Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Συμβατα bluetooth ασυρματα ακουστικά για apple watch series 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   OreRap

OreRap

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2017 - 07:42

Καλημέρα παιδια.
Ειμαι κατοχος apple watch 2 smartwatch. 
Θελω να αποκτησω ΣΥΜΒΑΤΑ bluetooth wireless handsfree (earbuds) ναναι στερεοφονικά, ναναι waterproof (για ιδρωτα τρεξιματος και ψιλοβροχο) σε low cost. Επομένως παρακαλώ μην μου προτείνετε τιποτα airpods tongue.png ή οτιδήποτε εχει πάνω απο 50E 
Υπάρχει κάποιος που να χει δοκιμασμένα paired σε αυτά τα κριτηρια earbuds να μου προτείνει απο εδώ ελλάδα που υπάρχουν διαθέσιμα ή έστω και απο εξωτερικο, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ PAIRED ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ!

 

Το τονίζω αυτό γιατί ήδη εχω παει σε πλαισιο public γερμανο vodafone και καλυτερα μην σχολιασω τις απαντησεις που ειχα.

Δοκιμασα ωστοσο κατι iluv (στο πλαισιο) αλλα ενω τα ειδε στο searching devices, προφανως λογω προωτοκολου δεν συνδεθηκαν και μου πεταξε μήνυμα.

Πριν λίγο καιρό είχα και τα samsung level u τα οποια επίσης δεν γινόντουσαν pair, καλά αυτά δεν τα έβλεπε καν.

(να σημειωσω, το bluetooth του watch λειτουργει, τεσταρισμενο!! ) 

Ευχαριστώ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/09/2017 - 09:18

Τα I luv neon sound air 2 που πήρα από media markt σε μια επίδειξη δωρεάν και δουλεύουν όντως με το iwatch 2 .
Έχουν ένα θέμα όταν ανοίγεις μουσική και κάνει ανίχνευση το ρολόι για να συνδεθούν , τα βλέπει αλλά δεν συνδέονται. Αν πας όμως στο ρολόι στις ρυθμίσεις - Bluetooth και τα επιλέξεις μια χαρά δουλεύουν.

Έχε το νου σου , πολλά ακουστικά μπορεί να συνδέονται με τον ίδιο τρόπο .


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες