Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 7plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/05/2017 - 16:08

Καλησπέρα σας και πάλι! θέλω γνώμες σκέφτομαι να κάνω δώρο το iphone 7plus 128gb η vodafon και ο κωτσόβολος το εχουν σε προσφορά άλλα καμία σχέση η τιμή απο σκρουτζ έχετε κανένα αξιόπιστο μαγαζί (το όποιο να δέχεται κάρτες και να είναι και άτοκες)Ευχαριστώ πολύ αναμένω τις γνώμες σας 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 12/05/2017 - 18:14

Από σκρουντζ θα έχεις την ίδια εγγύηση με τα καταστήματα που αναφέρεις, δηλαδή 2 χρόνια όπως σε όλη την Ευρώπη. Τώρα η vodafone θα μπορούσε να μπει στην εξίσωση αν τρέχει ακόμα η προσφορά με τη δωρεάν ασφάλιση. Αν ναί, τα ζυγίζεις αν αξίζει η διαφορά τιμής σε σχέση με το σκρουντζ για τον ένα χρόνο ασφάλισης. Από ό,τι βλέπω η διαφορά είναι στα 180 ευρώ και κάποια μαγαζιά στο σκρούντζ έχουν ασφάλεια με μικρότερα ποσά. Το μόνο μείον αν θες στο σκρουντζ είναι πως ίσως έχει αγγλικό φορτιστή και θα χρησιμοποιείς αντάπτορα . Επίσης προτίμησε μαγαζί με DOA και δες τις σχετικές αξιολογήσεις.



#3   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/05/2017 - 10:06

Καλησπέρα σας και πάλι! θέλω γνώμες σκέφτομαι να κάνω δώρο το iphone 7plus 128gb η vodafon και ο κωτσόβολος το εχουν σε προσφορά άλλα καμία σχέση η τιμή απο σκρουτζ έχετε κανένα αξιόπιστο μαγαζί (το όποιο να δέχεται κάρτες και να είναι και άτοκες)Ευχαριστώ πολύ αναμένω τις γνώμες σας


Έχω πάρει 2 Iphone 7 plus, ένα από το phonegallery.gr κι ένα από το tokinito.gr. Πλήρως ικανοποιημένος και από τα δυο. Χρησιμοποίησα κανονικά πιστωτική κάρτα. Τώρα αν εννοείς να κάνουν άτοκες δόσεις αυτό νομίζω μόνο στις μεγάλες αλυσίδες θα το βρεις (vodafone, media κλπ). Είναι και ο μοναδικός λόγος πλέον να αγοράζει κάποιος από αυτούς κατά την άποψη μου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 13/05/2017 - 16:26

κάνουν μερικά 6 ή 12



#5   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/05/2017 - 09:02

καλημερα σας !Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!badass εχει καποιο κατα νου γιατι δεν γραφει τιποτα κανενα για δοσεις ατοκες



#6   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 14/05/2017 - 21:12

Constantine κάτι νομίζω μέχρι 6ή 12 είχα δεί



#7   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 14/05/2017 - 23:58

Κανεις φιλε μου δεν μπορει να σου πει καποιο κατάστημα

Εσυ θα κοιτάξεις να βρεις για καποιο με δόσεις κσι καποιο κατάστημα που εχει DOA

DeadOnArrival

Αν ανοίξεις την συσκευη κι εχει το οποιοδήποτε προβλημα να μπορεις να την επιστρέψεις εντός κάποιον ημερών και να πάρεις καινουργεια

Χωρις να χρειαζεται να πας σε καποιο service

Η εγγύηση οπως σου ειπαν τα παιδια πιο πανω ισχύει για δυο χρονια



Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 15/05/2017 - 00:00

Rafael Nadal

#8   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/05/2017 - 13:56

καλησπερα σας !τελικα το πηρα απο media markt που το ειχε προσφορα και ατοκες δοσεις !απο χθες αντημετοπιζω το εξης προβλημα οταν με καλουν δειχνει να ειναι κατηλλημενο εννω δεν μιλαω και μου ερχεται μηνυμα .αυτο μπορει να οφειλεται στο τηλ η στην καρτα vodafon 



#9   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/05/2017 - 19:14

Το ποιο πιθανό είναι η κάρτα ,την έχεις κόψει η είναι κανονική ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

#10   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 21/05/2017 - 22:43

Συνήθως σε τέτοια φτάσει ο πάροχος φίλε μου μιας και το τηλέφωνο είναι καινουργειο

Σωστα σου λέει ο ΦΙΛΟΣ manosvitacar από πάνω για την κάρτα


Rafael Nadal
Rafael Nadal

#11   oykas2001

oykas2001

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/05/2017 - 07:03

Καλημέρα φίλε μου. Το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ κανένα μήνα πριν με τη Vodafone. Κανε μια δοκιμή: γύρνα τα δεδομένα σου σε 3G και δοκίμασε να σε πάρουν τηλέφωνο πάλι. Αν είναι εντάξει έτσι, άνοιξε την εφαρμογή της Vodafone και μπες στο chat. Μίλα με κάποιον εκεί και σε δύο μέρες θα το διορθώσουν. Το έπαθα πριν ένα μήνα περίπου και επειδή όταν είναι γυρισμένο σε 4G μπλόκαρε τις κλήσεις, μίλησα κατευθείαν και μου το έφτιαξαν.

#12   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/05/2017 - 09:52

καλημερα σας!Οντως η καρτα ειναι κομμενη θα τα δοκιμασω αυτα που  μου ειπατε και θα το παρακολουθω γιατι δεν μου το κανει συνεχεια .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες