Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple: iPhone 6s - Πρόγραμμα αντικατάστασης μπαταρίας (Νοέμβριος 2016)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   a1dimitri

a1dimitri

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/11/2016 - 18:27

λοιπον
4 και 5 ψηφιο του σειριακού που περιέχει τα παρακάτω
Q3 μεχρι Q9 ,QC,QD,QF,QG,QH,QJ
ειναι στο πρόγραμμα αντικατάστασης μπαταρίας .
αφορα συσκευές απο σεπτέμβρη μεχρι οκτώβρη 2015
Sent from my iPhone using Tapatalk

λοιπον
4 και 5 ψηφιο του σειριακού που περιέχει τα παρακάτω
Q3 μεχρι Q9 ,QC,QD,QF,QG,QH,QJ
ειναι στο πρόγραμμα αντικατάστασης μπαταρίας .
αφορα συσκευές απο σεπτέμβρη μεχρι οκτώβρη 2015
Sent from my iPhone using Tapatalk

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που έμαθες για τα serial number γιατί το δικό μου είναι QJ, η isystem μου είπε τηλεφωνικά ότι δεν είμαι μέσα. Έχω και εγώ το πρόβλημα σε Iphone 6s 64gb αλλά μου φαίνεται μας δουλεύουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 22/11/2016 - 18:34

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που έμαθες για τα serial number γιατί το δικό μου είναι QJ, η isystem μου είπε τηλεφωνικά ότι δεν είμαι μέσα. Έχω και εγώ το πρόβλημα σε Iphone 6s 64gb αλλά μου φαίνεται μας δουλεύουν.


Είναι αγορασμένο το ημερομηνιακό διάστημα που αναφέρεται;

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#93   a1dimitri

a1dimitri

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/11/2016 - 18:39

Αγορασμένο 26 Οκτωβρίου 2015 Vodafone

#94   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/11/2016 - 18:44

επειδη εχει περασει αρκετος καιρος που  ειχα ασχοληθει και τωρα δεν εχω ιδεα για το που εχω στα αγαπημενα μου αυτα θα σου βαλω το λινκ απο εδω στο φορουμ ( http://www.iphonehel...-ισχύει-τελικά/)  που λεει αναλυτικα τα τρυπακια που παταει η apple και για να γινω και  πιο συγκεκριμενος αυτο που λεει ο νομος ειναι πως πρεπει να απευθυνθουμε στο καταστημα αγορας και μονο.. Αγορασε τωρα ενα κινητο απο καποιο απο τα καταστηματα.που βρισκονται στο σκρουτζ και αναφερουν στο site τους οτι η εγγυηση ειναι ενας χρονος και πηγαινε μετα τον πρωτο χρονο να τους πεις να στο καλυψουν στο δευτερο χρονο.. 

Δυστυχως δεν..

 

τεσπα οπως και να εχει εμένα δεν μου το καλυψαν (επεσα στην περιπτωση? τι να πω..) αλλα μην το αναλυσουμε σε αυτο εδω το θεμα γιατι ειναι λιγο ασχετο και θα μας βρισουν.. :P Αν βρεις κατι διαφορετικο παντως η κάποιο λινκ βαλε το καπου μπας και βοηθηθει κανενας ανθρωπος!

Το οτι ο 2ος χρόνος ανήκει στον πωλητή και αυτός υπεύθυνος να σε καλύψει, είναι γνωστό και το έχουμε αναφέρει πολλές φορές εδώ μέσα, και στο τοπικ που έβαλες.

 

Παρόλα αυτά πουθενά δεν γίνεται αφορά για συσκευή παραεισαγωγής.

 

Για τα Skroutz-ομαγαζα αν πάλι ποτέ αντιμετωπίσεις πρόβλημα, τη λύση θα τη δώσει ο ΣτΚ. Το κλείνω το Off εδώ. :)


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#95   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 22/11/2016 - 18:47

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που έμαθες για τα serial number γιατί το δικό μου είναι QJ, η isystem μου είπε τηλεφωνικά ότι δεν είμαι μέσα. Έχω και εγώ το πρόβλημα σε Iphone 6s 64gb αλλά μου φαίνεται μας δουλεύουν.

φίλε μου είσαι μέσα.
μίλα με apple 0080044145417


Sent from my iPhone using Tapatalk

#96   a1dimitri

a1dimitri

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/11/2016 - 18:53

Ελπίζω να έχεις δίκιο. Πήρα τηλ. αλλά μάλλον είναι αργά. Θα δοκιμάσω αύριο. Σε ευχαριστώ.

#97   Chester21

Chester21

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/11/2016 - 19:22

Ελπίζω να έχεις δίκιο. Πήρα τηλ. αλλά μάλλον είναι αργά. Θα δοκιμάσω αύριο. Σε ευχαριστώ.

και εγώ που πήγα istorm σήμερα και είδα το χαρτί που κοιτούσε η κοπέλα είδα οτι φτάνει μέχρι QJ οπότε σε πιάνει



#98   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 22/11/2016 - 19:25

Και το QQ είναι επίσης μέσα στην λίστα ( άσχετα αν δεν αναφέρεται)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#99   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 22/11/2016 - 19:40

Και το QQ είναι επίσης μέσα στην λίστα ( άσχετα αν δεν αναφέρεται)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

εχεις QQ και σε καλυψαν;θα το τσεκάρω αύριο αλλα τετοια ενημερωση δεν βγήκε.μπορει παντως να επεκταθηκε.συνήθως οταν στο 4ο γραμμα ειναι το Q τότε θέλει έλεγχο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: pats, 22/11/2016 - 19:41


#100   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 22/11/2016 - 21:36

Της γυναίκας μου πάντως είναι QK 42η εβδομάδας και επικοινώνησα τηλεφωνικά και είπαν ότι δεν το καλύπτουν. Για το QQ περίεργο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#101   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/11/2016 - 23:21

Κανένας με QP παίδες; 46η εβδομάδα είναι και μάλλον είναι εκτός... αλλά ποτέ δε ξέρεις... αν μάθει κανείς ας σφυρίξει. Είμαι λίγο πνιγμένος και δε μπορώ να ασχοληθώ προς το παρόν.
Πάντως ένα τυχαίο shutdown μου έχει κάνει, κι αυτό στο 9%. Μετά από τότε, μου έχει φτάσει και στο 1% χωρίς κάποιο θέμα. Αλλά να που μου μπήκαν ιδέες έστω και γι αυτη τη μία φορά.


Sent from my iPad using Tapatalk

#102   prodim

prodim

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/11/2016 - 23:23

και εγώ που πήγα istorm σήμερα και είδα το χαρτί που κοιτούσε η κοπέλα είδα οτι φτάνει μέχρι QJ οπότε σε πιάνει

Εγώ πήγα σήμερα στο istorm (Golden Hall) και μου είπε ένας κοτσίδας τεχνικός ότι δεν είναι μέσα. έχω QJ Week: 41 (12.10 - 18.10) και αγορά 26/10/15 και ενεργοποίηση 27/10/15. Επίσης η όλη διαδικασία είπε ότι θα κάνει περίπου 8-10 μέρες και αφού είναι εκτός εγγύησης χρόνου και είναι με τιμολόγιο δεν θα το καλύψει η apple (λόγω τιμολογίου τα κάνει reject κατευθείαν) και μετά πάμε στην επιλογή 110€ ή 120€ για αντικατάσταση μπαταρίας.

άντε βγάλε άκρη...



#103   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 22/11/2016 - 23:42

Κ εμενα QJ ειναι αγορα 9 οκτωβριου 2015 αλλα δεν εχω καταλαβει πως τοσο καιρο ηταν ενταξη κ μετα το ios 10 εβγαλε θεμα με τη μπαταρια

#104   Spyros3636

Spyros3636

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 23/11/2016 - 00:21

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που έμαθες για τα serial number γιατί το δικό μου είναι QJ, η isystem μου είπε τηλεφωνικά ότι δεν είμαι μέσα. Έχω και εγώ το πρόβλημα σε Iphone 6s 64gb αλλά μου φαίνεται μας δουλεύουν.

κοίταξε στο site  της isystem( πρώην  systemgraph) . τα λέει αναλυτικά και όλη τη διαδικασία.

 

http://store.i-syste...a-ta-iphone-6s/



#105   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 23/11/2016 - 07:00

με την πληροφόρηση που εχω εγώ ειναι και το Q3 και το QJ.απορω γιατι η isystem τα γραφει διαφορετικα.
οποιος θελει μπορει να κανει μια κλήση στο 0080044145417 να κανει ερώτηση στην apple


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες