan

wallet

hardcraft

 

υπαρχουν πολυ πιο φτηνες σε amazon

και φυσικα ebay. Μην ξεχναμε και τις γνωστες μαρκες πχ Spigen



#1219   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2016 - 01:08

Κώστα welcome back.

Σχετικά με τις ζελατίνες πρόσεχε καλύτερα γιατί αναφέρθηκαν θέματα με το τύπωμα της πλάτης του Jet Black ότι μένει πάνω στις ζελατίνες όταν τις αφαιρείς.


Σ ευχαριστω πολυ; -)

Το άκουσα δεν χρησιμοποιώ καθόλου ζελατίνες ούτε temperate glass.Μονο μια θήκη διαφανή η ένα bumper θέλω το κινητό να το βλέπω και να μου αρέσει . αν το βάλω σε θήκες τότε δεν είναι το design που αγόρασα αλλά κάτι άλλο; -)


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1220   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/11/2016 - 01:18

καλημέρα.Έχετε να προτείνετε καμιά καλή θήκη για iphone 7 σε wallet για κάρτες χρήματα κλπ?

Έτσι, για να μη ξέρεις που θα καταλήξεις.

 

https://www.mujjo.co...e-for-iphone-6s

 

http://www.ringke.co...p?id=8&item=248

 

http://www.senacases...t-book-iphone-7

 

https://www.dodocase...one-wallet-case

 

https://www.amazon.c.../dp/B01KGZQ3O0/


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1221   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 21/11/2016 - 10:21

Σ ευχαριστω πολυ; -)

Το άκουσα δεν χρησιμοποιώ καθόλου ζελατίνες ούτε temperate glass.Μονο μια θήκη διαφανή η ένα bumper θέλω το κινητό να το βλέπω και να μου αρέσει . αν το βάλω σε θήκες τότε δεν είναι το design που αγόρασα αλλά κάτι άλλο; -)


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk

μα αν δε το βάλεις σε θήκη και πάλι δεν θα είναι το design που αγόρασες από τις πολλές γρατζουνιές...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1222   gmazanakis

gmazanakis

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2016 - 10:27

καλημέρα.Έχετε να προτείνετε καμιά καλή θήκη για iphone 7 σε wallet για κάρτες χρήματα κλπ?

Εγώ πήρα αυτή και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έχει μαγνητάκι και όχη αυτάκι όπως άλλες, σχετικα λεπτή, προστατεύει όλο το κινητό με το bumber, απλά είναι για μία κάρτα.

http://www.skroutz.g...A3-II-2016.html



#1223   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2016 - 10:28

μα αν δε το βάλεις σε θήκη και πάλι δεν θα είναι το design που αγόρασες από τις πολλές γρατζουνιές...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Έτσι ακριβώς γι αυτό ψάχνω κανένα bumper η μία πολύ ψιλή θήκη διαφανη
Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: KostasRodos29, 21/11/2016 - 10:29

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1224   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2016 - 14:49

Μόλις αγόρασα μια θήκη για το κινητό μου της iLuv .Πολύ καλή μπορώ να πω και εξαιρετικό κράτημα .Μπροστά δεν φαίνεται ότι φοράει θήκη,πλάγια έχει ένα μεταλικό πλαίσιο ασημί και πίσω η πλάτη επειδή έχει ένα smoke black χρώμα βλέπεις και χαίρεσαι όλο το τηλέφωνο .

 

Εδώ είναι το site να δείτε την θήκη αν και χάνει πολύ από κοντά είναι πολύ ωραία .Από το site αν μου την έδειχναν δεν θα την αγόραζα ποτέ .Εδώ έρχεται και αυτό που δυστυχώς έχουν οι ιντερνετικές αγορές ότι δεν βλέπουμε τι παίρνουμε.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1225   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 21/11/2016 - 14:54

Μόλις αγόρασα μια θήκη για το κινητό μου της iLuv .Πολύ καλή μπορώ να πω και εξαιρετικό κράτημα .Μπροστά δεν φαίνεται ότι φοράει θήκη,πλάγια έχει ένα μεταλικό πλαίσιο ασημί και πίσω η πλάτη επειδή έχει ένα smoke black χρώμα βλέπεις και χαίρεσαι όλο το τηλέφωνο .

Εδώ είναι το site να δείτε την θήκη αν και χάνει πολύ από κοντά είναι πολύ ωραία .Από το site αν μου την έδειχναν δεν θα την αγόραζα ποτέ .Εδώ έρχεται και αυτό που δυστυχώς έχουν οι ιντερνετικές αγορές ότι δεν βλέπουμε τι παίρνουμε.


Ειναι τοσο γκουμουτσα οσο φαινεται;

You'll Never Walk Alone


#1226   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2016 - 14:56

Ειναι τοσο γκουμουτσα οσο φαινεται;

Όχι θα βγάλω σε λίγο φωτογραφίες να την δείς πως είναι live γιατί είναι κρίμα αδικείται έτσι όπως την δείχνουν στις φωτογραφίες στο site τους .Είναι λες και δεν θέλουν να πουλήσουν οι φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1227   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 21/11/2016 - 15:01

Όχι θα βγάλω σε λίγο φωτογραφίες να την δείς πως είναι live γιατί είναι κρίμα αδικείται έτσι όπως την δείχνουν στις φωτογραφίες στο site τους .Είναι λες και δεν θέλουν να πουλήσουν οι φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει .


Μεγεια δε σουπα!

You'll Never Walk Alone


#1228   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2016 - 15:41

Μεγεια δε σουπα!

Σου διεφυγε :P ....τι ρωτας βρε Αταρι, ιδια με τη neo hybrid ειναι οποτε δεν ειναι για τα γουστα σου.

Κωστα μεγειες, αυτη ειναι η θηκη? Βασικα ρωταει ο Αταρι αν δινει ογκο στο πλαι και οχι αν ειναι λεπτη.



#1229   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2016 - 15:48

Μεγεια δε σουπα!

 

Σε ευχαριστώ πολύ ..!!

 

Σου διεφυγε :P ....τι ρωτας βρε Αταρι, ιδια με τη neo hybrid ειναι οποτε δεν ειναι για τα γουστα σου.

Κωστα μεγειες, αυτη ειναι η θηκη? Βασικα ρωταει ο Αταρι αν δινει ογκο στο πλαι και οχι αν ειναι λεπτη.

 

Ναι αλλά δεν ξέρω γιατί αλλά την χαλάνε πολύ οι φωτογραφίες μέχρι και η συσκευασία από έξω που πήγα και την πήρα δεν φαίνεται σωστά η θήκη.

 

Εδώ μπορείτε να την δείτε φορεμένη.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1230   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 21/11/2016 - 15:48

Μόλις αγόρασα μια θήκη για το κινητό μου της iLuv .Πολύ καλή μπορώ να πω και εξαιρετικό κράτημα .Μπροστά δεν φαίνεται ότι φοράει θήκη,πλάγια έχει ένα μεταλικό πλαίσιο ασημί και πίσω η πλάτη επειδή έχει ένα smoke black χρώμα βλέπεις και χαίρεσαι όλο το τηλέφωνο .

 

Εδώ είναι το site να δείτε την θήκη αν και χάνει πολύ από κοντά είναι πολύ ωραία .Από το site αν μου την έδειχναν δεν θα την αγόραζα ποτέ .Εδώ έρχεται και αυτό που δυστυχώς έχουν οι ιντερνετικές αγορές ότι δεν βλέπουμε τι παίρνουμε.

απο που τη πηρες;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες