Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Τιμές iPhone 8 και iPhone 8 Plus στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/09/2017 - 19:56

Κοιτά και πρακτικά άμα το δεις, μέχρι να κυκλοφορήσει, να πάνε οι πρώτοι να το πάρουν, να δεις κανα unboxing video στο yt, να πας σε κανα public να το χουφτωσεις λίγο , μετά να δεις κανα review,να διαβάσεις και το review του Σπύρου και συνάμα με το φωτογραφικό υλικό που θα ανεβάσει ΚΑΙ αφού το ερωτευτείς, έχουμε πιάσει Χριστούγεννα για πλάκα (το μ@μησα και ψοφησε εγώ εν τω μεταξύ). Ε μετά έχει φτάσει στα 650 κοντά πουλάς το άλλο βάζεις την ανάλογη διαφορά και το χτυπάς. «Γιεα» που λέει και ο atari
On iPhone 7


χαχαχαχα στο μυαλο μου εισαι
απλα δεν μου φτανει το public μονο και γυρναω και αλλες αλυσιδες για να ριξω καλυτερο χουφτωματακι :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Constantine32

Constantine32

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Twitter:@cka2684
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2017 - 10:02

Εγω ρε γαμωτο δεν εχω κανενα παραπονο απο το 128 7αρι μου. Το εχω ξεζουμισει και ειναι αψογο.Το 8 δε μου λεει κατι παραπανω ομως και ψηνομαι για 8+ λογω οθονης, μπαταριας καμερας.

 

Τωρα το Χ να πω την αληθεα δε το βλεπω τοσο ενθουσιασμενος οσο εβλεπα παλια τα νεα iPhone που εβγαιναν. Ο μονος πραγματικα λογος που θα το επαιρνα θα ηταν οτι ειναι εντυπωσιακο και εχει καλυτερο μεγεθος απο το +, αλλά τα χρηματα θα τα κλαιω..........

 

Δε ξερω.....



#18   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/09/2017 - 10:42

Εγω ρε γαμωτο δεν εχω κανενα παραπονο απο το 128 7αρι μου. Το εχω ξεζουμισει και ειναι αψογο.Το 8 δε μου λεει κατι παραπανω ομως και ψηνομαι για 8+ λογω οθονης, μπαταριας καμερας.

 

Τωρα το Χ να πω την αληθεα δε το βλεπω τοσο ενθουσιασμενος οσο εβλεπα παλια τα νεα iPhone που εβγαιναν. Ο μονος πραγματικα λογος που θα το επαιρνα θα ηταν οτι ειναι εντυπωσιακο και εχει καλυτερο μεγεθος απο το +, αλλά τα χρηματα θα τα κλαιω..........

 

Δε ξερω.....

Αν τα εχει καποιος τα δινει

Αλλιως αν ειδικα εχει 7/7+ αλλα και 6s/6s+ καθεται στα ωραια του αυγα μεχρι να πεσει η τιμη του 8αριου

 

Το Χ ειναι λογικα για καποιον που απλα θελει να το μοστραρει

Αν και μεταξυ μας οταν το 8αρι ξεκινα απο 860 ευρα δεν το λες και τρελη ευκαιρια αλλα ουτε και για πεταμα!!


Τελευταία επεξεργασία από: vagfilippo, 22/09/2017 - 10:43


#19   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/09/2017 - 10:56

το καλό είναι ότι καθυστερεί το Χ και όπως το βλεπω η κάψα περνάει σιγά σιγά  :D  χαλβαδιαζω τώρα και ένα imac .



#20   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/09/2017 - 10:58

το καλό είναι ότι καθυστερεί το Χ και όπως το βλεπω η κάψα περνάει σιγά σιγά  :D  χαλβαδιαζω τώρα και ένα imac .

apple watch - μονοδρομος  :D  :D



#21   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/09/2017 - 11:00

είχα πάρει το 1 watch άλλα ρε φίλε από corum να κατέβω στα apple watch δεν έλεγε και έφυγε στο 2ωρο  :lol:



#22   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/09/2017 - 11:02

είχα πάρει το 1 watch άλλα ρε φίλε από corum να κατέβω στα apple watch δεν έλεγε και έφυγε στο 2ωρο  :lol:

εσυ παιζεις αλλου..

Το καινουργιο ειναι πανεμορφο.

Καλυτερα εκει παρα σε εξτραδακια τυπου ασυρματος φορτιστης κτλ



#23   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 22/09/2017 - 11:04

είχα πάρει το 1 watch άλλα ρε φίλε από corum να κατέβω στα apple watch δεν έλεγε και έφυγε στο 2ωρο  :lol:

δεν συγκρινεται το corum με applewatch οσο ομορφο και να ειναι το νεο. 1000 φορες το corum!! ;)



#24   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/09/2017 - 11:04

θα συμφωνήσω ότι είναι πανέμορφο ειδικά αν δουλέψει και το lte  εδώ Ελλάδα .



#25   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/09/2017 - 11:06

δεν συγκρινεται το corum με applewatch οσο ομορφο και να ειναι το νεο. 1000 φορες το corum!! ;)

εδώ έκαναν στην παρουσίαση σύγκριση με τα rolex :P  



#26   peros550

peros550

    iPH Addict

  • 716 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2017 - 11:29

το LTE στο apple watch δίνει 1 ώρα χρήση! Δηλαδή με 100% μπαταρία , μιλάς 60 λεπτά (κι αυτά θεωρητικά, στην πράξη μπορεί να είναι και λιγότερα) και μετά σου σβήνει.... 

 

σίγουρα θα μου πει κανείς το LTE δεν είναι μόνο για κλήσεις, μπορείς πχ να δέχεσαι και να στέλνεις μηνύματα, και άλλα πολλά, απλά η μπαταρία του αν κάποιος θα ήθελε να το χρησιμοποιεί (LTE) κατά κόρον δεν είναι σε τέτοια επίπεδα. 



#27   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/09/2017 - 14:27

Το Apple Watch 2 & 3 με σύνδεση στο τηλέφωνο ή στο WiFi της δουλειάς ή του σπιτιού μια χαρά είναι πάντα συνδεδεμένο στο Ίντερνετ για μήνυματα κλπ.

Παρόλο που μου αρέσει απίστευτα η ιδέα της αυτονομίας του ρολογιού από το κινητό. , το LTE δύσκολα θα κάνει εφικτή την αυτονομία με τόσο μικρή μπαταρία. Όποτε περιμένουμε την επόμενη βελτιωμένη έκδοση .....


Sent from my iPhone using Tapatalk

#28   peros550

peros550

    iPH Addict

  • 716 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2017 - 15:51

Το Apple Watch 2 & 3 με σύνδεση στο τηλέφωνο ή στο WiFi της δουλειάς ή του σπιτιού μια χαρά είναι πάντα συνδεδεμένο στο Ίντερνετ για μήνυματα κλπ.

Παρόλο που μου αρέσει απίστευτα η ιδέα της αυτονομίας του ρολογιού από το κινητό. , το LTE δύσκολα θα κάνει εφικτή την αυτονομία με τόσο μικρή μπαταρία. Όποτε περιμένουμε την επόμενη βελτιωμένη έκδοση .....


Sent from my iPhone using Tapatalk

πιστευέις το series 2 μπορεί να βγάλει αυτονομία 2 μέρες (δηλαδή φόρτιση κάθε μεθεπομενο βράδυ) αν κάνεις μειωμένη χρήση? (πχ καθόλου gps, μερικά μηνύματα τη μέρα και μερικά notifications χωρίς άσκηση) ?



#29   theoapo

theoapo

    iPH Addict

  • 646 μηνύματα
  • Twitter:@theoapo
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2017 - 15:53

πιστευέις το series 2 μπορεί να βγάλει αυτονομία 2 μέρες (δηλαδή φόρτιση κάθε μεθεπομενο βράδυ) αν κάνεις μειωμένη χρήση? (πχ καθόλου gps, μερικά μηνύματα τη μέρα και μερικά notifications χωρίς άσκηση) ?

 

Το δικό μου βγάζει χαλαρά δύο μέρες και μένει και 30%.

 

Όμως με μία ώρα τρέξιμο και μουσική, το βράδυ το φορτίζω γιατί έχει πέσει στο 40%.



#30   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/09/2017 - 16:06

πιστευέις το series 2 μπορεί να βγάλει αυτονομία 2 μέρες (δηλαδή φόρτιση κάθε μεθεπομενο βράδυ) αν κάνεις μειωμένη χρήση? (πχ καθόλου gps, μερικά μηνύματα τη μέρα και μερικά notifications χωρίς άσκηση) ?


Και εμένα με χαλαρή χρήση βγάζει άνετα 2 μέρες.
Πχ σήμερα χωρίς ιδιαίτερη χρήση (κοιτάω την ώρα , ποιος με καλεί στο κινητό ,θερμοδες και ορθοστασία κανένα μήνυμα ) φορτισμένο φουλ στις 7:00 το πρωί , τώρα 17:00 έχει 82% μπαταρία.

Συνήθως όμως το φορτίσω κάθε βράδυ , από φόβο γιατί είμαι ανασφαλής.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες