Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

Μία προσφορά που δεν πρέπει να χάσεις! Αυθεντικά Apple earpods στα €9,99 από €29,99


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
70 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   nickvog

nickvog

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/02/2017 - 01:55

Εγώ πήρα με 1.89€ αυθεντικά Apple Earpods απο eBay και είμαι μια χαρά. Στο κουτάκι τους κανονικά και φυσικά ο ήχος βελούδινος, κρυστάλλινος και ποιοτικότατος! (Δεν τα δοκίμασα ακόμα αλλά λέει High Quality Headphone Headset και Great Stereo sound quality οπότε έτσι θα είναι)

Γιατί να δώσω 8€ παραπάνω στο e-shop;

Βέβαια, πουθενά στην σελίδα του πωλητή δεν γράφει ORIGINALή GENUINE... απλά μόνο "for iphone, ipad"  κλπ.


Τελευταία επεξεργασία από: nickvog, 23/02/2017 - 01:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   nellos

nellos

    iPH Addict

  • 625 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 23/02/2017 - 08:06

Τελικά είναι γνήσια;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#63   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/02/2017 - 12:50

Τελικά είναι γνήσια;


Sent from my iPhone using Tapatalk

πως μπορει να το καταλαβει καποιος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


#64   STERGIOS16

STERGIOS16

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:34

πως μπορει να το καταλαβει καποιος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

H "γνησιότης" γκαρίζει...  :lol:



#65   alabis

alabis

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:36

Κάθε γνήσιο προϊόν έχει συνοδεύεται από το ανάλογο πιστοποιητικό γνησιότητας της εκάστοτε εταιρίας


Sent from my iPhone 5SE using Tapatalk

#66   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/02/2017 - 15:26

Κάθε γνήσιο προϊόν έχει συνοδεύεται από το ανάλογο πιστοποιητικό γνησιότητας της εκάστοτε εταιρίας


Sent from my iPhone 5SE using Tapatalk


Επιπλέον πολλές εταιρείες που θεωρούνται high quality brand apple sony beats jays κτλ κτλ δεν πουλάνε bulk, χύμα δηλαδή ...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#67   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/02/2017 - 16:22

Επιπλέον πολλές εταιρείες που θεωρούνται high quality brand apple sony beats jays κτλ κτλ δεν πουλάνε bulk, χύμα δηλαδή ...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Το έχω γράψει και εγώ αυτό. Ούτε παλιότερα οι Nokia και Ericsson πουλούσαν χύμα. Κάποιοι εδώ στην Ελλάδα "αναγκάστηκαν" να πάρουν πανάκριβα μηχανήματα για να κάνουν blister συσκευασίες για αυτό το λόγο. Κάποιοι ίσως να θυμάστε την Nokia να βάλει ένα ειδικό και πανάκριβο logo στις συσκευασίες των γνήσιων αξεσουάρ γιατί ακόμα και στο εξωτερικό το φαινόμενο αυτό μεσουρανούσε. Προφανώς και δεν άλλαξε κάτι...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#68   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/02/2017 - 16:24

Πάντως εγώ ένα dvd-rw plextor το είχα πάρει bulk γιατί ήταν 20.000 δραχμές πιο φτηνό ... ένας θεός ξέρει αν ήταν plextor ή πλέξτο αχαχαχα αλλά μια χαρά δουλειά έκανε :P


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#69   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/02/2017 - 16:57

Πάντως εγώ ένα dvd-rw plextor το είχα πάρει bulk γιατί ήταν 20.000 δραχμές πιο φτηνό ... ένας θεός ξέρει αν ήταν plextor ή πλέξτο αχαχαχα αλλά μια χαρά δουλειά έκανε :P


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Στους υπολογιστές ήταν διαφορετικά. Ακόμα και σήμερα δύσκολα βρίσκεις HDD σε retail συσκευασία. Εν αντίθεση πχ με τους SSD που έχουν πλέον κανονικά κουτί. Όπως και οι "καλές" μνήμες. Αλλα στα PC επειδή υπάρχει το build to order και το "φτιαξτο μόνος σου" έχει μια λογική το bulk. Στα ακουστικά τώρα τι λογική να έχει; δεν ειναι απο αντικατάσταση να τα έχεις παρει απο κάποιο σέρβις. Εσείς ηχείο beats ή άλλης γνωστής μάρκας θα αγοράζατε χωρίς την συσκευασία του; και ποιος μου λέει πως δεν ειναι εκθεσιακό ή μεταχειρισμένο...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#70   allureboy29

allureboy29

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/10/2017 - 03:40

Μία προσφορά που δεν πρέπει να χάσεις!

Αυθεντικά Apple earpods (D827ZM/A with Remote Control and Microphone) στα €9,99 από €29,99!!!

 

apple-earpods-with-remote-and-mic-md827z


Χειριστείτε τις κλήσεις ή την αναπαραγωγή της μουσικής και των βίντεο με το κεντρικό κουμπί και συγχρόνως ελέγξτε την ένταση με τα αντίστοιχα κουμπιά αυξομείωσης ήχου, πάντα με την μοναδική σχεδίαση και ποιότητα της Apple.

Τα ακουστικά είναι ειδικά σχεδιασμένα για να ταιριάζουν απόλυτα στην γεωμετρία του αυτιού, ενώ ο ήχος τους είναι βαθύτερος με πλούσια μπάσα. Περιλαμβάνουν ενσωματωμένο μικρόφωνο για την απάντηση τηλεφωνικών κλήσεων ενώ παρέχουν καλύτερη προστασία από τον ιδρώτα ή το νερό.

Επιπλέον η συσκευασία συνοδεύεται από cable manager box για να τα έχετε πάντα τακτοποιημένα και προστατευμένα με την ειδική θήκη της Apple.

Κατάλληλο για τα Apple iPhone 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus, iPhone SE, iPhone 5 / 5C / 5S, iPhone 4 / 4S, iPhone 3G / 3GS, iPhone, iPod touch (5th, 4th, 3rd, 2nd, 1st generation), iPod classic (120GB, 160GB, 80GB), iPod nano (7th, 6th, 5th, 4th, 3rd, 2nd, 1st generation), iPod shuffle (4th, 2nd, 1st generation), iPod (5th gen. [video] 60GB, 80GB, 30GB), iPod (4th gen. [colour display] 40GB, 60GB, 20GB, 30GB), iPod (3rd gen.), iPad (1st, 2nd, 3rd, 4th generation), iPad Mini.

Αποκτήστε τα αυθεντικά Apple earpods (D827ZM/A with Remote Control and Microphone) με €9,99 από €29,99!!!
φιλε μου ειναι bulk που σημαινει χυμα .... οχι την αυθεντικη συσκευασια της apple. δεν ξερεις αν ειναι 100% αυθεντικα.

 


Παντως οι συγκεκριμενοι βγαζουν συχνα πυκνα και beats στα 30€ απο 100+
Δεν εχω ρισκαρει να τα δοκιμασω...

beats απο 100 + στα 30 ευρω κατι μου βρωμαει.... πολυ μεγαλη εκπτωση...ουτε αμερικη δεν κανουν 30 και 40 ευρω. :)



Βέβαια, πουθενά στην σελίδα του πωλητή δεν γράφει ORIGINALή GENUINE... απλά μόνο "for iphone, ipad" κλπ.

Βέβαια, πουθενά στην σελίδα του πωλητή δεν γράφει ORIGINALή GENUINE... απλά μόνο "for iphone, ipad" κλπ.φιλ

λυπαμαι που θα σε στεναχωρεσω αλλα ειναι 1000% ψευτικα... 2 και 5 ευρω δεν κανουν τα ακουστικα της απλ. για την απλ μπορει να της κοστιζουν 5 ευρω και να τα πουλαει 40 και 50 ευρω. αλλα αυτα που πηρες ειναι 100% fake. :) ξερω απο ebay παρα πολυ καλα...
 

Κάθε γνήσιο προϊόν έχει συνοδεύεται από το ανάλογο πιστοποιητικό γνησιότητας της εκάστοτε εταιρίας


Sent from my iPhone 5SE using Tapatalk

κανεις λαθος πιστοποιητικο εγω τουλαχιστον δεν εχω δει σε κανενα προιον ποτε που εχω αγορασει. τι εννοεις πιστοποιητικο ... να γραφει το προιον πχ που κρατατε στα χερια σας ειναι 100% της ταδε εταιριας ; που το ειδες αυτο ; :)
 

Επιπλέον πολλές εταιρείες που θεωρούνται high quality brand apple sony beats jays κτλ κτλ δεν πουλάνε bulk, χύμα δηλαδή ...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

φιλε μου καμια εταιρια δεν πουλαει χυμα προιον μονο με της retails συσκευασιες τους. δηλ της κανονικες συσκευασιες του καθε προιοντος που προοριζετε για τα καταστηματα συμφωνο σε αυτο που λες. χυμα προιον δεν πουλαει καμια μεγαλη εταιρια.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 13/10/2017 - 11:59
Merge


#71   alabis

alabis

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 13/10/2017 - 08:20

κανεις λαθος πιστοποιητικο εγω τουλαχιστον δεν εχω δει σε κανενα προιον ποτε που εχω αγορασει. τι εννοεις πιστοποιητικο ... να γραφει το προιον πχ που κρατατε στα χερια σας ειναι 100% της ταδε εταιριας ; που το ειδες αυτο ; :)



Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: alabis, 13/10/2017 - 08:22





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες