Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

iPhone X - iPhone 8/Plus (Γενικές Πληροφορίες - Ειδήσεις)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3118 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#991   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/06/2017 - 22:27

Εγώ όταν πάω σε καμιά καφετέρια, απλώνω το διάπλατο 5.5 χωρίς θήκες και καλύμματα.

Γίνομαι το επίκεντρο της καφετέριας, με κοιτάνε στα κλεφτά και γίνομαι το νούμερο ένα θέμα στις συζητήσεις τους. Με σχολιάζουν όλοι οι θαμώνες, οι εργαζόμενοι και οι περαστικοί. Αισθάνομαι εφοπλιστής και τους σνομπάρω, απαξιώντας τους. Κάνω ότι μιλάω και καλά στο κινητό, κρατώντας το με 2 δάχτυλα και την διπλή κάμερα με το λογότυπο να γυαλίζουν στο φως του ήλιου.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#992   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 23/06/2017 - 23:00

Εγώ όταν πάω σε καμιά καφετέρια, απλώνω το διάπλατο 5.5 χωρίς θήκες και καλύμματα.
Γίνομαι το επίκεντρο της καφετέριας, με κοιτάνε στα κλεφτά και γίνομαι το νούμερο ένα θέμα στις συζητήσεις τους. Με σχολιάζουν όλοι οι θαμώνες, οι εργαζόμενοι και οι περαστικοί. Αισθάνομαι εφοπλιστής και τους σνομπάρω, απαξιώντας τους. Κάνω ότι μιλάω και καλά στο κινητό, κρατώντας το με 2 δάχτυλα και την διπλή κάμερα με το λογότυπο να γυαλίζουν στο φως του ήλιου.


Τυχερέ !!!

Εδώ αν το βγάλω θα βγουν και αλλά πεντακόσια . .

Άτιμη κοινωνία που άλλους τους ανεβάζεις και άλλους κατεβάζεις στα τάρταρα .. :(





On_7+

@CaLi@


#993   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/06/2017 - 23:09

Τυχερέ !!!

Εδώ αν το βγάλω θα βγουν και αλλά πεντακόσια . .

Άτιμη κοινωνία που άλλους τους ανεβάζεις και άλλους κατεβάζεις στα τάρταρα .. :(







On_7+

 

 

Εσύ φίλε μας, καιρός να αποθηκεύεις τα χιλιάρικα κάθε χρόνο για κανένα Tesla. Τα iPhone είναι ξεπερασμένα πλέον.



#994   iPetros

iPetros

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • GameCenter:Petros7GR

Δημοσίευση 24/06/2017 - 00:46

2w51tow.jpg

 

2iuq8w7.jpg



#995   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 24/06/2017 - 00:46

Εσύ φίλε μας, καιρός να αποθηκεύεις τα χιλιάρικα κάθε χρόνο για κανένα Tesla. Τα iPhone είναι ξεπερασμένα πλέον.

ν

Ναι Ε;
Και είχα βάλει στο μάτι ένα πορσικό .

Tesla Ε;; ..☁️Με iPhone 8 και CarPlay☁️

Χμ...

Κάνει Hyundai??


On_7+

@CaLi@


#996   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 24/06/2017 - 02:20

Εγώ όταν πάω σε καμιά καφετέρια, απλώνω το διάπλατο 5.5 χωρίς θήκες και καλύμματα.
Γίνομαι το επίκεντρο της καφετέριας, με κοιτάνε στα κλεφτά και γίνομαι το νούμερο ένα θέμα στις συζητήσεις τους. Με σχολιάζουν όλοι οι θαμώνες, οι εργαζόμενοι και οι περαστικοί. Αισθάνομαι εφοπλιστής και τους σνομπάρω, απαξιώντας τους. Κάνω ότι μιλάω και καλά στο κινητό, κρατώντας το με 2 δάχτυλα και την διπλή κάμερα με το λογότυπο να γυαλίζουν στο φως του ήλιου.

ωραιος εισαι εσυ,μακαρι να μπορούσα κι εγώ ομως δυστυχώς εχω θήκες στα κινητά μου

Πάντως περα απο την πλακα αν πληρώνεις κατι και δαπάνες τοσα χρήματα ζητάς και περιμένεις να σου παρέχουν και καποια πραγματα

Αυτη ηταν η διαφορά μου με τον vagfilippo δεν περιμενω μονάχα να ειναι καλη μια συσκευη περιμενω και το λειτουργικό του να ειναι αντάξιο στα χρήματα που πληρώνω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rafael Nadal

#997   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/06/2017 - 06:02

Αυτη ηταν η διαφορά μου με τον vagfilippo δεν περιμενω μονάχα να ειναι καλη μια συσκευη περιμενω και το λειτουργικό του να ειναι αντάξιο στα χρήματα που πληρώνω
Sent from my iPhone using Tapatalk


Αυτο ακριβως λεω και εγω φιλε gismo...
Τι να το κανεις να εχεις τελεια εξωτερικη εμφανιση και απο μεσα μπαζο;

Σιγουρα οταν πληρωνεις 1 μισθο και βαλε, θες κατι ανταξιο των χρηματων που δινεις.

#998   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/06/2017 - 06:05

Εγώ όταν πάω σε καμιά καφετέρια, απλώνω το διάπλατο 5.5 χωρίς θήκες και καλύμματα.
Γίνομαι το επίκεντρο της καφετέριας, με κοιτάνε στα κλεφτά και γίνομαι το νούμερο ένα θέμα στις συζητήσεις τους. Με σχολιάζουν όλοι οι θαμώνες, οι εργαζόμενοι και οι περαστικοί. Αισθάνομαι εφοπλιστής και τους σνομπάρω, απαξιώντας τους. Κάνω ότι μιλάω και καλά στο κινητό, κρατώντας το με 2 δάχτυλα και την διπλή κάμερα με το λογότυπο να γυαλίζουν στο φως του ήλιου.


χαχαχαχα σωστος!
Και εννοειτε καρτα μεσα χωρις μοναδες να παιζει μονο αναπαντητη.

Περα της πλακας εχεις δικιο οτι καλως ή κακως το μηλο, ειναι θεμα προσοχης στα τηλεφωνα. Το marketing τους δουλευει μια χαρα!

#999   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/06/2017 - 11:20

Αυτο ακριβως λεω και εγω φιλε gismo...
Τι να το κανεις να εχεις τελεια εξωτερικη εμφανιση και απο μεσα μπαζο;

Σιγουρα οταν πληρωνεις 1 μισθο και βαλε, θες κατι ανταξιο των χρηματων που δινεις.

δηλαδη το iphone 7 ας πούμε το θεωρείς μπαζο εσωτερικά;

#1000   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/06/2017 - 11:40

δηλαδη το iphone 7 ας πούμε το θεωρείς μπαζο εσωτερικά;

Αυτό κατάλαβες απο αυτά που γράφω;;;

Κατι λάθος διαβάζεις φίλος. 

ισα ίσα που εγω κοιτάω ποιο πολυ το μέσα απο το εξω και αυτό εννοώ...οτι προτιμώ τα μήλα απο αλλά κινητά για το "μέσα" τους!



#1001   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2017 - 11:54

Με τις επιδοτησάρες πήρα εγώ ένα 7+ πήρε κ ένας φίλος μου ένα S8. Νταξ τα βάζεις δίπλα λές μεγάλη μόδα το σάμσουνγκ από δώ απο κει γυαλί κτλ. Και μετά φίλε παίρνει μπρος το android και αρχίζουν οι κλασσικές π@π@ριές. Όχι λογισμικό σάμσουνγκ όχι κατέβασες μια εφαρμογή και κόλλησες 10 adware όχι έβαλες το κινητό για φόρτιση και σου βγάζει διαφημίσεις για κιλότες και βιάγκρα.

 

Δεν ξέρω τι σκάει και τι δε σκάει ο καθένας δικαίωμα του και λεφτά του και άλλοι τα χουν άλλοι δεν τα χουν αλλά ρε φίλε αμα πας να δώσεις 1000 και δεν πάρεις iPhone κακό του κεφαλιού σου. Όσο για τις ασύρματες φορτίσεις και την πενταπλή κάμερα και τους 352 πυρήνες στα σάμσουνγκ ντάξ φίλε χρειάζονται κιόλας διότι μετά την τρίτη εφαρμογή που ανοίγεις κλατάρει η συσκευή από διαχείριση βαράνε και τα antivirus όσο ναναι δεν αντέχει.

 

Σαν τo iOS δεν έχει και το jailbreak ακόμη ήταν κοπλιμέντο σε ένα άριστο λογισμικό. Σημειωτέον ότι στη 10 πλέον δεν αισθάνομαι την ανάγκη να JB αν και συνεχίζω να θεωρώ ότι οι εφαρμογές multitasking σε JB ήταν ανώτερες (βλέπε Tage).

 

Sorry αν θίγω το συναίσθημα κάποιου android fan αλλά διαφημίσεις βιάγκρα στο lock screen σε κινητό 1000 ευρώ αντε γεια ρε φίλε ανεξάρτητα αν έγινε από εφαρμογή ή οτιδήποτε.



#1002   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/06/2017 - 12:17

Το touch id button θα ειναι πισω, αλλα δεν φαινεται στα mockups επειδη θα ναι το μηλο..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: paparainbow, 24/06/2017 - 12:18

legit


#1003   Melinas1998

Melinas1998

    iPH Contributor

  • 993 μηνύματα
  • Twitter:@melinas1998
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/06/2017 - 12:31

Με τις επιδοτησάρες πήρα εγώ ένα 7+ πήρε κ ένας φίλος μου ένα S8. Νταξ τα βάζεις δίπλα λές μεγάλη μόδα το σάμσουνγκ από δώ απο κει γυαλί κτλ. Και μετά φίλε παίρνει μπρος το android και αρχίζουν οι κλασσικές π@π@ριές. Όχι λογισμικό σάμσουνγκ όχι κατέβασες μια εφαρμογή και κόλλησες 10 adware όχι έβαλες το κινητό για φόρτιση και σου βγάζει διαφημίσεις για κιλότες και βιάγκρα.

Δεν ξέρω τι σκάει και τι δε σκάει ο καθένας δικαίωμα του και λεφτά του και άλλοι τα χουν άλλοι δεν τα χουν αλλά ρε φίλε αμα πας να δώσεις 1000 και δεν πάρεις iPhone κακό του κεφαλιού σου. Όσο για τις ασύρματες φορτίσεις και την πενταπλή κάμερα και τους 352 πυρήνες στα σάμσουνγκ ντάξ φίλε χρειάζονται κιόλας διότι μετά την τρίτη εφαρμογή που ανοίγεις κλατάρει η συσκευή από διαχείριση βαράνε και τα antivirus όσο ναναι δεν αντέχει.

Σαν τo iOS δεν έχει και το jailbreak ακόμη ήταν κοπλιμέντο σε ένα άριστο λογισμικό. Σημειωτέον ότι στη 10 πλέον δεν αισθάνομαι την ανάγκη να JB αν και συνεχίζω να θεωρώ ότι οι εφαρμογές multitasking σε JB ήταν ανώτερες (βλέπε Tage).

Sorry αν θίγω το συναίσθημα κάποιου android fan αλλά διαφημίσεις βιάγκρα στο lock screen σε κινητό 1000 ευρώ αντε γεια ρε φίλε ανεξάρτητα αν έγινε από εφαρμογή ή οτιδήποτε.

Εδώ και 8 μήνες είμαι κάτοχος ενός s7 edge και δεν έχει τύχει να μου συμβεί κάτι τέτοιο!

Sent from my rooted SM-G935F using Tapatalk

#1004   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2017 - 12:52

Εδώ και 8 μήνες είμαι κάτοχος ενός s7 edge και δεν έχει τύχει να μου συμβεί κάτι τέτοιο!

Sent from my rooted SM-G935F using Tapatalk

To ότι δε σου συνέβη δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει. Βλέπε: http://mobilesecurit...-screen-remove/

Θεωρώ ανεπίτρεπτο να δίνει κάποιος τόσα χρήματα και να είναι στο έλεος της google και του τι επιτρέπει να μπεί στο app store της.

 

Τέσπα δεν είναι on topic οπότε ας το αφήσουμε. Έρχεται το 8 καιρός να βάλω το αυθαίρετο στο Airbnb.



#1005   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/06/2017 - 13:02

Τα iPhone είναι ξεπερασμένα πλέον.

Τι...δεν θα βγαλουν καμια special εκδοση diamond white...με 512gb μνημη να κανει τουλαχιστον κανα τριχιλιαρο ωστε να ξεχωριζει η ελιτ απο την πλεμπα;

ΥΓ. Περα απο την πλακα εγω τα iPhone τα παιρνω κυριως για το iOS. Παντα ειχα θηκες που να κρυβουν μηλα κλπ λογοτυπα και αυτο που μου αρεσει στα iphone ειναι οτι εχουν καθαρες προσοψεις. Απο τη στιγμη που πληρωσα δεν θελω να τρωω στη μαπα ουτε τα λογοτυπα σου...ουτε να σου κανω διαφημιση... Δεν περιμενω απο κανενα μηλο να μου ανεβασει το prestige!

Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 24/06/2017 - 13:03


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες