Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Δωρεάν iWorks Suites για Mac


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/03/2017 - 20:23

μάλλον το έκλεισαν, πήγα manually στο update (print1) πατάω γυρνάει η ροδέλα (print2) αλλά τίποτα....

θα δοκιμάσω να το κάνω reinstall με το δικό id, το έκανα με της γυναίκας την πρώτη φορά, μπας και αλλάξει κάτι

 

http://prntscr.com/emrwkc 


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 21/03/2017 - 23:16

Έχει γίνει εφόσον σου βγάζει update το έπαθε και φίλος μου. Σβηστά και κατέβασε εκ νέου από app store. Αν δεν κάνε ξανά τη διαδικασία κατά 99% τα έχεις στο φίλου μου με σβήσιμο και επανεγκατάσταση έφτιαξε. Το έχει πάθει και ένας άλλος συμφορουμιτης έγραψε στη 2η σελίδα νομίζω.



#48   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/03/2017 - 08:06

Έχει γίνει εφόσον σου βγάζει update το έπαθε και φίλος μου. Σβηστά και κατέβασε εκ νέου από app store. Αν δεν κάνε ξανά τη διαδικασία κατά 99% τα έχεις στο φίλου μου με σβήσιμο και επανεγκατάσταση έφτιαξε. Το έχει πάθει και ένας άλλος συμφορουμιτης έγραψε στη 2η σελίδα νομίζω.

δεν πιάνει φίλε, τα έσβησα έκανα restart τα πέρασα πάλι τίποτα. δείχνει Update αλλά αποτέλεσμα 0


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#49   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/03/2017 - 08:40

Πάντως παιδια και γω επιβεβαιώνω ότι δουλεύει μετά το 30ήμερο

ρε φίλε πως το έκανες να δουλέψει ? το έχω κάνει 3-4 φορές reinstall πάντα απλά γυρνάει η ροδέλα του update αλλά δεν κάνει κάτι άλλο .....


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#50   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 22/03/2017 - 10:37

Στο screenshot βλέπω τις εφαρμογές, στο tab ενημερώσεις δε σου έχει κάτι? Τα άνοιξες ένα-ένα πάτησες try  και έβαλες mail?



#51   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/03/2017 - 16:45

Στο screenshot βλέπω τις εφαρμογές, στο tab ενημερώσεις δε σου έχει κάτι? Τα άνοιξες ένα-ένα πάτησες try  και έβαλες mail?

ναι ναι κανονικά, τα άνοιξα την πρώτη φορά και είχε ήδη περασμένο το mail-apple id. Πάτησα try στο κάθε ένα και μετά πάτησα κάτω αριστερά να ανοίξει mac store και το μόνο update που μου βγάζει είναι στο OS. και μόλις γράψω στο search iwork και μοθ βγάλει όλα τα αποτελέσματα εμφανίζει κανονικά να κάνω το update. αλλά πατάω και απλά δεν κάνει τίποτα.


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#52   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 22/03/2017 - 19:57

στα purchased  το έχεις?



#53   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/03/2017 - 18:43

στα purchased το έχεις?

Δεν έχω κοιτάξει ο βλάκας .... θα το δω μετά


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες