Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόταση για offline Navigation app!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
94 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/09/2016 - 15:08

3f97006240449567695d6787bda9c037.jpg3f97006240449567695d6787bda9c037.jpg ανεβασα την φωτο με την κινηση που χρωστουσα στον αγαπητο vdkour


Sent from my iPhone using Tapatalk

ελα ρε!αξιζει η αγορα του δηλαδη!οκ θα γινει αγορα λοιπον να τελειοποιηθει η κατασταση!ευχαριστω billy



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2016 - 15:10

Όπου κόκκινο ειναι η κίνηση ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#33   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/09/2016 - 15:10

ελα ρε!αξιζει η αγορα του δηλαδη!οκ θα γινει αγορα λοιπον να τελειοποιηθει η κατασταση!ευχαριστω billy


Δεν ξερω τι παιζει με τα mb αλλα εμενα με ικανοποιησε και λ. Καβαλας με σημεια με πορτοκαλι με αυξημενη κινηση και κοκκινο κολλημενος στην κινηση. Απο το sygic μου ειπαν πως πλεον μπορεις να το εγκαταστησεις σε αμετρητες συσκευες αρκει να ειναι συνδεδεμενες με το ιδιο apple account

#34   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/09/2016 - 15:12

Όπου κόκκινο ειναι η κίνηση ;
Sent from my iPhone using Tapatalk

Ακριβως! Θελει ιντερνετ φυσικα για ενημερωση. Εμενα και εο Θεσσαλονικης Αθηνας μου εβγαζε κινηση στο υψος των Θερμοπυλων που εχει εργα και λωριδα γινεται μια.

#35   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 16/09/2016 - 19:53

ελα ρε!αξιζει η αγορα του δηλαδη!οκ θα γινει αγορα λοιπον να τελειοποιηθει η κατασταση!ευχαριστω billy

 

Τσεκάρω 2 μέρες και τα τρία app που έχουμε αναφέρει και το sygic μου βγάζει κολλήματα. Παράδειγμα η εκφωνήτρια στις φωνητικές οδηγίες μιλάει σαν πιωμένη σε slow motion το οποίο σίγουρα είναι κόλλημα δεν μπορεί να το έχουν προγραμματίσει έτσι. Επίσης έχει χρειαστεί να κάνω restart την εφαρμογή για να δουλέψουν οι φωνητικές οδηγίες.



#36   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/09/2016 - 19:56

Τσεκάρω 2 μέρες και τα τρία app που έχουμε αναφέρει και το sygic μου βγάζει κολλήματα. Παράδειγμα η εκφωνήτρια στις φωνητικές οδηγίες μιλάει σαν πιωμένη σε slow motion το οποίο σίγουρα είναι κόλλημα δεν μπορεί να το έχουν προγραμματίσει έτσι. Επίσης έχει χρειαστεί να κάνω restart την εφαρμογή για να δουλέψουν οι φωνητικές οδηγίες.

αν εισαι στο ιος10 εχει βγει update που το διορθωνει αυτο!εχεις δικιο και σε εμενα τοσο καιρο που ειχα την beta το ιδιο μου εκανε!

#37   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:05

Αλλαξτε την γλωσσα απο tts σε ελληνικα. Ρυθμισεις-τοπικο-tts αλλαγη και κατεβασμα της δεσποινας

#38   Akis2468

Akis2468

    iPH Contributor

  • 1.264 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:12

δοκίμασε και το maps.me αν θέλεις...

Εγώ το χρησιμοποιώ όποτε πάω στο εξωτερικό και λειτουργεί αψογα, ελαφρύ, δεν κολλάει, με καλύπτει πλήρως. Τώρα δεν ξέρω αν τα υπόλοιπα έχουν παραπάνω δυνατότητες, αλλά εγώ αυτό χρησιμοποιώ και είμαι ικανοποιημένος. Έχει και επιλογή ποδαράτο, αυτοκίνητο και μέσα μεταφοράς (σε κάποιες πόλεις)...



#39   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:29

αν εισαι στο ιος10 εχει βγει update που το διορθωνει αυτο!εχεις δικιο και σε εμενα τοσο καιρο που ειχα την beta το ιδιο μου εκανε!

 

 

Αλλαξτε την γλωσσα απο tts σε ελληνικα. Ρυθμισεις-τοπικο-tts αλλαγη και κατεβασμα της δεσποινας

 

Οκ, έφτιαξε! Αλλά και πάλι ρε σεις πιστεύω το here wego είναι το πιο τίμιο από όλα. Τσάμπα και κάνει τα ίδια πράγματα με πολύ όμορφο user interface.

 

Y.g. Πραγματικά για πιο λόγω το κυκλοφορούν τσάμπα αυτό; από πού βγάζουν χρήματα αφού δεν έχει διαφημίσεις ή δεν έχω βρει κάτι  σε in app purchase;


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 16/09/2016 - 20:30


#40   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:30

δοκίμασε και το maps.me αν θέλεις...

Εγώ το χρησιμοποιώ όποτε πάω στο εξωτερικό και λειτουργεί αψογα, ελαφρύ, δεν κολλάει, με καλύπτει πλήρως. Τώρα δεν ξέρω αν τα υπόλοιπα έχουν παραπάνω δυνατότητες, αλλά εγώ αυτό χρησιμοποιώ και είμαι ικανοποιημένος. Έχει και επιλογή ποδαράτο, αυτοκίνητο και μέσα μεταφοράς (σε κάποιες πόλεις)...

Είναι καλύτερο από το here wego?



#41   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:34

Οκ, έφτιαξε! Αλλά και πάλι ρε σεις πιστεύω το here wego είναι το πιο τίμιο από όλα. Τσάμπα και κάνει τα ίδια πράγματα με πολύ όμορφο user interface.

 

Y.g. Πραγματικά για πιο λόγω το κυκλοφορούν τσάμπα αυτό; από πού βγάζουν χρήματα αφού δεν έχει διαφημίσεις ή δεν έχω βρει κάτι  σε in app purchase;

νταξει κοιτα να δεις εγω κανω την προταση μου και απο κει περα ειναι δικη σου αποφαση τι σε βολευει καλυτερα και απο οικονομικη κατασταση και απο interface οπως λες! :)



#42   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:40

νταξει κοιτα να δεις εγω κανω την προταση μου και απο κει περα ειναι δικη σου αποφαση τι σε βολευει καλυτερα και απο οικονομικη κατασταση και απο interface οπως λες! :)

Ναι βρε καλά έκανες και σε ευχαριστώ. Εξάλλου το συγκεκριμένο θέμα είναι και λίγο υποκειμενικό απλά πέρα από την κίνηση δεν βλέπω κάτι παραπάνω να σου προσφέρει. Ίσως δεν τα έχω δουλέψει και πολύ για να συγκρίνω σωστά...


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 16/09/2016 - 20:40


#43   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:43

Εγω τα θελω σταρατα. Δεν μου αρεσει το στριψτε βορειο ανατολικα. Θεωρω το here we go ανεκτο. Οταν το δουλεψεις και το ενα και το αλλο θα δεις οτι υστερει στα στενα στο να στριψεις. Για δωρεαν ειναι καλο για συγκριση με τα ειναι λιγο πιο κατω. Το maps της apple δεν μου αρεσει το interface και θελει δεδομενα ή wifi να φορτωσει τον χαρτη. Και οσο ειχα iphone και android επελεγα τα επι πληρωμη για τα update των χαρτων που ειναι αμεσα. Εχω δουλεψει και το navv greece που καταργηθηκε και ηταν καλο αλλα και παλι δεν εφτανε το sygic και το ιδιο ισχυε για το ndrive που αργουσε να κανει επαναπροσδιορισμο οταν εστριβες λαθος. Εχω ακουσε πως το κορυφαιο ειναι το navigon αλλα για πληρες πακετο θες ενα 70-80 ευρω. Εξισου καλο και το igo αλλα ακριβο αρκετα και νομιζω οτι ειναι για εναν χρονο.

Συμβουλη μου. Το πραγματικο gps θα το καταλαβεις ως εξης. Οταν βαλεις διαδρομη στριψεις λαθος και επαναπροσιορισθει η θεση σου αμεσα και σου διορθωσει την πορεια προκειμενου να σε παει στον προορισμο σου. Οτι και να σου λεω εγω μονο με το τεστ που θα κανεις εσυ θα καταλαβεις ποιο αξιζει. Εμενα στο sygic μου αρεσει και που μου βρισκει θεσεις παρκαρισματος(λογικα παρκινγκ θα ειναι) και τα βενζιναδικα με τις τιμες τους.

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 16/09/2016 - 20:48


#44   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:48

Εγώ είμαι της άποψης να δώσεις κάποια παραπάνω χρήματα και να αγοράσεις το Navigon. Το έχω αν δεν κάνω λάθος μια 4ετια, ίσως και παραπάνω και δεν με έχει προδώσει ποτέ.

 

Βασικά το έχω απο 15 Αυγούστου 2010.


Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 16/09/2016 - 20:49


#45   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 16/09/2016 - 20:51

Εγω τα θελω σταρατα. Δεν μου αρεσει το στριψτε βορειο ανατολικα. Θεωρω το here we go ανεκτο. Οταν το δουλεψεις και το ενα και το αλλο θα δεις οτι υστερει στα στενα στο να στριψεις. Για δωρεαν ειναι καλο για συγκριση με τα ειναι λιγο πιο κατω. Το maps της apple δεν μου αρεσει το interface και θελει δεδομενα ή wifi να φορτωσει τον χαρτη. Και οσο ειχα iphone και android επελεγα τα επι πληρωμη για τα update των χαρτων που ειναι αμεσα. Εχω δουλεψει και το navv greece που καταργηθηκε και ηταν καλο αλλα και παλι δεν εφτανε το sygic και το ιδιο ισχυε για το ndrive που αργουσε να κανει επαναπροσδιορισμο οταν εστριβες λαθος. Εχω ακουσε πως το κορυφαιο ειναι το navigon αλλα για πληρες πακετο θες ενα 70-80 ευρω. Εξισου καλο και το igo αλλα ακριβο αρκετα και νομιζω οτι ειναι για εναν χρονο.

Συμβουλη μου. Το πραγματικο gps θα το καταλαβεις ως εξης. Οταν βαλεις διαδρομη στριψεις λαθος και επαναπροσιορισθει η θεση σου αμεσα και σου διορθωσει την πορεια προκειμενου να σε παει στον προορισμο σου. Οτι και να σου λεω εγω μονο με το τεστ που θα κανεις εσυ θα καταλαβεις ποιο αξιζει. Εμενα στο sygic μου αρεσει και που μου βρισκει θεσεις παρκαρισματος(λογικα παρκινγκ θα ειναι) και τα βενζιναδικα με τις τιμες τους.

Έχω άλλες 4 μέρες δοκιμαστικό...

 

Εγώ είμαι της άποψης να δώσεις κάποια παραπάνω χρήματα και να αγοράσεις το Navigon. Το έχω αν δεν κάνω λάθος μια 4ετια, ίσως και παραπάνω και δεν με έχει προδώσει ποτέ.

 

Βασικά το έχω απο 15 Αυγούστου 2010.

Έφαγα μια φόλα χθες και με το Navigon σε σχετικά κεντρικούς δρόμους με έβγαλε σε αδιέξοδο και με κυνήγαγαν τα σκυλιά... Γενικά τα gps δεν είναι για να τα ακολουθείς τελείως τυφλά πιστευω


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 16/09/2016 - 20:52


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες