Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iTunes - Πως κατεβάζουμε πλέον παλιότερη έκδοση ενός app


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   meres

meres

    iPH Enthousiast

  • 459 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2017 - 15:12

Επειδή είμαι σε παλιό ios, χρησιμοποιούσα το iTunes για να κατεβάσω παλιότερη έκδοση για καποιες εφαρμογές. Στο νέο iTunes υπάρχει τρόπος;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2017 - 15:24

Δυστυχώς δεν υπάρχει. Θα πρέπει να υποβαθμίσεις το iTunes.


Big things have small beginnings

#3   teolilio

teolilio

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 25/09/2017 - 15:34

γεια σας παιδια εχω κανα δυο χρονια να ασχοληθω με iphone και ξεχασα μερικα πραγματα ,,εχω τωρα ενα iphone 6s ios 9,3.5 θελω να κατεβασω τν παλια εκδοση του facebook kai messenger ..πως μπορω να το κανω??



#4   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2017 - 16:06

Επειδή είμαι σε παλιό ios, χρησιμοποιούσα το iTunes για να κατεβάσω παλιότερη έκδοση για καποιες εφαρμογές. Στο νέο iTunes υπάρχει τρόπος;

Βασικά το iTunes το χρησιμοποιούσες για να περάσεις στην συσκευή μια ή περισσότερες εφαρμογές με παλαιότερη έκδοση. Αυτό γιατί όταν τις κατέβασες στο PC, είχαν προγενέστερη έκδοση από αυτή που πλέον έχουν τώρα. Με το καινούργιο iTunes εξακολουθείς να μπορείς να κάνεις το παραπάνω με άλλον τρόπο.

 

Αυτό που πλέον δεν μπορείς να κάνεις με την καινούργια έκδοση και χρειάζεται downgrade, είναι να αγοράσεις-κατεβάσεις μια εφαρμογή στο PC προκειμένου να σου γίνει αυτόματα διαθέσιμη,-(μέσω του App Store της συσκευής) - μια προγενέστερη έκδοση της, συμβατή με το παλαιότερο iOS που τρέχει η συσκευή.

 

γεια σας παιδια εχω κανα δυο χρονια να ασχοληθω με iphone και ξεχασα μερικα πραγματα ,,εχω τωρα ενα iphone 6s ios 9,3.5 θελω να κατεβασω τν παλια εκδοση του facebook kai messenger ..πως μπορω να το κανω??

Δεν γίνεται εκτός και αν είχες κρατήσει από παλιά μέσω iTunes στο PC, προγενέστερες εκδόσεις των εφαρμογών αυτών με την μορφή *.ipa


Big things have small beginnings

#5   meres

meres

    iPH Enthousiast

  • 459 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2017 - 19:03


Αυτό που πλέον δεν μπορείς να κάνεις με την καινούργια έκδοση και χρειάζεται downgrade, είναι να αγοράσεις-κατεβάσεις μια εφαρμογή στο PC προκειμένου να σου γίνει αυτόματα διαθέσιμη,-(μέσω του App Store της συσκευής) - μια προγενέστερη έκδοση της, συμβατή με το παλαιότερο iOS που τρέχει η συσκευή.

 

Αυτό ηθελα να κανω, να αγοράσω καποια ωστε να μου γινει αυτόματα διαθέσιμη προγενέστερη έκδοση, οπότε δεν γίνεται, σ ευχαριστώ.


Τελευταία επεξεργασία από: meres, 25/09/2017 - 19:04





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες