Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 7/7 Plus - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 12/09/2016 - 22:52

καλησπέρα και από μένα.....είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι τι να κάνω...να προχωρήσω σε αλλαγή? και αν ναι...το jet black θέλει θήκη από το πρώτο δευτερόλεπτο......η τιμή ίσως είναι πιο ψηλά...αλλά αξίζει για τα 32gb....είμαι σε σκέψη όμως.....έχω το 6s το οποίο το έχω λατρέψει ίσως το καλύτερο iphone που είχα πότε...και έχουν περάσει όλα από τα χέρια μου...θέλω την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση μόνο και μόνο για το χρώμα (jet black)...αν είχα ακόμα το 6ρι δεν θα ρώταγα καν....ευχαριστώ..!!!

το jet black δεν βγαίνει στα 32gb...128-264 μονο...Πάμε απο την αρχή τη σκέψη τωρα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 12/09/2016 - 22:52

καλησπέρα και από μένα.....είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι τι να κάνω...να προχωρήσω σε αλλαγή? και αν ναι...το jet black θέλει θήκη από το πρώτο δευτερόλεπτο......η τιμή ίσως είναι πιο ψηλά...αλλά αξίζει για τα 32gb....είμαι σε σκέψη όμως.....έχω το 6s το οποίο το έχω λατρέψει ίσως το καλύτερο iphone που είχα πότε...και έχουν περάσει όλα από τα χέρια μου...θέλω την γνώμη σας αν αξίζει η μετάβαση μόνο και μόνο για το χρώμα (jet black)...αν είχα ακόμα το 6ρι δεν θα ρώταγα καν....ευχαριστώ..!!!


Αν έχουν περάσει και όλα τα άλλα , είσαι τελειωμένος ! Το έχεις πάρει ! ... Κι εγώ το ίδιο ....!

#213   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 12/09/2016 - 22:55

https://9to5mac.com/...nboxed-gallery/

#214   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/09/2016 - 22:56

Μεχρι να ερθουν Νικο αν το χρησιμοποιω χυμα (οθονη παντα) λες να κανει "τριχούλες"

Ρε πάρε τίποτα τις πλάκας απο εδώ για τις πρώτες μέρες.

 

Λογικά χύμα χωρίς, όλο και κάτι θα δείς μετά.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#215   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 12/09/2016 - 22:57

Ρε πάρε τίποτα τις πλάκας απο εδώ για τις πρώτες μέρες.

Λογικά χύμα χωρίς, όλο και κάτι θα δείς μετά.

Απο εδω έχεις κανένα μαγαζί υπόψην σου;;

#216   Poupou

Poupou

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/09/2016 - 22:58

το jet black δεν βγαίνει στα 32gb...128-264 μονο...Πάμε απο την αρχή τη σκέψη τωρα

ουπς...ούτε καν το είχα προσέξει.....δεν αρχίζω τίποτα....χαχα σταματάω την σκέψη μου....εκτός και αν καταλήξω στο μαύρο το ''απλό''

Αν έχουν περάσει και όλα τα άλλα , είσαι τελειωμένος ! Το έχεις πάρει ! ... Κι εγώ το ίδιο ....!

πράγματι....αλλά το jet black ξεκινάει από 128gb οπότε όχι....ίσως 32ρι απλό μαύρο....

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 12/09/2016 - 23:00


#217   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:02

Απο εδω έχεις κανένα μαγαζί υπόψην σου;;

Ε στα γνωστά μεγάλα, όλο και κάτι θα βρείς να κάνεις τη δουλειά σου προσωρινά.

 

Και Skroutz μετά.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#218   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:03

πράγματι....αλλά το jet black ξεκινάει από 128gb οπότε όχι....ίσως 32ρι απλό μαύρο....

Δεν αξίζει.Τριτο μοντέλο σερι με πανομοιότυπο design.Αν ειχες το 5/5s να πω μάλιστα αλλα απο 6s σε 7 πεταμένα λεφτά για μένα...Μονο jet black σε 7 ή αλλιώς πας σε 7 plus...Προσωπικά θα μείνω με το 6s...Άποψη μου φυσικά.

Τελευταία επεξεργασία από: tselpemts, 12/09/2016 - 23:03


#219   Poupou

Poupou

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:08

Δεν αξίζει.Τριτο μοντέλο σερι με πανομοιότυπο design.Αν ειχες το 5/5s να πω μάλιστα αλλα απο 6s σε 7 πεταμένα λεφτά για μένα...Μονο jet black σε 7 ή αλλιώς πας σε 7 plus...Προσωπικά θα μείνω με το 6s...Άποψη μου φυσικά.

ακριβώς αυτό φίλε μου....είσαι μέσα στο μυαλό μου....για το jet black σε ίδιο σχέδιο και μάλιστα 128gb δεν νομίζω πως αξίζει ...γενικότερα και σε άλλο χρώμα δεν αξίζει....με βλέπω για 6s..αλλά  με αλλαγή χρώματος...ε με το ροζ έκανα υπέρβαση πιστεύω μόνο και μόνο στο χρώμα...χαχαχα..οπότε πάω σε μαύρο 6s από ροζ....



#220   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:10

ακριβώς αυτό φίλε μου....είσαι μέσα στο μυαλό μου....για το jet black σε ίδιο σχέδιο και μάλιστα 128gb δεν νομίζω πως αξίζει ...γενικότερα και σε άλλο χρώμα δεν αξίζει....με βλέπω για 6s..αλλά με αλλαγή χρώματος...ε με το ροζ έκανα υπέρβαση πιστεύω μόνο και μόνο στο χρώμα...χαχαχα..οπότε πάω σε μαύρο 6s από ροζ....

Καλα ενταξει εσυ το τερμάτισες...Αν θες να αλλάξεις κινητο οπωσδήποτε κανε υπομονή 4-5 μήνες να πέσουν οι τιμές στο Σκρουτζ κ παρε τοτε το jet black που θες ή το μαύρο 7

#221   Poupou

Poupou

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:13

Καλα ενταξει εσυ το τερμάτισες...Αν θες να αλλάξεις κινητο οπωσδήποτε κανε υπομονή 4-5 μήνες να πέσουν οι τιμές στο Σκρουτζ κ παρε τοτε το jet black που θες ή το μαύρο 7

εγώ είμαι περίπτωση...δεν αλλάζω μόνο μοντέλο....αλλά και χρώμα στο ίδιο μοντέλο....χαχαχα έπεσες στην περίπτωση....



#222   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:14

εγώ είμαι περίπτωση...δεν αλλάζω μόνο μοντέλο....αλλά και χρώμα στο ίδιο μοντέλο....χαχαχα έπεσες στην περίπτωση....

Μην τρελαίνεσαι με τον παροξυσμό που επικρατεί τετοια εποχή κάθε χρόνο...Η υπομονή ειναι μεγαλη αρετή!!!

#223   Poupou

Poupou

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:28

Μην τρελαίνεσαι με τον παροξυσμό που επικρατεί τετοια εποχή κάθε χρόνο...Η υπομονή ειναι μεγαλη αρετή!!!

έπρεπε να είσαι ο μεγαλύτερος αδερφός μου.....δεν λέω τίποτε άλλο....



#224   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:34

έπρεπε να είσαι ο μεγαλύτερος αδερφός μου.....δεν λέω τίποτε άλλο....

χαχαχαχα αν ήμουν παντως δε θα με ένοιαζε για το iPhone αρκεί να ειχες γίνει ΠΑΟΚ

#225   nik94

nik94

    iPH Enthousiast

  • 444 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:nikkour

Δημοσίευση 12/09/2016 - 23:51

Ρε παιδιά εγω που λατρεύω τα iphone αλλα δεν είχα μαζέψει για το επόμενο εχω μείνει με 4ς. Τώρα ίσως μπορώ να το παρω αλλά σκέφτομαι μηπως να περίμενα το επετειακό ; Αν οι φήμες ξεκινούν απο τωρα για εκείνο για το πόσο "καλο" μπορει να ειναι να κανω λιγο ακομα υπομονη;  :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες