Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

viber πρόβλημα με notifications και όχι μόνο...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 14/10/2016 - 20:19

Λοιπόν έχω το εξής κουλό πρόβλημα ... έχω 2 4άρια, ένα 16 gb clean (της γυναίκας) και ένα 32 gb jb (δικό μου) και τα 2 σε iOS 7.1.2

Εδώ και 3 μέρες ενώ το δικό μου δουλεύει κανονικά και είτε ενεργό είτε όχι το app έρχονται όλα τα μηνύματα και οι κλήσεις, και στο κινητό και στο pc, στης γυναίκας ΑΝ ΔΕΝ είναι ανοιχτό το app, όχι να είσαι μέσα αλλά να παίζει στο background δεν λειτουργεί τίποτα... 

 

1) αν την καλέσω απλά κάνει το τουτ τουτ ότι είναι σε κλήση κανονική τηλεφώνου και μου λέει "κλήση απέτυχε-call failed"

2) αν στείλω μήνυμα, απλά πηγαίνει και δεν λέει ούτε sent ούτε τίποτα και απλά μόνο όταν ανοίξει το app γίνεται ''sent και μετά viewed"

 

Έχω δει όλα τα setting και μέσα στο viber αλλά και στο Notification center και έχω ακριβώς τα ίδια με της γυναίκας αφού εγώ έκανα restore και τα 2 μαζί πριν από 3-4 μήνες ...

 

Δοκίμασα hard reset, reset network settings, διαγραφή της εφαρμογής και new installation .... ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ

 

Να κάνω πάλι restore set up as new δεν παίζει γιατί βαριέμαι απίστευτα... 

Τι κόλλημα έχει φάει ?


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 27/12/2016 - 09:06

Καλημέρα παιδιά έχω και εγώ κάτι αντίστοιχο. Πολλά μηνύματα δεν εμφανίζονται σαν ειδοποιήσεις αν δεν μπω εγώ στην εφαρμογή. Πχ χθες μου είχαν στείλει ένα μήνυμα στις 12 το βράδυ και το είδα τώρα που μπήκα στην εφαρμογή!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες