Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Black Friday


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
287 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 28/11/2016 - 00:59

Είναι επιβεβαιωμένο αυτό.

Πες μου όμως και τη γνώμη σου σχετικά με το ανακατασκευασμένο που πουλάνε...Θεωρείς ότι είναι οι συσκευές που δίνει η apple ή ανακατασκευαζουν μόνοι τους;;;Οι ανακατεσκαυεσμενες από την apple προορίζονται για αντικατάσταση μια ελαττωματικης συσκευής και όχι για πώληση...Φαντάζομαι ότι η apple θα τηρεί πρωτόκολλα αυστηρά σχετικά με την πολιτική αυτή και θα ελέγχει ότι κάθε ανακατασκευασμένο αντικατέστησε μια συσκευή ελαττωματική....Όποτε το σκεπτικό μου ότι τα ανακατασκευασμένα του public δεν έχουν την έγκριση της apple μάλλον είναι σωστή.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   remal

remal

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/11/2016 - 08:13

Και η ιδια η apple πουλαει ανακατασκευασμενες συσκευες σε καλυτερες τιμες εδω και παρα πολυ καιρο οποτε μην τρελενεστε http://www.apple.com...me/specialdeals

#138   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 28/11/2016 - 08:52

Καλημέρα παιδιά..δεν ξέρω αν έχουμε νήμα για cyber monday..αλλά θα ρωτήσω εδώ..

Αυτή η τιμούλα αξίζει? http://www.bestbuy.c...p?skuId=5477500

Έχει κανείς firestick..και αν ναι..δουλεύει σωστά το kodi?


Τελευταία επεξεργασία από: vasileiosm, 28/11/2016 - 08:53


#139   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 28/11/2016 - 11:08

Aπο ποιόν?

 

Εκτός των γνωστών (Info, Document κτλ) κανένα άλλο δεν έχει εξουσιοδότηση απο την Apple.

 

 

EDIT: Τώρα είδα το πιο πάνω για το Case απο την Apple κτλ. Άλλη ενημέρωση έχω παρόλα αυτά.

 

Και εγώ άλλη ενημέρωση είχα Νίκο πριν γίνουν αυτά. Αλλά μου τα επιβεβαίωσε η ίδια η Apple. Το μυστήριο είναι το γιατί αυτά τα service δεν αναφέρονται κάπου. Ίσως δεν προορίζονται για walk-in αλλά μόνο για τους πελάτες των συγκεκριμένων καταστημάτων.

 

 

Πες μου όμως και τη γνώμη σου σχετικά με το ανακατασκευασμένο που πουλάνε...Θεωρείς ότι είναι οι συσκευές που δίνει η apple ή ανακατασκευαζουν μόνοι τους;;;Οι ανακατεσκαυεσμενες από την apple προορίζονται για αντικατάσταση μια ελαττωματικης συσκευής και όχι για πώληση...Φαντάζομαι ότι η apple θα τηρεί πρωτόκολλα αυστηρά σχετικά με την πολιτική αυτή και θα ελέγχει ότι κάθε ανακατασκευασμένο αντικατέστησε μια συσκευή ελαττωματική....Όποτε το σκεπτικό μου ότι τα ανακατασκευασμένα του public δεν έχουν την έγκριση της apple μάλλον είναι σωστή.

Με δεδομένο ότι είναι επίσημος μεταπωλητής προϊόντων Apple και εξουσιοδοτημένο service, δεν νομίζω ότι μπορούν να κινηθούν έξω από αυτά που επιτρέπει η Apple.

 

Επίσης δεν ξέρω αν υφίσταται καν σαν κατάσταση η ανακτασκευή από τα public όπως το αναφέρεις.

 

Η ανακατασκευή ειναι μία και έχει συγκεκριμένη διαδικασία (με αλλάγές serial number κλπ).

 

Όσο για την πώληση κάνεις λάθος, ακόμα και η ίδια η Apple πουλάει ανακατασκευασμένα μέχρι και μέσα στα Apple Stores.



#140   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.557 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:03

Και εγώ άλλη ενημέρωση είχα Νίκο πριν γίνουν αυτά. Αλλά μου τα επιβεβαίωσε η ίδια η Apple. Το μυστήριο είναι το γιατί αυτά τα service δεν αναφέρονται κάπου. Ίσως δεν προορίζονται για walk-in αλλά μόνο για τους πελάτες των συγκεκριμένων καταστημάτων.

Είναι ακριβώς αυτό που λες.

 

Γιατί λειτουργούν για τους ήδη πελάτες των καταστημάτων και όχι γενικότερα ως Service που μπορεί να πάει ο καθένας.

 

Είναι στα βήματα των (αγαπημένων) Γερμανού/Arvato.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#141   eftihis

eftihis

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:27

Καλημέρα παιδιά..δεν ξέρω αν έχουμε νήμα για cyber monday..αλλά θα ρωτήσω εδώ..

Αυτή η τιμούλα αξίζει? http://www.bestbuy.c...p?skuId=5477500

Έχει κανείς firestick..και αν ναι..δουλεύει σωστά το kodi?

First generation

On November 19, 2014, Amazon released a smaller version of the Fire TV called the Fire TV Stick. It is an HDMI-port plug-in device that replicates much of the functionality of the larger Fire TV.[14] Its hardware is slightly different, it has 1 GB of RAM, 8 GB of storage, weighs 0.9 oz. (25.1 g) and it uses a Broadcom BCM28145 dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 processor and a Broadcom VideoCore IV GPU. Wireless hardware includes a dual-band 802.11 b/g/n Wi-Fi with 2x2 MIMO and Bluetooth 3.0 [13][15] The Fire TV Stick is bundled with a TV remote, a model with voice search on the remote and one without.

Second generation

On October 20, 2016, Amazon released Fire TV Stick with Alexa Voice Remote.[16] Other than the new remote, the updates include Mediatek 8127D Quad-core ARM 1.3 GHz processor with a Mali-450 MP4 GPU, and support for the H.265 (HEVC) codec. Wireless hardware upgrades includes a dual-band 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi with 2x2 MIMO and Bluetooth 4.1.[13] It retains the 1GB of RAM and 8GB of storage and weighs slightly more at 1.1 oz. (32.0 g).[17]

Eχω το παλιο που ειναι πιο αδυναμο και τοτε που το δοκιμασα ετρεχε μια χαρα το kodi και το popcorn time.οποτε με το νεο θα τρεχει καλυτερα.



#142   jeanpoul

jeanpoul

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:jeanpoulgr

Δημοσίευση 29/10/2017 - 20:28

Μιας κ πλησιαζει κ σκεφτομαι μηπως παρω το iphone 8plus η το X θυμαται κανεις αν ειχαμε περυσι καμια καλη προσφορα η μπα?Γιατι κ στο ιντερνετ που εψαξα δεν ειδα κατι συγκλονιστικο οσον αφορα τα iphone...Εγω υπολογιζα κανενα 100αρικο αλλα ειδα κατι 20-30ε κατω...



#143   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/10/2017 - 20:50

αν εννοείς Ελλάδα το black friday που εκαναν περυσι ηταν από τις μεγαλύτερες απατεωνιες ever. Γέλαγε όλο το ιντερνετ με τις γκαφες τους. Καποιες αλυσιδες εχουν τακτικη οταν έρχονται εκπτωσεις και τα συναφη να ανεβαζουν τιμες και να το παιζουν οτι εχουν προσφορές. Πιο πιθανό είναι να βρεις καμια προσφορά σε νεκρή περίοδο παρά στις υποτιθέμενες εκπτώσεις.



#144   odiseas

odiseas

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 29/10/2017 - 21:46

Οχι μόνο το ιντερνετ αλλά και οι πέτρες γέλαγαν με της κοροϊδίες των λαμογιών.Σκρουτζ και πάλυ σκρούτζ παρά τα υπόλοιπα λαμόγια .



#145   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.557 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 29/10/2017 - 22:10

Τιμή και δόξα στην ελληνική μαύρη Παρασκευή, στο ελληνικό επιχειρείν.

 

Με 20€ πιο ακριβά απο την αρχική τιμή..! ΕΠΟΣ απλά. Γελάνε και τα καρτελάκια με τις τιμές.

 

 

15179050_1355784244433135_71282428728656

ΔΕ ΞΕΧΝΩ.

 

Edit. Μιας και η φώτο έχει κατέβει, ας θυμηθούμε ξανά εδώ το ελληνικό δαιμόνιο.

 

RFEaS3I.jpg


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 29/10/2017 - 22:12

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#146   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/10/2017 - 23:53

Έχουν να δούν πάλι φέτος τα ματάκια μας άφθονες ''προσφορές''  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



#147   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 09/11/2017 - 14:38

Πήρε κανείς πέρυσι iphone σε καλή τιμή στο black friday?

Ας το μεταφέρει εδώ. 

Είδα κάπου αυτό: iPhone 6s Plus 16GB στα Public με 399 ευρώ. Υπήρχε διαθεσιμότητα;


Τελευταία επεξεργασία από: alej, 09/11/2017 - 14:40


#148   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2017 - 18:06

Πήρε κανείς πέρυσι iphone σε καλή τιμή στο black friday?

Ας το μεταφέρει εδώ. 

Είδα κάπου αυτό: iPhone 6s Plus 16GB στα Public με 399 ευρώ. Υπήρχε διαθεσιμότητα;

Η μοναδική Apple συσκευή που βρήκα εγώ σε ''προσφορά'' λόγο ημέρας ήταν το iPad mini 2 Wi-Fi only 16GB σε όλα τα καταστήματα (Κωτσόβολος-MediaMarkt-Plaisio-Public)



#149   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/11/2017 - 17:59

Άρχισαν τα ''προεόρτια'' με τις ανάλογες διαφημίσεις από τις μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων. Και αν κατάλαβα σωστά το ''πανυγήρι'' θα ξεκινήσει μερικές ημέρες πριν και θα τελειώσει το Σάββατο στις 25 του μήνα.



#150   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2017 - 11:57

Καλημέρα σε όλους μήπως έχει βρει κάποιος ασύρματο φορτιστή καλό για iPhone X τώρα στο Black Friday να τον δω από τώρα και να δω μήπως και τον βγάλουν προσφορά την Παρασκευή και τον πάρω ?


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες