Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 7/7Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3342 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1966   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 13/12/2016 - 00:10

Καθε φορα που βαζεις αυτη τη φωτο, το βλέμμα μου καρφωνεται στα μελομακαρονα.


Άσε τα έχω φάει σχεδόν όλα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1967   Marios5s

Marios5s

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/12/2016 - 11:06

καλημερα παιδια σημερα παρελαβα ...
ακομα δεν το εχω ενεργοποιηση αλλα κανω κολοτομπες με αυτο το κοσμημα που κραταω...
τι να πρωτο πω...
ανατριχιλα καθως το εκανα ανμποξ και μολις το επιασα στο χερι τελειωσα χαχαχα
ασυζητητη πιστευω οτι καλυτερο tampered glass ειναι της orzly τοποθετηση σε πεντε λεπτα χωρισνκαμια δυσκολια και καμια μ φουσκα..βγαλε βαλε πραγματικα.και δεν ειναι και αισθητο στο κινητο πανω..σχεδον δεν το καταλαβαινεις...
ανεβαζω πρωτη φωτο και θα επανελθω οταν συνελθω χαχχα

Συνημμένα αρχεία



#1968   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 14/12/2016 - 11:19

καλημερα παιδια σημερα παρελαβα ...
ακομα δεν το εχω ενεργοποιηση αλλα κανω κολοτομπες με αυτο το κοσμημα που κραταω...
τι να πρωτο πω...
ανατριχιλα καθως το εκανα ανμποξ και μολις το επιασα στο χερι τελειωσα χαχαχα
ασυζητητη πιστευω οτι καλυτερο tampered glass ειναι της orzly τοποθετηση σε πεντε λεπτα χωρισνκαμια δυσκολια και καμια μ φουσκα..βγαλε βαλε πραγματικα.και δεν ειναι και αισθητο στο κινητο πανω..σχεδον δεν το καταλαβαινεις...
ανεβαζω πρωτη φωτο και θα επανελθω οταν συνελθω χαχχα


Καλοφαγωτο φιλε μαριε!!
Και καλες κωλοτουμπες με το εργαλειο!!
:)

#1969   andreas73

andreas73

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/12/2016 - 13:36

Εγώ το αποφάσισα. Δευτέρα πάω για αλλαγή...
Είπα μπας και φτιάξουν το hissing με την 10.2, αλλά μπα...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1970   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/12/2016 - 19:45

Και μετά από 2 πολύ δύσκολες εβδομάδες και άσχημα γεγονότα που μου συνέβησαν αποφάσισα να μου πάρω δώρο το 7άρι σε μια προσπάθεια να αλλάξει η ψυχολογία μου.

Το κρατάω στα χέρια μου και προσπαθώ να το ρυθμίσω τωρα.

Εχω ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ!!!!!

Μετά το 5S μου, μου φαίνεται η μέρα με τη νύχτα.Το touch id απίστευτα γρήγορο!Ίσα που ακουμπάω το δάχτυλο μου και αμέσως ξεκλειδώνει.φοβερά γρήγορο γενικά.Τα ηχεία τα σπάνε!Τα χρώματα ειναι πεντακαθαρα και απίστευτα φωτεινα!!Πού ειναι οι κιτρινιλες που λέγατε και με είχατε αγχωσει?Το νεο home button φοβερο αν και ακομα προσπαθω να το συνηθισω.χαχα το παταω και νομιζω οτι κανει αυτο το clicking που λεγατε.Αλλα οταν παταω το κινητο γυρω γυρω χωρις το κουμπι δεν κανει τιποτα αρα νομιζω είναι το home button που με μπερδευει. :)

Είναι ενα κοσμημα.Φοβερη συσκευη.Οσοι με διαβαζετε και το σκέφτεστε ακόμα μην διστάσετε λεπτο!Η ποιοτητα της καμερας και μπροστα και πισω ειναι απιστευτες!

Σίγουρα μέρα με τη μέρα θα τρελαινομαι περισσότερο.Ακομα το εχω στα χερια μου μόλις 1 .ωρα!

Υγ.Μπορει καποιος να μου πει το σαιτ που βλέπουμε ημερομηνία παραγωγής?Όχι οτι αλλάζει κάτι αλλά απο περιέργεια.. :)

Υγ2.Φίλε μου Panos σε ευχαριστώ για ΟΛΗ την βοήθεια!


Τελευταία επεξεργασία από: Lefty79, 14/12/2016 - 19:46


#1971   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 14/12/2016 - 19:56

Και μετά από 2 πολύ δύσκολες εβδομάδες και άσχημα γεγονότα που μου συνέβησαν αποφάσισα να μου πάρω δώρο το 7άρι σε μια προσπάθεια να αλλάξει η ψυχολογία μου.
Το κρατάω στα χέρια μου και προσπαθώ να το ρυθμίσω τωρα.
Εχω ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ!!!!!
Μετά το 5S μου, μου φαίνεται η μέρα με τη νύχτα.Το touch id απίστευτα γρήγορο!Ίσα που ακουμπάω το δάχτυλο μου και αμέσως ξεκλειδώνει.φοβερά γρήγορο γενικά.Τα ηχεία τα σπάνε!Τα χρώματα ειναι πεντακαθαρα και απίστευτα φωτεινα!!Πού ειναι οι κιτρινιλες που λέγατε και με είχατε αγχωσει?Το νεο home button φοβερο αν και ακομα προσπαθω να το συνηθισω.χαχα το παταω και νομιζω οτι κανει αυτο το clicking που λεγατε.Αλλα οταν παταω το κινητο γυρω γυρω χωρις το κουμπι δεν κανει τιποτα αρα νομιζω είναι το home button που με μπερδευει. :)
Είναι ενα κοσμημα.Φοβερη συσκευη.Οσοι με διαβαζετε και το σκέφτεστε ακόμα μην διστάσετε λεπτο!Η ποιοτητα της καμερας και μπροστα και πισω ειναι απιστευτες!
Σίγουρα μέρα με τη μέρα θα τρελαινομαι περισσότερο.Ακομα το εχω στα χερια μου μόλις 1 .ωρα!
Υγ.Μπορει καποιος να μου πει το σαιτ που βλέπουμε ημερομηνία παραγωγής?Όχι οτι αλλάζει κάτι αλλά απο περιέργεια.. :)
Υγ2.Φίλε μου Panos σε ευχαριστώ για ΟΛΗ την βοήθεια!


Καλοφαγωτο φιλε. καλυτερη διαφημιση δεν μπορουσες να κανεις!!

Βεβαια για μενα το πιο σημαντικο ειναι οτι οι 2 βδομαδες σου τελειωσαν και μαζι οτι ασχημο...
Τα υπολοιπα ειναι υλικα φιλε οπως και το υπεροχο 7αρακι :)

#1972   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.576 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/12/2016 - 21:13

Και μετά από 2 πολύ δύσκολες εβδομάδες και άσχημα γεγονότα που μου συνέβησαν αποφάσισα να μου πάρω δώρο το 7άρι σε μια προσπάθεια να αλλάξει η ψυχολογία μου.
Το κρατάω στα χέρια μου και προσπαθώ να το ρυθμίσω τωρα.
Εχω ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ!!!!!
Μετά το 5S μου, μου φαίνεται η μέρα με τη νύχτα.Το touch id απίστευτα γρήγορο!Ίσα που ακουμπάω το δάχτυλο μου και αμέσως ξεκλειδώνει.φοβερά γρήγορο γενικά.Τα ηχεία τα σπάνε!Τα χρώματα ειναι πεντακαθαρα και απίστευτα φωτεινα!!Πού ειναι οι κιτρινιλες που λέγατε και με είχατε αγχωσει?Το νεο home button φοβερο αν και ακομα προσπαθω να το συνηθισω.χαχα το παταω και νομιζω οτι κανει αυτο το clicking που λεγατε.Αλλα οταν παταω το κινητο γυρω γυρω χωρις το κουμπι δεν κανει τιποτα αρα νομιζω είναι το home button που με μπερδευει. :)
Είναι ενα κοσμημα.Φοβερη συσκευη.Οσοι με διαβαζετε και το σκέφτεστε ακόμα μην διστάσετε λεπτο!Η ποιοτητα της καμερας και μπροστα και πισω ειναι απιστευτες!
Σίγουρα μέρα με τη μέρα θα τρελαινομαι περισσότερο.Ακομα το εχω στα χερια μου μόλις 1 .ωρα!
Υγ.Μπορει καποιος να μου πει το σαιτ που βλέπουμε ημερομηνία παραγωγής?Όχι οτι αλλάζει κάτι αλλά απο περιέργεια.. :)
Υγ2.Φίλε μου Panos σε ευχαριστώ για ΟΛΗ την βοήθεια!


Να το χαιρεσαι και να σαι εσυ καλα πανω απ ολα.
http://sndeep.info/en
Βαζεις serial number και οχι ΙΜΕΙ

#1973   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/12/2016 - 21:34

Να το χαιρεσαι και να σαι εσυ καλα πανω απ ολα.
http://sndeep.info/en
Βαζεις serial number και οχι ΙΜΕΙ

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κι εσένα φίλε μου.Να είσαι καλά.

Εβαλα το serial number και μου έβγαλε Age:3 months Week: 37 (12.09 - 18.09)

Nα ανησυχησω που είναι τόσο παλιά και όχι από τις νέες παρτίδες? :(



#1974   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/12/2016 - 21:35

Καλοφαγωτο φιλε. καλυτερη διαφημιση δεν μπορουσες να κανεις!!

Βεβαια για μενα το πιο σημαντικο ειναι οτι οι 2 βδομαδες σου τελειωσαν και μαζι οτι ασχημο...
Τα υπολοιπα ειναι υλικα φιλε οπως και το υπεροχο 7αρακι :)

Σε ευχαριστώ πολύ!!
!



#1975   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.576 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/12/2016 - 21:36

Και εμενα παλιο ειναι. Αν δεν εχει τιποτα να μην ανησυχεις καθολου. Κανε τις απαραιτητες δοκιμες, και αν ολα ειναι καλα, να το χαιρεσαι :)

#1976   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 14/12/2016 - 21:44

MN902CN/A
Από ποια χώρα είναι αυτό ρε παιδιά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1977   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 14/12/2016 - 21:56

Έχει πλάκα πάντως που όταν κάποιος παίρνει το κινητό είναι full ενθουσιασμένος μέχρι να βγουν τα πρώτα προβλήματα κ αρχίσει να ξενερώνει. Η apple τα χει κάνει σκατα φέτος. Όσο για τη κάμερα το note 7 ήταν καλύτερο παντού και το s8 το ίδιο αν δεν έχουν θέματα με τη μπαταρία βέβαια αυτά :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1978   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 14/12/2016 - 22:01

Έχει πλάκα πάντως που όταν κάποιος παίρνει το κινητό είναι full ενθουσιασμένος μέχρι να βγουν τα πρώτα προβλήματα κ αρχίσει να ξενερώνει. Η apple τα χει κάνει σκατα φέτος. Όσο για τη κάμερα το note 7 ήταν καλύτερο παντού και το s8 το ίδιο αν δεν έχουν θέματα με τη μπαταρία βέβαια αυτά :)
Sent from my iPhone using Tapatalk


Οπως ειπες...ηταν!!
Γιατι τουλαχιστον το note 7 μας αφησε χρονους..
Μεχρι και στα αεροδρομια κανανε εκκληση να μην το κουβαλαει επιβατης.
Για μενα λοιπον για ποιο note 7 μιλας;;
Ασε να εχουμε εμεις τα ταπεινα 7αρακια.

Και εννοειτε καλοπροαιρετα παντα τα λεμε και την πλακιτσα μας κανουμε...

#1979   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2016 - 22:22

Έχει πλάκα πάντως που όταν κάποιος παίρνει το κινητό είναι full ενθουσιασμένος μέχρι να βγουν τα πρώτα προβλήματα κ αρχίσει να ξενερώνει. Η apple τα χει κάνει σκατα φέτος. Όσο για τη κάμερα το note 7 ήταν καλύτερο παντού και το s8 το ίδιο αν δεν έχουν θέματα με τη μπαταρία βέβαια αυτά :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

πολυ πλακα οντως..αν και δεν εχω γνωρισει καποιο απογοητευμενο απο τα iphone γενικα και ποσο μαλλον τα 7 στο δικο μου κυκλο. Οσο για τις φωτο που τα βρισκετε ολα αυτα τα σουπερ ντουπερ. Σε καποιους τομεις υπερτερει το ενα σε καποιους αλλους το αλλο με οντως υπαρκτες διαφορες σε χαμηλο φωτισμο ανταγωνιστικων προτασεων αλλα οχι και να κανετε λες και ανακαλυψατε το φακο εξαρχης.Ενταξει μετριοτητες ειναι ολα οσο δυσκολευουν οι συνθηκες, αλλα λιγοτερο αλλα περισσοτερο. Μεχρι εκει.



#1980   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 14/12/2016 - 23:30

MN902CN/A
Από ποια χώρα είναι αυτό ρε παιδιά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Noμιζω Τσεχια φιλε μου.


iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες