Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

iPhone X - iPhone 8/Plus (Γενικές Πληροφορίες - Ειδήσεις)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3118 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1606   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/09/2017 - 23:41

Είναι ολίγον τι απίθανό να δούμε 64GB στο 8 (a.k.a. Edition).

 

Το ψωμάκι που θα ξεπουλήσει όσο κανένα άλλο σε χρόνο dt Day 1, λιγότερα κομμάτια? Nope..

 

Απλά υπήρχαν υποψίες για καθυστερήσεις και περιορισμένη ίσως διαθεσιμότητα λόγω των OLED.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1607   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 04/09/2017 - 23:55

Σχολιάζω βάση του τι βλέπω από διαφορά σάιτ το 64ρι δυστυχώς είναι κάτι που το βλέπω πολύ συχνά σαν χωρητικότητα. Ελπίζω ειλικρινά να μην ισχύει.

Το ίδιο ισχύει και για την διαθεσιμότητα, όπου επίσης ελπίζω να μην ισχύει. Μπας και πέσει πιο εύκολα η τιμή στο Σκρουτζ όχι τίποτα άλλο :P

Όπως και να έχει λίγες μέρες μείνανε ακόμα. Για να δούμε

#1608   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/09/2017 - 00:04

Μια χαρά όλα. Και 64GB δε θα έχει.. Kαι απο 1200€ θα ξεκινάει.. Kαι στο Skroutz δε προβλέπεται πτώση.. :P

 

Τα 1500άρια που θα βαράνε εκεί σε λίγες βδομάδες να δεις γέλιο..


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1609   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2017 - 00:23

 iPhone ... Edition

Συνημμένα αρχεία


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#1610   qwertytrewq

qwertytrewq

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Twitter:@tesla
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 05/09/2017 - 02:00

 iPhone ... Edition

Samsung Galaxy 8 edition (μουφα τα περι ασύμετρης οθόνης όπως βλέπω) με αρχική τιμή 1200 ...εεε 1199 ευρώ

Πλαινά Αpple Watch

Στοκ μνήμη από πέρισυ 64gb

Kαι τεράστιο εξόγκωμα πίσω που κοντεύει να γίνει ίσο με την πλάτη του κινητού...

 

Ελπίζω να μην ισχύουν τα παραπάνω που διαβάζω και βλέπω...

 

1200 αρχική και το μόνο wow factor απ'ότι διαφαίνεται θα είναι η τιμη του! 


Τελευταία επεξεργασία από: qwertytrewq, 05/09/2017 - 02:03


#1611   kostas4

kostas4

    iPH Addict

  • 622 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/09/2017 - 02:01

Συγνωμη που χαλαω λιγο το ονειρο μερικων απο 'μας αλλα το να περιμενεις να παρεις το αγαπημενο σου κινητο  απο ανοιξη μερια γλιτώνοντας 70-80€( γιατι παραπανω δε θα 'ναι) ειναι κατα τη γνωμη μου βασανιστικο για να γλιτωσεις λιγα ψιλα.Αν θυμαμαι καλα,ειχα σκεφτει να περιμενω κανα 6αρι μηνες ως την ανοιξη ωστε να γλιτωσω 150€ για το 5s.τελικα γλιτωσα μονο 30€ στο διμηνο  αγοραζοντας το Δεκεμβρη.Για το 6s δεν αντεξα το αγορασα Οκτωμβρη απο skroutz και το χαρηκα.Θελω να πω πως εφοσον εχω αποφασισει να δωσω ενα σκασμο λεφτα για ενα κινητο θα κοιταξω να το χαρω απο την αρχη αντι να κοιταω την τιμη του καθε μερα λες εχω μετοχες στο χρηματιστηριο.Ειναι πολυ ψυχοφθορο ρε γαμωτο.Ασε που αν παιξει να βγει κανα jb θα εισαι με το αγχος σε ποια εκδοση θα σου ρθει.



#1612   sealover

sealover

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/09/2017 - 03:04

Συγνωμη που χαλαω λιγο το ονειρο μερικων απο 'μας αλλα το να περιμενεις να παρεις το αγαπημενο σου κινητο  απο ανοιξη μερια γλιτώνοντας 70-80€( γιατι παραπανω δε θα 'ναι) ειναι κατα τη γνωμη μου βασανιστικο για να γλιτωσεις λιγα ψιλα.Αν θυμαμαι καλα,ειχα σκεφτει να περιμενω κανα 6αρι μηνες ως την ανοιξη ωστε να γλιτωσω 150€ για το 5s.τελικα γλιτωσα μονο 30€ στο διμηνο  αγοραζοντας το Δεκεμβρη.Για το 6s δεν αντεξα το αγορασα Οκτωμβρη απο skroutz και το χαρηκα.Θελω να πω πως εφοσον εχω αποφασισει να δωσω ενα σκασμο λεφτα για ενα κινητο θα κοιταξω να το χαρω απο την αρχη αντι να κοιταω την τιμη του καθε μερα λες εχω μετοχες στο χρηματιστηριο.Ειναι πολυ ψυχοφθορο ρε γαμωτο.Ασε που αν παιξει να βγει κανα jb θα εισαι με το αγχος σε ποια εκδοση θα σου ρθει.

Σωστά, επειδή είναι επίσης πολύ ψυχοφθόρο να διαλέξεις και χρώμα ανάμεσα στις τέλειες αποχρώσεις ... μην είστε με το αγχος... αγοράστε το και σε όλα τα χρώματα...! Θα τα χαρείτε από τον Οκτώβρη! Δίνεις που δίνει 1200 ευρω στα "ψιλά" θα κολάμε........  



#1613   Makavelli

Makavelli

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/09/2017 - 07:04

Σωστά, επειδή είναι επίσης πολύ ψυχοφθόρο να διαλέξεις και χρώμα ανάμεσα στις τέλειες αποχρώσεις ... μην είστε με το αγχος... αγοράστε το και σε όλα τα χρώματα...! Θα τα χαρείτε από τον Οκτώβρη! Δίνεις που δίνει 1200 ευρω στα "ψιλά" θα κολάμε........

Μεγάλε έχεις κούρασει πολύ! Σε κάθε σου ποστ παπαγαλίζεις τα ίδια και τα ίδια! Τόσες μέρες κάνω υπομονή και είμαι σίγουρος πως δεν είμαι ο μόνος! Το ότι κανείς δεν σου δίνει σημασία σε αυτά που λες δεν σε βάζει σε σκέψεις; Κάποιος σε παρομοίωσε με τον ForceF αλλά εγώ διαφωνώ, καμμία σχέση! Το παλικάρι μιλάει σπάνια αλλά όταν πει κάτι θα έχει κάποια δόση χιούμορ πράγμα που μας αρέσει και το καταλαβαίνεις από τα like που ευτυχώς εδώ μέσα έχουν τον ρόλο για τον οποίο δημιουργήθηκαν! Το πολύ το κυρ'ελεησον το βαριέται και ο θεός!

#1614   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 05/09/2017 - 07:55

7 more days...

 

Συνημμένο αρχείο  d7ed31ab1d634291a2404f00782c8b40.jpg   180,23KB   83 λήψεις


Behind the Scenes...

#1615   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 05/09/2017 - 07:58

Aυτο το μαυρο κατω δεξια στην 2η κουτα ειναι το δικο μου !!!!! :D


iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#1616   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/09/2017 - 09:55

Καλημέρα, για το edition, κατά την άποψη μου , χρήματα γλιτώνεις μόνο εάν το φέρει κάποιος από Αμερική, λόγω της διαφοράς € $ και της μικρότερης φορολογίας. Εάν ισχύσουν οι τιμές των 999$ + ΦΟΡΟ ανάλογα με την πολιτεία μεσοσταθμικά 8% = 1.079$ = 900€ αυτή θα είναι η διαφορά με τα 1.250€ της Ελλάδας... και εφόσον ισχύσει η τιμή των 999$ ως εκκίνηση.


Sent from my iPad using Tapatalk

#1617   sealover

sealover

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/09/2017 - 10:31

Μεγάλε έχεις κούρασει πολύ! Σε κάθε σου ποστ παπαγαλίζεις τα ίδια και τα ίδια! Τόσες μέρες κάνω υπομονή και είμαι σίγουρος πως δεν είμαι ο μόνος! Το ότι κανείς δεν σου δίνει σημασία σε αυτά που λες δεν σε βάζει σε σκέψεις; Κάποιος σε παρομοίωσε με τον ForceF αλλά εγώ διαφωνώ, καμμία σχέση! Το παλικάρι μιλάει σπάνια αλλά όταν πει κάτι θα έχει κάποια δόση χιούμορ πράγμα που μας αρέσει και το καταλαβαίνεις από τα like που ευτυχώς εδώ μέσα έχουν τον ρόλο για τον οποίο δημιουργήθηκαν! Το πολύ το κυρ'ελεησον το βαριέται και ο θεός!

Το ότι έχω ανάγκη να σου αρέσει το χιούμορ μου εεε? Άντε πάρε και ένα like και μια photo από εμένα να χαλαρώσεις τώρα.... δεν θέλουμε ταραγμένους πελάτες λίγο πριν την παρουσίαση του επετειακού.... με τέτοιες τιμές.

 

IPHONE-EIGHT-CONCEPT.jpg



#1618   FlushRoyal

FlushRoyal

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/09/2017 - 11:04

Άραγε στις 12 του μήνα θα γίνει κάποια αναφορά σχετικά και με την κάθετη διάταξη της κάμερας στο edition ή μήπως όχι για να μην χαντακώσουν τα υπόλοιπα. (?)
Θα ήθελα να δω αν  θα αιτιολογήσουν αυτή τη διαφορά στην πλάτη της νέας συσκευής συγκριτικά με τα άλλα νέα 8/ (s) μοντέλα ή απλώς έγινε για το θεαθήναι του συλλεκτικού.
 



#1619   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/09/2017 - 11:06

Διέρευσε βίντεο που φέρεται να εμφανίζεται το νέο iphone σε λειτουργία...


Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 05/09/2017 - 11:12


#1620   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2017 - 11:09

Φανταστειτε να σκασει αισθητηρας 1" :P στη καμερα (τι μαλακιες ονειρευομαι)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες