Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Logitech Create for iPad Pro.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   soilime

soilime

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/12/2016 - 01:10

Καλησπερα παιδια κ καλες γιορτες.
Ανοιγω θεμα στο forum μετα απο πααααααρα πολυ καιρο αφου πλεον εξαντληθηκαν οι ερωτησεις κ οι συμβουλες που ζητουσα για το 4αρι μου (το οποιο το εχω ακομα ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ).
Οι νεες αποριες κ ερωτησεις μου αφορουν το νεο μου gadget που απεκτησα πριν λιγες ημερες...
6ffbf0fd3d8eb960aa2921b8c0739367.jpg.
iPad Pro 9.7 inch - 128gB (wifi+cellular)
Στο σημειο αυτο θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με ενα αξεσουαρ που θελω να παρω κ δεν ξερω απο που. Ενδιαφερομαι για το πληκτρολογιο -θηκη της Logitech,το μοντελο Create το οποιο δουλευει με το smart connector του iPad Pro. Στην Ελλαδα βλεπω οτι το εφερνε το Public αλλα πλεον δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα,οπως επισης κ στο ελληνικο site της Logitech που δεν το διαφημιζει καθολου. Μονο στο αμερικανικο site το δειχνει κ στο επισημο της Apple αλλα κ αυτο μεσω Αμερικης.
Ξερεις κανεις αν υπαρχει σε καποιο καταστημα ή αν μπορω καπως να το παραγγειλω;;;

Ευχαριστω πολυ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 21/12/2016 - 01:27

Καλησπερα παιδια κ καλες γιορτες.
Ανοιγω θεμα στο forum μετα απο πααααααρα πολυ καιρο αφου πλεον εξαντληθηκαν οι ερωτησεις κ οι συμβουλες που ζητουσα για το 4αρι μου (το οποιο το εχω ακομα ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ).
Οι νεες αποριες κ ερωτησεις μου αφορουν το νεο μου gadget που απεκτησα πριν λιγες ημερες...
6ffbf0fd3d8eb960aa2921b8c0739367.jpg.
iPad Pro 9.7 inch - 128gB (wifi+cellular)
Στο σημειο αυτο θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με ενα αξεσουαρ που θελω να παρω κ δεν ξερω απο που. Ενδιαφερομαι για το πληκτρολογιο -θηκη της Logitech,το μοντελο Create το οποιο δουλευει με το smart connector του iPad Pro. Στην Ελλαδα βλεπω οτι το εφερνε το Public αλλα πλεον δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα,οπως επισης κ στο ελληνικο site της Logitech που δεν το διαφημιζει καθολου. Μονο στο αμερικανικο site το δειχνει κ στο επισημο της Apple αλλα κ αυτο μεσω Αμερικης.
Ξερεις κανεις αν υπαρχει σε καποιο καταστημα ή αν μπορω καπως να το παραγγειλω;;;

Ευχαριστω πολυ!!!

Αυτό ψάχνεις; https://www.amazon.c...efix=logitech c


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3   soilime

soilime

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/12/2016 - 17:46

Αυτό ψάχνεις; https://www.amazon.c...efix=logitech c


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι,αυτο. Σε μπλε βεβαια,αλλα κ σε μαυρο να ειναι δε θα μου πεσει ασχημο. Δεν ξερω βεβαια αν με συμφερει να το παραγγειλω απο Αγγλια!!!

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου

#4   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 21/12/2016 - 18:06

Ναι,αυτο. Σε μπλε βεβαια,αλλα κ σε μαυρο να ειναι δε θα μου πεσει ασχημο. Δεν ξερω βεβαια αν με συμφερει να το παραγγειλω απο Αγγλια!!!

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου

Αν δεν μπορείς να το βρεις από άλλου είναι μονόδρομος


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες