Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα στο safari σε iPad Air 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   tomvrs

tomvrs

    iPH Member

  • 240 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/04/2017 - 12:53

Φιλε μου,Νικο,αναφέρεσαι λες και γνωρίζουμε όλοι,πως και τι..μου κάνει εντύπωση,πως μια ενημέρωση,δημιουργεί προβλήματα,αντί να λύσει..παγκόσμια βλακεία της apple !!
Επίσης ,απο όσα γνωριζω,δεν μπορείς να γυρίσεις πίσω,εάν κανείς πρόσφατη ενημέρωση,κάνω λαθος ; Εάν ναι και εχεις την διάθεση,ενημέρωσε με,με μονολεκτικές απαντήσεις,δεν μπορώ να καταλάβω..χρηση κάνω,μόνο,δεν γνωριζω τεχνικές λεπτομέρειες..
Την καλημερα μου !!

πιο απλά πίστεψε με δεν μπορεί να στο πει ο Νίκος!! Τώρα το αν το καταλαβαίνεις η όχι είναι άλλο θέμα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 28/04/2017 - 23:45

πιο απλά πίστεψε με δεν μπορεί να στο πει ο Νίκος!! Τώρα το αν το καταλαβαίνεις η όχι είναι άλλο θέμα...


Για πέστο μου,εσύ που το κατάλαβες βρε αγορινα !

#18   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 29/04/2017 - 08:31

Είτε θα ανοίξεις ένα παράθυρο σε Private browsing (πατάς τα τετραγωνάκια επάνω δεξιά και μετά το private, είτε θα κατεβάσεις chrome-Firefox-dolphin (άλλον browser εκτός του safari). Αυτό προτείνει ο Νίκος.


Sent from my iPad using Tapatalk

#19   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 29/04/2017 - 10:46

Είτε θα ανοίξεις ένα παράθυρο σε Private browsing (πατάς τα τετραγωνάκια επάνω δεξιά και μετά το private, είτε θα κατεβάσεις chrome-Firefox-dolphin (άλλον browser εκτός του safari). Αυτό προτείνει ο Νίκος.
Sent from my iPad using Tapatalk

Αυτό το κατάλαβα,φιλε μου,δεν είμαι αδαής.Δυο δεν κατάλαβα,πως γυρνάς πίσω σε μια αναβάθμιση και γιατί με τις αναβαθμίσεις δημιουργούνται βασικά προβλήματα (browser ,yutube,το οποίο μου κάνει κόλπα στο iPad απο τότε που έκανα την αναβάθμιση,ενώ πριν έβαζα μουσική και σερφαρα,τώρα εάν αλλάξω τη σελίδα του yutube και παω σε οποιαδήποτε άλλη σελίδα κλείνει η μουσικη)
Με το κινητο μου ( Huawei mate 8) δεν εχω κανένα πρόβλημα στο yutube.Βεβαια εκει έξ αρχής δεν μπορεί να λειτουργεί yutube και σερφάρισμα στο internet παράλληλα.

#20   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 29/04/2017 - 10:51

Δε σε χαρακτήρισε κανένας αδαή. Επίσης δε σου προτείνει να γυρίσεις πίσω σε λογισμικό, απλά γράφει ότι αυτό το feature για κάποιο λόγο σταμάτησε να λειτουργεί στη νέα έκδοσης.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#21   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 01/05/2017 - 23:00

Δε σε χαρακτήρισε κανένας αδαή. Επίσης δε σου προτείνει να γυρίσεις πίσω σε λογισμικό, απλά γράφει ότι αυτό το feature για κάποιο λόγο σταμάτησε να λειτουργεί στη νέα έκδοσης.
Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλε μου,με όποιον browser και να δοκίμασα,όταν αλλάζω σελίδα και φεύγω απο το yutube η μουσική σταματά.
Άρα ούτε αυτό λύνει το πρόβλημα.

#22   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 01/05/2017 - 23:15

Επισης λησμονησα να αναφερω πως οταν ανοιγω σελιδα στο yutube βλεπω κατι που δεν υπηρχε πριν.το "παράλειψη διαφήμισης" δεν ειναι μέσα στην εικόνα του video αλλά έξω και πιο κάτω,αχνα γραμματα κατω απο την εικονα του video και 3 σχηματα το ενα μοιαζει με ρολοι το δευτερο με τοξο δεξιο και το τριτο με ενα θαυμαστικο,ολα σε μαυρο φοντο,που εμποδίζουν την έναρξη του video

Τελευταία επεξεργασία από: foivos, 01/05/2017 - 23:19


#23   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 08/05/2017 - 15:22

Επισης το video στο yutube ειναι σαν "κλειστο" υπαρχει μαυρο στην οθονη και μονο ,πατωντ΅ πανω δυο-τρεις φορες εμφανιζεται το τριγωνο του play...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες