Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

iOS 10.3 beta


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
478 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   TiMoRiS

TiMoRiS

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2017 - 12:40

Δεν έχω ξαναβάλει beta και φοβάμαι μήπως πάω να λύσω το πρόβλημα του bluetooth και ανοίξει κανένα άλλο θέμα



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/02/2017 - 12:42

Πάρε back up στην 10.2.1 που είσαι τώρα και αν δεν σου κάνει η beta γυρνάς πίσω .


Sent from my iPhone using Tapatalk

#108   vtsotras335

vtsotras335

    iPH Member

  • 343 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/02/2017 - 13:22

Σε 7+ και iPad mini4 οι χρόνοι χρήσης της μπαταρίας δείχνουν τρελά νούμερα . Μόνο αυτό έχω διαπιστώσει .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: vtsotras335, 13/02/2017 - 13:23


#109   vtsotras335

vtsotras335

    iPH Member

  • 343 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/02/2017 - 13:25

Σε 7+ και iPad mini4 οι χρόνοι χρήσης της μπαταρίας δείχνουν τρελά νούμερα . Μόνο αυτό έχω διαπιστώσει .



Συγνώμη το ποσοστό χρησης της καθε εφαρμογης ήθελα να γράψω !!Οι ΧΡΟΝΟΙ ΧΡΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: vtsotras335, 13/02/2017 - 13:30


#110   TiMoRiS

TiMoRiS

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2017 - 14:26

Τρελά νούμερα προς το καλύτερο ή το χειρότερο?



#111   SSkorpionSS

SSkorpionSS

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2017 - 14:29

Σε εμένα πάντως το πρόβλημα με το bluetooth plantronics σε iphone 6s λύθηκε με την εγκατάσταση της beta. Δεν παρατήρησα κανένα πρόβλημα γενικά λόγω beta...

#112   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/02/2017 - 15:05

Έχω την public beta 2 εδώ και καμμιά εβδομάδα σε 6S Plus και προσωπικά δεν είμαι ευχαριστημένος. Ήμουν πολύ ενθουσιασμένος με το APFS πριν την περάσω και περίμενα να δω διαφορά έστω και σε μικροπράγματα (όπως πχ όταν ανοίγω μια εφαρμογή). Η αλήθεια είναι ότι όχι μόνο δεν παρατηρώ το τηλέφωνο να έγινε πιο γρήγορο, αλλά αντίθετα βλέπω αρκετά lags από εδώ και από εκεί. Ακόμη είναι νωρίς βέβαια και ελπίζω να διορθωθούν αυτά τα προβλήματα μέχρι την τελική. Επίσης είναι πολύ κακή η διαχείριση της μπαταρίας, πέφτει για πλάκα μιλάμε. Ίσως χειρότερη και από τις πρώτες beta της 10.0



#113   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2017 - 15:20

Έχω την public beta 2 εδώ και καμμιά εβδομάδα σε 6S Plus και προσωπικά δεν είμαι ευχαριστημένος. Ήμουν πολύ ενθουσιασμένος με το APFS πριν την περάσω και περίμενα να δω διαφορά έστω και σε μικροπράγματα (όπως πχ όταν ανοίγω μια εφαρμογή). Η αλήθεια είναι ότι όχι μόνο δεν παρατηρώ το τηλέφωνο να έγινε πιο γρήγορο, αλλά αντίθετα βλέπω αρκετά lags από εδώ και από εκεί. Ακόμη είναι νωρίς βέβαια και ελπίζω να διορθωθούν αυτά τα προβλήματα μέχρι την τελική. Επίσης είναι πολύ κακή η διαχείριση της μπαταρίας, πέφτει για πλάκα μιλάμε. Ίσως χειρότερη και από τις πρώτες beta της 10.0

δεν σου εχει καθησει καλα, η μπαταρια ειναι υπερ του δεοντος καλη



#114   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/02/2017 - 16:07

δεν σου εχει καθησει καλα, η μπαταρια ειναι υπερ του δεοντος καλη

Ναι ίσως. Το θέμα είναι ότι ήμουν με restore + set up as new στην 10.2.1 οπότε δεν είχε και πολλούς λόγους να μην κάτσει καλά. Θα κάνω υπομονή μπας και η επόμενη beta κάνει τα πράγματα λίγο καλύτερα...



#115   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2017 - 16:46

Ναι ίσως. Το θέμα είναι ότι ήμουν με restore + set up as new στην 10.2.1 οπότε δεν είχε και πολλούς λόγους να μην κάτσει καλά. Θα κάνω υπομονή μπας και η επόμενη beta κάνει τα πράγματα λίγο καλύτερα...

ετσι και εγω. Η μπαταρια μου κανει εντυπωση απο την αποψη οτι το να ειναι απλα χειροτερη ειναι εντελως διαφορετικο απο το πεφτει για πλακα. Μεχρι να βγει η επομενη δεν του τραβας και 2-3 reboot ανα μερα,και μια επαναφορα δικτυου μπας και αλλαξει κατι?

Μεχρι στιγμης στις beta της 10.3 και μαλιστα στη προηγουμενη εχω παρατηρησει 2 restart χωρις λογο. Σε αυτη τιποτα ακομα αν και το σκαλιζω οσο μπορω οποτε εχω χρονο.



#116   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/02/2017 - 17:01

ετσι και εγω. Η μπαταρια μου κανει εντυπωση απο την αποψη οτι το να ειναι απλα χειροτερη ειναι εντελως διαφορετικο απο το πεφτει για πλακα. Μεχρι να βγει η επομενη δεν του τραβας και 2-3 reboot ανα μερα,και μια επαναφορα δικτυου μπας και αλλαξει κατι?

Μεχρι στιγμης στις beta της 10.3 και μαλιστα στη προηγουμενη εχω παρατηρησει 2 restart χωρις λογο. Σε αυτη τιποτα ακομα αν και το σκαλιζω οσο μπορω οποτε εχω χρονο.

Θα το δοκιμάσω και αυτό. Καλά ειδικά με δεδομένα ανοιχτά, και τίποτα να μην κάνει το τηλέφωνο, πάλι μπαταρία θα χάσει αρκετή...



#117   Poupou

Poupou

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/02/2017 - 19:42

να φανταστώ beta 3 σε καμία βδομάδα ε? πάντως με την 2ρι beta νομίζω πως είναι και χειρότερη από την 1η....πιο αργό...αρκετά lag..φυσικά η μαύρη οθόνη στο άνοιγμα αρκετών εφαρμογών.....μετάνιωσα που την πέρασα....



#118   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 13/02/2017 - 19:48

να φανταστώ beta 3 σε καμία βδομάδα ε? πάντως με την 2ρι beta νομίζω πως είναι και χειρότερη από την 1η....πιο αργό...αρκετά lag..φυσικά η μαύρη οθόνη στο άνοιγμα αρκετών εφαρμογών.....μετάνιωσα που την πέρασα....

παραπανω θα δωσουν αλλες δυο πιστευω
Rafael Nadal

#119   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/02/2017 - 22:49

ετσι και εγω. Η μπαταρια μου κανει εντυπωση απο την αποψη οτι το να ειναι απλα χειροτερη ειναι εντελως διαφορετικο απο το πεφτει για πλακα. Μεχρι να βγει η επομενη δεν του τραβας και 2-3 reboot ανα μερα,και μια επαναφορα δικτυου μπας και αλλαξει κατι?
Μεχρι στιγμης στις beta της 10.3 και μαλιστα στη προηγουμενη εχω παρατηρησει 2 restart χωρις λογο. Σε αυτη τιποτα ακομα αν και το σκαλιζω οσο μπορω οποτε εχω χρονο.


Ξέρει κάποιος να μου πει σίγουρα αν με επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου θα χάσω τους κωδικούς από τα ασύρματα δίκτυα που έχω συνδεθεί κατά καιρούς και από το iCloud (άρα και από όλες μου τις υπόλοιπες συσκευές που χρησιμοποιούν iCloud Keychain και "θυμούνται" όλα τα δικτυα που έχω συνδεθεί);; Ευχαριστώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#120   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/02/2017 - 00:21

Ξέρει κάποιος να μου πει σίγουρα αν με επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου θα χάσω τους κωδικούς από τα ασύρματα δίκτυα που έχω συνδεθεί κατά καιρούς και από το iCloud (άρα και από όλες μου τις υπόλοιπες συσκευές που χρησιμοποιούν iCloud Keychain και "θυμούνται" όλα τα δικτυα που έχω συνδεθεί);; Ευχαριστώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Φοβαμαι πως ναι....μην το κανεις



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες