Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Superdeal: iPhone Χ 64GB με €1049 και iPhone Χ 256GB με €1189


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
495 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   sk7lafkos

sk7lafkos

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2017 - 12:48

Απόδειξη πήρε κανεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Υποτίθεται στη στέλνουν μετά από 2 μέρες αλλά όσες φορές αγόρασα από εκεί έστελνα πάντα email και μετά έστελναν το invoice. Θα στείλω Κ εγώ τη Δευτέρα να μου το στείλουν


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   GZN

GZN

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/12/2017 - 02:40

Απόδειξη πήρε κανεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk



Θα σου έρθει σε 2 εργάσιμες, εμένα μου ήρθε!

#483   sk7lafkos

sk7lafkos

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/12/2017 - 12:28

Θα σου έρθει σε 2 εργάσιμες, εμένα μου ήρθε!


Κ εγώ το ζήτησα στο messenger και μου το έδωσαν απευθείας!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#484   sk7lafkos

sk7lafkos

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/12/2017 - 12:33

Δεν κολλάει πολύ εδώ αλλά επειδή ασχολήθηκα με ασφάλεια μιας και δεν το πήραμε από κάποιο μαγαζί της Ελλάδας που προσφέρει ασφάλεια έχω να πω το εξής:
Υπάρχει αυτό: https://www.insuranc...hto-tablet.html
Διάβασα σε άλλα forum εξαιρετικές κριτικές και το έκανα και εγώ. 24€ για κάλυψη 1 χρόνου. Μη σας τα πολυλογώ σήμερα έκανα την αίτηση και πλήρωσα και σε 1 ώρα είχα την επιβεβαίωση τους και το συμβόλαιο έτοιμο!
Δεν διαφημίζω κάτι αλλά μου φάνηκε χρήσιμο και εξαιρετικά οικονομικό για ότι προσφέρει!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#485   Stefbyme

Stefbyme

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 03/12/2017 - 09:32

Παιδιά να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζει κάποιος!εστω ότι αγοράζω από deals365 αλλά επειδή είμαι Κύπρο για λίγο καιρό και δεν γίνεται να μου κάνουν αποστολή εδώ (τους ρώτησα).εδω iPhone X δεν υπάρχει ούτε για δείγμα.Αν το στείλω Ελλάδα σε ένα φίλο και αυτός μετά μου το στείλει με κούριερ θα υπάρχει θέμα;τι εννοώ;1ον αν πληρώσω με την κάρτα μου αλλά βάλω τα στοιχεία του φίλου μου για παραλαβή θα μπορεί να παραλάβει εκείνος;και 2ον θα υπάρχει πρόβλημα με το κούριερ;τελωνείο κάτι;διότι η συσκευή είναι από Αμερική.Αν και διακινείται εντος ΕΕ.πρεπει να ανοίξει εκείνος την συσκευή πριν την στείλει;και ποια εταιρεία να προτιμησω(acs,γενική ταχυδρομική κτλ)γιατί ψιλοφοβαμαι λιγάκι ένα τόσο ακριβό προϊόν να το στείλω έτσι!Μηπως να το καμουφλάρουν λίγο στη συσκευασία;
Ευχαριστώ

Τελευταία επεξεργασία από: Stefbyme, 03/12/2017 - 09:42


#486   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 03/12/2017 - 09:46

κανεις κανονικά την αγορά με την καρτα σου και βάζεις τα στοιχεία αποστολής του φίλου σου ,όσον αφορά το τελωνείο εσένα δεν σε απασχολεί γιατί αγοράζεις από deals365 ,και τέλος για να σου έρθει Κύπρο θα διαλέξεις μια κούριερ με δικιά σου ευθύνη δεν μπορεί να σου πει κάποιος ποια να επιλέξεις .

#487   Stefbyme

Stefbyme

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 03/12/2017 - 09:57

Σαφώς και είναι δικιά μου ευθύνη αλλά ρωτάω μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος στην επιλογή κούριερ.Δεν πρόκειται να κατηγορήσω κάποιον σε περίπτωση που γίνει «στραβή».Απλα από δικες σας εμπειριες Με εταιρείες κούριερ τι πρέπει να προσέξω στη συσκευασία κτλ.Τελωνείο εννοούσα και καλά αν θα έχω πρόβλημα στην αποστολή από Ελλάδα προς Κύπρο λόγω το ότι είναι αμερικανικό.Ευχαριστω

#488   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 03/12/2017 - 10:14

Στην αποστολή από Ελλάδα -Κύπρο τι τελωνείο να έχεις ;αφού στοιχεία αποστολής θα είναι από Ελλάδα .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#489   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 03/12/2017 - 12:00

Παιδιά να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζει κάποιος!εστω ότι αγοράζω από deals365 αλλά επειδή είμαι Κύπρο για λίγο καιρό και δεν γίνεται να μου κάνουν αποστολή εδώ (τους ρώτησα).εδω iPhone X δεν υπάρχει ούτε για δείγμα.Αν το στείλω Ελλάδα σε ένα φίλο και αυτός μετά μου το στείλει με κούριερ θα υπάρχει θέμα;τι εννοώ;1ον αν πληρώσω με την κάρτα μου αλλά βάλω τα στοιχεία του φίλου μου για παραλαβή θα μπορεί να παραλάβει εκείνος;και 2ον θα υπάρχει πρόβλημα με το κούριερ;τελωνείο κάτι;διότι η συσκευή είναι από Αμερική.Αν και διακινείται εντος ΕΕ.πρεπει να ανοίξει εκείνος την συσκευή πριν την στείλει;και ποια εταιρεία να προτιμησω(acs,γενική ταχυδρομική κτλ)γιατί ψιλοφοβαμαι λιγάκι ένα τόσο ακριβό προϊόν να το στείλω έτσι!Μηπως να το καμουφλάρουν λίγο στη συσκευασία;
Ευχαριστώ

Εντος ΕΕ δεν υπάρχει τελωνείο.Δεν έχει καμία σημασία από που προέρχεται η συσκευή.Αποστολεας είναι ο φίλος σου από Ελλάδα.

#490   jmtms51

jmtms51

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:jmtms51

Δημοσίευση 12/12/2017 - 22:01

μια ενημερωση περι εγγυησης

αγορασα απο deals 365 και φετος 

πανω στην εβδομαδα διαπιστωσα προβλημα ghost touch αλλα και απωλεια σηματος

δευτερα 4/12 παρεδωσα το κινητο στην infoquest

εγινε αντικατασταση συσκευης την οποια παρελαβα δευτερα 11/12

ειχε ερθει ελλαδα απο παρασκευη αλλα κλεινουν στις 4 και η συσκευη ηρθε αργοτερα

με ενημερωσαν οτι κανουν ελεγχο εδω στην ελλαδα σε 2 εργασημες και μετα αν απαιτηθει επισκευη η συσκευη πηγαινει ολλανδια και αυτο παιρνει 5-7 εργασιμες



#491   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 12/12/2017 - 22:19

μια ενημερωση περι εγγυησης
αγορασα απο deals 365 και φετος
πανω στην εβδομαδα διαπιστωσα προβλημα ghost touch αλλα και απωλεια σηματος
δευτερα 4/12 παρεδωσα το κινητο στην infoquest
εγινε αντικατασταση συσκευης την οποια παρελαβα δευτερα 11/12
ειχε ερθει ελλαδα απο παρασκευη αλλα κλεινουν στις 4 και η συσκευη ηρθε αργοτερα
με ενημερωσαν οτι κανουν ελεγχο εδω στην ελλαδα σε 2 εργασημες και μετα αν απαιτηθει επισκευη η συσκευη πηγαινει ολλανδια και αυτο παιρνει 5-7 εργασιμες

Πολυ παράδοξο να παραδίδουν τόσο γρήγορα συσκευές ανακατασκευασμενες ενώ δεν υπάρχει καθόλου ομαλότητα στην αγορά νέας.Μηπως ήσουν τυχερός ;;χεχε

#492   jmtms51

jmtms51

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:jmtms51

Δημοσίευση 12/12/2017 - 23:03

πιστευω οτι σιγουρα υπαρχουν αποθεματα για καλλυψη τετοιων περιπτωσεων

ισως απο οτι εμαθα λογω του οτι ηταν πολυ νωρις η βλαβη σε σχεση με την επισημη κυκλοφορια να ειναι τελειως καινουρια η συσκευη



#493   iliaspopegr

iliaspopegr

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/12/2017 - 04:38

Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ανακατασκευη, εγω παρελαβα αντικατασταση 7plus τον αυγουστο λογω hissing ολοκαινουργια συσκευη

#494   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 13/12/2017 - 12:59

Έχει ενδιαφέρον να δούμε αν τα μοντέλα που ήρθαν είναι μονο At&t και T-mobile.

Αν ισχύει αυτό, σημαίνει ότι η deals προσέχει και διαβάζει αυτά που λέμε στο forum και μπαίνει στη διαδικασία να διορθωθεί προς το καλύτερο, και αυτό τους τιμάει.

Φέτος ήταν ο μόνος λόγος που με κράτησε πίσω και κινήθηκα αλλιώς (δεν φταίει η Deals , αλλά τα εδώ τζιμάνια που ψάχνουν τρόπους να κάνουν τη ζωή μας πιο δύσκολη με την Εγγύηση), αλλά μπράβο τους.


Ώρα να ανασκευάσω. Σήμερα εμφανίστηκε συσκευή Verizon σε ομάδα του FB, αγορασμένη από Deals365.

Άρα είναι ότι κάτσει, και όχι επιλεγμένα βάσει όσων έχουμε συζητήσει.

Ελπίζω να άλλαξαν στάση οι εδώ «εξουσιοδοτημένοι» πάροχοι σέρβις και να μην υπάρχει θέμα όπως πέρυσι.
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#495   themdro

themdro

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@th3m
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2017 - 13:13

Eγω παρήγγειλα την Πέμπτη iPhone X 64GB Silver και χθές το είχα σπίτι, μοντέλο ΑΤ&T.

Γενικά άψογη εξυπηρέτηση, πολύ ευχαριστημένος. Περιμένω τιμολόγιο για να κάνω και ασφάλεια συσκευής τώρα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες