Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Το Apple Watch Series 3 θα διαθέτει αυτόνομη σύνδεση με δίκτυο κινητής τηλεφωνίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
390 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   konra

konra

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 24/12/2017 - 15:10

Μια από τα ίδια με τον ChrisDs. Το original το «προβληματικό» έχω και είναι μια χαρά. Και τις εφαρμογές όλες τις τρέχει προς το παρών. Η μπαταρία κρατάει μια περίπου στο παλιό. Ένας από τους λόγους (ο πιο σημαντικός για μένα) που θα πήγαινα στο 3. Πολύ καλό δώρο πιστεύω. Θα το ευχαριστηθεί για παραπάνω από 2 χρόνια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   PanosK212

PanosK212

    iPH Member

  • 311 μηνύματα
  • Twitter:@paonskarav
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/12/2017 - 15:27

Εάν βάζω το ρολόι σε airplane mode, η εφαρμογή δουλεύει; 

ναι δουλεύει κανονικά έτσι το φοράω κάθε βραδυ σε airplane mode



#303   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/12/2017 - 19:41

κι όμως τα πάει πολύ καλα δεν το καταλαβαίνεις καν..


Ετσι. Η εφαρμογη δεν επηρεαζει μπαταρια ρολογιου

Το τηλέφωνο πιστεύω επηρεάζεται περισσότερο. Το έχεις τσεκάρει?


Sent from my iPad using Tapatalk


Ουτε τη μπαταρια του τηλεφωνου...

Νίκο σχετικά με το water resistance, αν το φοράω και μπω για μπάνιο με σαπούνια κλπ θα έχει θέμα ή είναι καθαρά μόνο για νερό πχ καμιά πισίνα, μόνο ντους (χωρίς σαπούνια) κλπ;;;

Χαζή ερώτηση λίγο αλλά δε θυμάμαι να έχει απαντηθεί αυτό καθόλου...

Επίσης, έχουμε καμιά εκτίμηση, πότε θα έρθουν τα LTE εδώ; δεν έχω τη δυνατότητα να το πάρω απ' έξω και δε θέλω να μπω στη διαδικασία να πάρω το 3 και μετά να ψάχνω να το πουλήσω για να πάρω το 3 LTE...

Κάποιοι μπορεί να πουν, πάρε το LTE καημένε... δεν έχει τόσο διαφορά με το απλό... παιδιά.. σόρυ.. λόξα εδώ...
Θέλω να έχω αυτό με τις φουλ λειτουργίες...


Εχω το series 1 aw και μπαινω πισινα 2-3 φορες τη βδομαδα. Κανενα θεμα εκτος απο καποιες φορες που "μπουκωνει" το ηχειο αλλα σε 3 ωρες ειναι οκ
discord.gg/ajkUM8J

#304   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2017 - 20:08

Ετσι. Η εφαρμογη δεν επηρεαζει μπαταρια ρολογιου


Ουτε τη μπαταρια του τηλεφωνου...


Εχω το series 1 aw και μπαινω πισινα 2-3 φορες τη βδομαδα. Κανενα θεμα εκτος απο καποιες φορες που "μπουκωνει" το ηχειο αλλα σε 3 ωρες ειναι οκ

Πες του όμως οτι η αδιαβροχοποίηση αφορά κρύο νερό γιατί στο μπάνιο δεν πιστεύω πως θα κάνει με κρύο νερό!  :P



#305   DoSMaN

DoSMaN

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Twitter:@dosman_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:VeZReVouLiS

Δημοσίευση 24/12/2017 - 20:49

Πες του όμως οτι η αδιαβροχοποίηση αφορά κρύο νερό γιατί στο μπάνιο δεν πιστεύω πως θα κάνει με κρύο νερό!  :P

Όχι δεν κάνω με κρύο... όσο πιο ζεστό (χειμώνα/καλοκαίρι) τόσο καλύτερα...!!! :P :P



#306   fotiskour

fotiskour

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα

Δημοσίευση 24/12/2017 - 22:38

Το 2 το έχω από όταν βγήκε. Έχει κάνει άπειρα μπάνια στη θάλασσα το καλοκαίρι και στο ντους με ζεστό/κρύο νερό και δεν έχει το παραμικρό θέμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#307   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2017 - 02:06

Το 2 το έχω από όταν βγήκε. Έχει κάνει άπειρα μπάνια στη θάλασσα το καλοκαίρι και στο ντους με ζεστό/κρύο νερό και δεν έχει το παραμικρό θέμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και δεν φοβάσαι ? Εγώ πάλι ούτε νερό δεν έχω ρίξει πάνω του ;-).


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#308   fotiskour

fotiskour

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα

Δημοσίευση 25/12/2017 - 03:49

Και δεν φοβάσαι ? Εγώ πάλι ούτε νερό δεν έχω ρίξει πάνω του ;-).


Θεωρητικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν πάρει νερό βλέπουμε. Με την απογοήτευση του ios 11 και με όσα γίνονται από τη μεριά της apple για το καλό μας πάντα,δεν ξέρω αν θα συνεχίσω να είμαι πελάτης της. Προς το παρόν την στηρίζω με 7 διαφορετικά iphone,3 ipad και το ρολόι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#309   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 25/12/2017 - 10:05

Καλημερα και καλες γιορτες σε ολους!!
Ειμαι στο σπιτι με wifi στο iphone και στο aw και θελω να απανταω κλησεις στα airpods,αλλα και να γυρναω στο σπιτι,χωρις να εχω το iphone διπλα μου
Τα airpods που τα συνδεω στο aw ή στο iphone;

#310   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 25/12/2017 - 11:02

Καλημερα και καλες γιορτες σε ολους!!
Ειμαι στο σπιτι με wifi στο iphone και στο aw και θελω να απανταω κλησεις στα airpods,αλλα και να γυρναω στο σπιτι,χωρις να εχω το iphone διπλα μου
Τα airpods που τα συνδεω στο aw ή στο iphone;

Χρόνια πολλά!

 

Στο iPhone :) 


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#311   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2017 - 11:39

Θεωρητικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν πάρει νερό βλέπουμε. Με την απογοήτευση του ios 11 και με όσα γίνονται από τη μεριά της apple για το καλό μας πάντα,δεν ξέρω αν θα συνεχίσω να είμαι πελάτης της. Προς το παρόν την στηρίζω με 7 διαφορετικά iphone,3 ipad και το ρολόι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν άκουσα και κανέναν βέβαια να είπε το πήρα στην θάλασσα και πήρε νερά αλλά να σου πω το φοβάμαι !


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#312   PanosK212

PanosK212

    iPH Member

  • 311 μηνύματα
  • Twitter:@paonskarav
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/12/2017 - 11:42

Ο κύριος λόγος που το πηρα εναι για το κολύμπι σε πισινα κ θαλασσα γιαυτο κ περίμενα το 2 που ήταν αδιάβροχο. ποιος ο λόγος να φαβασαι να το βάλεις στο νερο..



#313   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2017 - 11:46

Ο κύριος λόγος που το πηρα εναι για το κολύμπι σε πισινα κ θαλασσα γιαυτο κ περίμενα το 2 που ήταν αδιάβροχο. ποιος ο λόγος να φαβασαι να το βάλεις στο νερο..

Καμιά φορά ξέρεις είναι στο μυαλό το Garmin το Fenix3 που είχα του είχα πιει το αίμα άλλο ρολόι στα χέρια μου δεν του είχα κάνει τέτοια βασανιστήρια . Αυτό τότε μετά καινούριο λέω να μην του τα κάνω και έμεινε . Μου φαίνεται θα ξεκινήσω να το λιώνω ;-).


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#314   DJTaurus

DJTaurus

    iPH Member

  • 283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:DJTaurus_

Δημοσίευση 25/12/2017 - 19:30

1 χρόνο με το 2 και 3 φορές την εβδομάδα πισίνα κανένα πρόβλημα. Το αυτό και το 3 που το έχω εδώ και 3 μήνες περίπου.



#315   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 27/12/2017 - 20:23

Smart Watch το μόνο που είχε κάρτα σιμ και το είχα κατά χαρεί και ήταν φοβερό design ήταν το πρώτο Samsung μετά όλα τα υπόλοιπα μου φαίνονται οδοντοκρεμες. Κουρμπα οθόνη τότε εκείνη την εποχή ακόμα και σήμερα κανένα smart watch δεν ξανά έβγαλε. Σιμ ελάχιστα επώνυμα.
Και το καλό που μου άρεσε σε εκείνο το ρολόι ήταν ότι αν έβγαινε εκτός εμβέλειας σου έγραφε στα Ελληνικά και καταλαβαίνες ότι ξέχασες πχ το κινητό σου. Ήταν ένα συν παραπάνω. Μακάρι η Apple κάποια στιγμή να βγάλει κάτι αντίστοιχο.

Το οποίο όμως να σου θυμίσω πως είχε χιλιάδες προβλήματα + το ότι δεν τα πήγε καλά γιατί φυσικά η σαμυ έβγαλε και άλλα ρολογάκια (και πιο φθηνά) το καλύτερο samsung ηταν το Gear 2. Μετα το AW χάος... Εδώ καλά καλά δεν βλέπουμε πλέον εξελίξεις για το android wear... και ο νοών νοεί τω 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες