Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#736   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:27

Που είναι το μήνυμα του?

 

Πρέπει να ανατρέξεις αρκετά πίσω για να το βρεις, υπομονή να έχεις για να ψάξεις.

 

anyway οι ιδιοι και οι ιδιοι τα επαναφερουν στο προσκηνιο και λενε καθε φορα και διαφορετικη μπουρδα. Δηλαδη ψεμμα. Εδω θα κολλησουμε. Ο αλλος με ιδια ip μιλαει απο 2 διαφορετικα προφιλ κανει κουβεντα μονος του :) Μπορεις εστω να σβησεις τα κομμεντ που υποβαθμιζουν την νοημοσυνη μας :) Φιλικα παντα. Καλη σου μέρα


Sent from my Jetblack 7+

 

Όταν κάτι δεν με ενδιαφέρει τουλάχιστον εμένα απλά δεν δίνω σημασία. Θα σου πρότεινα να κάνεις το ίδιο.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#737   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:29

Δεν αναφέρει ξεκάθαρα πουθενά ότι το έχει παραλάβει, δίνει μόνο ευχές στους υπόλοιπους



#738   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:29

κοιτα εδω λιγο https://www.apple.co...hone-greek.html

Άραγε διαβάζεις αυτά που ποστάρεις?

 

Πάω να χτενίσω τη γλώσσα μου.
 

Για τις αγορές που πραγματοποιούνται από καταναλωτές στην Ελλάδα και την Κύπρο, η περίοδος για την έγερση απαιτήσεων που σχετίζονται με ελαττώματα μη συμμόρφωσης με τη σύμβαση πώλησης είναι 2 έτη από την ημερομηνία παράδοσης. Αυτές οι απαιτήσεις υπόκεινται στις προϋποθέσεις και τις απαιτήσεις που επιβάλλονται από την τοπική νομοθεσία.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#739   Katanass

Katanass

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:30

σε εμενα αναφερεσει???



#740   Dukat0s

Dukat0s

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:31

Όταν κάτι δεν με ενδιαφέρει τουλάχιστον εμένα απλά δεν δίνω σημασία. Θα σου πρότεινα να κάνεις το ίδιο.[/quote]
Μα αν δεν γραψω εγω ή καποιος απτα παιδια που λενε προσοχη κτλ γινομαι συνεργος :) ολοι θα περνανε ολοι θα περιμεναν ακομα με μια μικρη εξαιρεση :) Αυτά τα ολιγα :)


Sent from my Jetblack 7+

#741   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:32

Δεν αναφέρει ξεκάθαρα πουθενά ότι το έχει παραλάβει, δίνει μόνο ευχές στους υπόλοιπους

 

Σου ξαναλέω οτι έχει παραλάβει κανονικά σύμφωνα με τα λεγόμενα του. Μην λέμε συνεχώς τα ίδια. Αν έχεις υπομονή ψάξε να το βρεις. Εγώ πάντως δεν θα μπω σε αυτή την διαδικασία. Με συγχωρείς.



#742   Dukat0s

Dukat0s

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:33

Οπως ειπε ο νικ πολλα ειπαμε εδω πολλα γραψαμε. Παντα θα βρισκεται ενας φαντομας με 0μυνηνατα να υποστηριζει τα δικα του. Καλη σας μερα κυριοι !!καλες αγορες :)


Sent from my Jetblack 7+

#743   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:34

Όταν κάτι δεν με ενδιαφέρει τουλάχιστον εμένα απλά δεν δίνω σημασία. Θα σου πρότεινα να κάνεις το ίδιο.[/quote]
Μα αν δεν γραψω εγω ή καποιος απτα παιδια που λενε προσοχη κτλ γινομαι συνεργος :) ολοι θα περνανε ολοι θα περιμεναν ακομα με μια μικρη εξαιρεση :) Αυτά τα ολιγα :)


Sent from my Jetblack 7+

 

Όχι φίλε μου δεν είναι έτσι. Αν ο άλλος θέλει να πιστέψει σε αυτή την προσφορά και σε άλλες τέτοιες παρόμοιες τότε κακό του κεφαλιού του. Δεν θα καθήσω εγώ να του αλλάξω γνώμη γιατί την απόφαση του την έχει πάρει. Είμαστε νοήμων άνθρωποι και έχουμε 2017.



#744   odiseas

odiseas

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:36

Μεχρι να παραλαβει θα βγει το 8 μην βιαζεσαι και εσύ !!


Sent from my Jetblack 7+

Καταρχήν φίλε MethAvrio δεν μπαίνω πρώτη φορά στο φορουμ(είμαι παλιό μέλος).Ούτε έχω σκοπό να διαφιμήσω καμία Dealbear.Εχω γράψει σε ποστ οτι τελίκα το κινητό πήγε στο σπίτι του φαντάρου,απλά αυτός ήταν Κύπρο!Προχθές ήρθε το παλικάρι απο Κύπρο με άδεια, είδε το κινητό και όλα κομπλέ.Αύριο που θα βγούμε για καφεδάκι θα έχω και φωτό.Η ουσία είναι οτι παρέλαβε!Τώρα οποιος είναι άπιστος Θωμάς πρόβλημα του,δεν θα κάτσω να πείσω κανέναν και δεν με νοιάζει άλλωστε!Το παιδί παρέλαβε και τελος πάντωω ας κλείσει το ποστ!



#745   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:37

σε εμενα αναφερεσει :huh:

Συνήθως, όταν σου κάνει κάποιος Quote απαντάει/αναφέρεται σε 'σενα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#746   Katanass

Katanass

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:39

κοιτα επειδή μάλλον αναφέρεσαι  σε έμενα χωρίς να με γνωρίζεις και μου λες να μην μιλάω με 6 μηνύματα στο λογαριασμό μου... 1 δεν είπα σε κανένα να αγοράσει τπτ απο που8ενα.. αν 8ες δες ποιο προσεχτικά τι γράφω ... 2 λεω την  άποψη μου και δεν κάνω κατι κακο..



#747   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:40

Καταρχήν φίλε MethAvrio δεν μπαίνω πρώτη φορά στο φορουμ(είμαι παλιό μέλος).Ούτε έχω σκοπό να διαφιμήσω καμία Dealbear.Εχω γράψει σε ποστ οτι τελίκα το κινητό πήγε στο σπίτι του φαντάρου,απλά αυτός ήταν Κύπρο!Προχθές ήρθε το παλικάρι απο Κύπρο με άδεια, είδε το κινητό και όλα κομπλέ.Αύριο που θα βγούμε για καφεδάκι θα έχω και φωτό.Η ουσία είναι οτι παρέλαβε!Τώρα οποιος είναι άπιστος Θωμάς πρόβλημα του,δεν θα κάτσω να πείσω κανέναν και δεν με νοιάζει άλλωστε!Το παιδί παρέλαβε και τελος πάντωω ας κλείσει το ποστ!

Δεν είπα ότι διαφημίζεις. Είπα ότι εφόσον δεν απάντησες, δεν θα είχες λόγο να το κάνεις αφού η εταιρία δεν θα είχε στείλει το κινητό και άρα θα έπεσες θύμα απάτης. Καλώς που το ξεκαθάρισες λοιπόν.



#748   agapitos44

agapitos44

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:42

κοιτα επειδή μάλλον αναφέρεσαι  σε έμενα χωρίς να με γνωρίζεις και μου λες να μην μιλάω με 6 μηνύματα στο λογαριασμό μου... 1 δεν είπα σε κανένα να αγοράσει τπτ απο που8ενα.. αν 8ες δες ποιο προσεχτικά τι γράφω ... 2 λεω την  άποψη μου και δεν κάνω κατι κακο..

 

 

Στο μυνημα σου αναφερομαι αδερφε......αλλα το μυνημα δεν παει σε εσενα......εσυ καλα εκανες και εγραψες την εμπειρια σου.....παει στους δικαστες εδω μεσα.......Ξερουν αυτοι ποιοι ειναι!!! :)  :)

 

 

Εσυ καλα εκανες και εγραψες......αν διαβασεις ολο το θεμα θα καταλαβεις το πνευμα του μυνηματος μου!!! :)


Τελευταία επεξεργασία από: agapitos44, 23/04/2017 - 11:44


#749   Katanass

Katanass

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:42

κοιτα επειδή μάλλον αναφέρεσαι  σε έμενα χωρίς να με γνωρίζεις και μου λες να μην μιλάω με 6 μηνύματα στο λογαριασμό μου... 1 δεν είπα σε κανένα να αγοράσει τπτ απο που8ενα.. αν 8ες δες ποιο προσεχτικά τι γράφω ... 2 λεω την  άποψη μου και δεν κάνω κατι κακο..

αααα και παρε ενα τηλ αυριο να δεις αν εχει 1-2 χρονια εγγυησει το iphone 



#750   Katanass

Katanass

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/04/2017 - 11:45

τεσπα παιδια εδω μεσα ο καθενας εχει την δικια του αποψη οποτε οκ καλη συνεχεια απο μενα καλο μεσσημερι 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες