Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 6s Plus 64 Gb Σπασμένη Οθόνη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
23 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:09

Ενω σας ειπα σε ποιους ανθρωπους απευθυνεται αυτο το τηλ πιο πανω, δεν λετε να το καταλαβετε γτ σκεφτεστε για τον εαυτο σας και συμφωνα με τα δικα σας θελω...Δεν μπορω να συνεχισω...Καλη συνεχεια... :)


XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   koutrouj

koutrouj

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:13

Διαφωνω το συγκεκριμενο τηλεφωνο αν βρεθει θυμ αγοραστης και το παρει 450 ανευ εγγυησης θελει αλλα 200 να το σενιαρει αρα θα πρεπει να δωσει 650 και δεν παει να το παρει απο το σκρουτζ στα 650 το πλας; Θελει δελεαρ και ή θα κατεβει προς τα κατω η τιμη ή θα το φτιαξει και θα το κρατησει. Για μενα το τελευταιο σεναριο ειναι και το πιο ρεαλιστικο. Ακομα καο 4050 να το βαλει θα αναγκαστει στο τελος να το δωσει 300 350 και πολλα λεω για ανευ εγγυησης με σπασμενη οθονη

Φίλε ειλικρινά δεν πρέπει να διαβάζεις τα παραπάνω πριν απαντήσεις δεν εξηγείται αλλιώς. Πρώτον εγώ ανέφερα έτσι κ αλλιώς τα 350 σαν τιμή πώλησης και δεύτερον είπαμε όταν φτιαχτεί το τηλέφωνο η εγγύηση ισχύει κανονικά. Τώρα αν δεν μπορείς να τα καταλάβεις αυτά τι να πω...........



#18   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:15

Ασε με να φυγω σε παρακαλω.... Δωςτο και 550 αλλωςτε τα γραπτα μενουν!Ο χρήστης georgioskio, στις 27 Oct 2016 - 16:19, έγραψε:
Αν το δωσεις θα πρεπει να το πουλησεις την τιμη που πωλειται ενα αριστο τηλεφωνο μειον το κσστος επισκευης...Απο οτι βλεπω πωλειται χωρις το παραμικρο περιπου 600-650....Κοστος επισκευης 190 ευρω...Οποτε το δινεις 410 με 450 περιπου....Χοντρικα!
Κάπου εκεί να σου πω την αλήθεια υπολόγιζα κ εγώ να σου πω την αλήθεια........

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 27/10/2016 - 17:16


#19   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:17

Φίλε ειλικρινά δεν πρέπει να διαβάζεις τα παραπάνω πριν απαντήσεις δεν εξηγείται αλλιώς. Πρώτον εγώ ανέφερα έτσι κ αλλιώς τα 350 σαν τιμή πώλησης και δεύτερον είπαμε όταν φτιαχτεί το τηλέφωνο η εγγύηση ισχύει κανονικά. Τώρα αν δεν μπορείς να τα καταλάβεις αυτά τι να πω...........

 

Φιλε ειμαι σιγουρος οτι αν το πουλανε μεταχειρισμενο περιπου τοσο οσο λεω θα το δοσεις ανετα 200 ευρω κατω γτ σ ειπα σε ποια κατηγορια απευθυνεσαι....Με 200 ευρω κατω αλλος θα εχει ενα τηλ πλερως λειτουργικο και κατα αλλα χωρις αλλα χτυπηματα...Και καποια στιγμη θα το φτιαξει...Με 350 τοδινεις χθες....Γτ καποιος θα παρει το δικο σου αντι να παρει με τα ιδια λεφτα ενα απλο 6 αρι....

Αν φυσικα καποιος εχει λεφτα και θελει να παρει πενατο φυσικα θα τα σκασει και θα παρει το πενατο!Εσυ απευθυνεσαι σε αυτους που θα διαθεσουν ενα ποσο των 350 με 400 ευρω και φυσικα θα προτιμησουν ενα 6s 64 gb!

Στο κατω κατω βαλτο...Δεν χανεις κατι!


XS Max 256 Gb Space Gray

#20   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:19

Ενω σας ειπα σε ποιους ανθρωπους απευθυνεται αυτο το τηλ πιο πανω, δεν λετε να το καταλαβετε γτ σκεφτεστε για τον εαυτο σας και συμφωνα με τα δικα σας θελω...Δεν μπορω να συνεχισω...Καλη συνεχεια... :)


Η μερίδα ανθρώπων που αναφέρεσαι όμως εσυ είναι πολύ μικρή σε σχέση με την υπόλοιπη αγορά. Αυτό είναι το θέμα.

Εγώ βάζω τον εαυτό μου και στις δυο περιπτώσεις και σου ανέλυσα πιο πάνω την άποψη μου. Φυσικά και καταλαβαινόμαστε αλλά εγώ μιλάω πιο πολύ για το μεγάλο κομμάτι της αγοράς που σε καμία περίπτωση δεν θα έδινε τόσα λεφτά για ένα κινητό με σπασμένη οθόνη. Ελπίζω να έγινα κατανοητός καλύτερα τώρα. Όπως και να έχει καλή και γρήγορη πώληση στον φίλο.

#21   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:19

Διαφωνω το συγκεκριμενο τηλεφωνο αν βρεθει θυμ αγοραστης και το παρει 450 ανευ εγγυησης θελει αλλα 200 να το σενιαρει αρα θα πρεπει να δωσει 650 και δεν παει να το παρει απο το σκρουτζ στα 650 το πλας; Θελει δελεαρ και ή θα κατεβει προς τα κατω η τιμη ή θα το φτιαξει και θα το κρατησει. Για μενα το τελευταιο σεναριο ειναι και το πιο ρεαλιστικο. Ακομα καο 4050 να το βαλει θα αναγκαστει στο τελος να το δωσει 300 350 και πολλα λεω για ανευ εγγυησης με σπασμενη οθονη

Ρε φιλε δεν ξερω ποσο πωλειται σε αριστη κατασταση μεταχειρισμενο....Αν πωλειται 650 τοτε ναι το δινει 450!Παραδειγμα εφερα με τα ποσά!Αυτο που ειπα και λεω ειναι οτι το δινει 200 ευρω κατω απο την τιμη ενος πενατου μεταχειρισμενου!


XS Max 256 Gb Space Gray

#22   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:21

Η μερίδα ανθρώπων που αναφέρεσαι όμως εσυ είναι πολύ μικρή σε σχέση με την υπόλοιπη αγορά. Αυτό είναι το θέμα.

Εγώ βάζω τον εαυτό μου και στις δυο περιπτώσεις και σου ανέλυσα πιο πάνω την άποψη μου. Φυσικά και καταλαβαινόμαστε αλλά εγώ μιλάω πιο πολύ για το μεγάλο κομμάτι της αγοράς που σε καμία περίπτωση δεν θα έδινε τόσα λεφτά για ένα κινητό με σπασμένη οθόνη. Ελπίζω να έγινα κατανοητός καλύτερα τώρα. Όπως και να έχει καλή και γρήγορη πώληση στον φίλο.

στις μερες μας αυτοι που διαθετους 350 ευρω σε σχεση με 550 ειναι περισσοτεροι....Και ξαναλεω αν καποιος εχει μονο 350-400 ευρω γτ να παρει το 6αρι και οχι το 6s plus 64 gb??

Και στο μελλον αφου ειναι λειτουργικο το φτιαχνει.....


XS Max 256 Gb Space Gray

#23   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:24

Όπως ακριβώς είπες και εσυ εφόσον στις μέρες μας είναι πιο μεγάλο το ποσοστό ανθρώπων σε σχέση με αυτούς που δίνουν περισσότερα φυσικό και επόμενο να θέλουν να δώσουν 400€ για παράδειγμα και να πάρουν ένα κινητό σε άριστη κατάσταση για μεταχειρισμένο παρά ένα καλύτερο μοντέλο με χαλασμένη οθόνη.

Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 27/10/2016 - 17:29


#24   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/10/2016 - 17:31

300 με 350 μαξιμουμ θα στο παρουν. για παραπανω ουτε καν






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες