Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Superdeal: iPhone Χ 64GB με €1049 και iPhone Χ 256GB με €1189


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
495 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   barbunis

barbunis

    iPH Member

  • 244 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:ούτε καν...

Δημοσίευση 17/10/2017 - 09:04

Καλά ρε πως χεζαμε παλια χωρις κινητο;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   papas68

papas68

    iPH Enthousiast

  • 542 μηνύματα
  • Twitter:@papas68
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:papas68

Δημοσίευση 17/10/2017 - 09:48

Πόσες μέρες έκανε για να σού έρθει φίλε μου. Δώσε μας αν μπορείς το πότε το έκανες παραγγελία και πότε σου το παρέδωσαν.
Ευχαριστώ

Nikos

απο την ημερομηνια που ανεφεραν μετα απο 2 μερες



#78   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/10/2017 - 09:51

απο την ημερομηνια που ανεφεραν μετα απο 2 μερες

ποιο μοντελο σου ηρθε φιλε;

legit


#79   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 18/10/2017 - 13:37

Τελικα αξιζει να το παραγγειλουμε απο εκει? Η οχι?



#80   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2017 - 15:10

Βασικά το ποιο ύποπτο κομμάτι στο κινητό ειναι η μπαταρία ,(τα βλέπουμε συχνά πυκνά τα περιστατικά )έχει αλλάξει κανείς στον 2 χρόνο χωρίς να πληρώσει?Καπου διάβασα ότι θεωρείται ¨αναλωσιμο¨και δεν την καλύπτει η εγγύηση (δεν αναφέρομαι σε DOA).Και αν ξέρει κάποιος ποσό κοστίζει η αλλαγή μπαταρίας (7/7plus) στην αντιπροσωπεία.Αν δεν καλύπτεται η μπαταρία συμφέρει το deal με 1 χρόνο.
Και ένα τελευταίο.Το deal έχει αυτή την στιγμή 93 προπαραγγελίες (πληρωμένες)θα παραλάβουν όλοι ή θα μείνουν με το κουπόνι στο χέρι και παραλαβή όποτε και αν έχουν...?

#81   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/10/2017 - 15:16

Για το θεμα της παραλαβης στανταρ θα υπαρχει θεμα.
Εδω ειχε θεμα το συγκεκριμενο, (αν και αξιοπιστο site αφου πιο παλια ειχα παρει κ εγω για την συζηγο απο εκει), με το jet black οταν ειχε κυκλοφορησει, δεν θα υπαρχει στο Χ?
Για μενα οπως παντα λεω πρεπει να επικρατει ψυχραιμια.
Καλο ειναι οσοι παρηγγειλαν απο εκει να γνωριζουν οτι λογικα θα υπαρχει μια καθυστερηση.
Αν και γενικα θα υπαρχει καθυστερηση αν υπαρχει μικρη παραγωγη και μεγαλη ζητηση

#82   dimitrisgf

dimitrisgf

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Twitter:@dimitrisgf
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:dimitrisgf

Δημοσίευση 18/10/2017 - 15:37

Βασικά το ποιο ύποπτο κομμάτι στο κινητό ειναι η μπαταρία ,(τα βλέπουμε συχνά πυκνά τα περιστατικά )έχει αλλάξει κανείς στον 2 χρόνο χωρίς να πληρώσει?Καπου διάβασα ότι θεωρείται ¨αναλωσιμο¨και δεν την καλύπτει η εγγύηση (δεν αναφέρομαι σε DOA).Και αν ξέρει κάποιος ποσό κοστίζει η αλλαγή μπαταρίας (7/7plus) στην αντιπροσωπεία.Αν δεν καλύπτεται η μπαταρία συμφέρει το deal με 1 χρόνο.
Και ένα τελευταίο.Το deal έχει αυτή την στιγμή 93 προπαραγγελίες (πληρωμένες)θα παραλάβουν όλοι ή θα μείνουν με το κουπόνι στο χέρι και παραλαβή όποτε και αν έχουν...?


Αυτά που βλέπεις δεν είναι όλα πληρωμένα αν έχεις κάνει κράτηση με πληρωμή στα γραφεία τους! Εγώ πχ ήμουν 10ος στο site και πήγα 3 μέρες μετά να πληρώσω και είμαι 31ος τελικά μετά την πληρωμή.. το θέμα είναι ότι θα παραλάβουν αμέσως την πρώτη βδομάδα απλά δεν ξέρουν ποσα! Όποτε εγώ πχ παίζει να είμαι στη δεύτερη παραλαβή! Αυτά

#83   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2017 - 15:50

Αυτά που βλέπεις δεν είναι όλα πληρωμένα αν έχεις κάνει κράτηση με πληρωμή στα γραφεία τους! Εγώ πχ ήμουν 10ος στο site και πήγα 3 μέρες μετά να πληρώσω και είμαι 31ος τελικά μετά την πληρωμή.. το θέμα είναι ότι θα παραλάβουν αμέσως την πρώτη βδομάδα απλά δεν ξέρουν ποσα! Όποτε εγώ πχ παίζει να είμαι στη δεύτερη παραλαβή! Αυτά


Ακόμη κι έτσι πιστεύω μέχρι τις 3 Νοεμβρίου θα έχει διπλασιαστεί (τουλάχιστον)το νούμερο.Μακαρι να παραλάβετε όλοι αμέσως και να τα χαρείτε.Εγω είμαι ολίγον τι δύσπιστος (στην επάρκεια) και ας παραγγείλω αρχές του χρόνου (να δούμε και τα reviews).Παντως όταν αρχίσουν οι παραλαβές δώστε μας ένα feedback αν όλα ειναι οκ.

#84   dimitrisgf

dimitrisgf

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Twitter:@dimitrisgf
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:dimitrisgf

Δημοσίευση 18/10/2017 - 16:01

Ακόμη κι έτσι πιστεύω μέχρι τις 3 Νοεμβρίου θα έχει διπλασιαστεί (τουλάχιστον)το νούμερο.Μακαρι να παραλάβετε όλοι αμέσως και να τα χαρείτε.Εγω είμαι ολίγον τι δύσπιστος (στην επάρκεια) και ας παραγγείλω αρχές του χρόνου (να δούμε και τα reviews).Παντως όταν αρχίσουν οι παραλαβές δώστε μας ένα feedback αν όλα ειναι οκ.


Εννοείται!

#85   papas68

papas68

    iPH Enthousiast

  • 542 μηνύματα
  • Twitter:@papas68
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:papas68

Δημοσίευση 18/10/2017 - 16:59

ποιο μοντελο σου ηρθε φιλε;

Α1864



#86   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/10/2017 - 23:16

Βασικά το ποιο ύποπτο κομμάτι στο κινητό ειναι η μπαταρία ,(τα βλέπουμε συχνά πυκνά τα περιστατικά )έχει αλλάξει κανείς στον 2 χρόνο χωρίς να πληρώσει?Καπου διάβασα ότι θεωρείται ¨αναλωσιμο¨και δεν την καλύπτει η εγγύηση (δεν αναφέρομαι σε DOA).Και αν ξέρει κάποιος ποσό κοστίζει η αλλαγή μπαταρίας (7/7plus) στην αντιπροσωπεία.Αν δεν καλύπτεται η μπαταρία συμφέρει το deal με 1 χρόνο.
Και ένα τελευταίο.Το deal έχει αυτή την στιγμή 93 προπαραγγελίες (πληρωμένες)θα παραλάβουν όλοι ή θα μείνουν με το κουπόνι στο χέρι και παραλαβή όποτε και αν έχουν...?

Όλα καλύπτονται απο την εγγύηση.

 

Στη μπαταρία όμως, θα γίνει αντ/σταση μόνο αν έχεις κλείσιμο σε άσχετες στιγμές, ή αν έχεις απότομες εναλλαγές στο ποσοστό.

 

Τρέχουν διαγνωστικά που πρέπει να φανούν τα παραπάνω στα Logs.

 

Αν πας για την αυτονομία προφανώς και δε θα ασχοληθεί κανείς. Μιλάμε εκεί για φυσιολογική φθορά.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#87   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/10/2017 - 12:23

Α1864

 

Καλορίζικο.

 

Είναι Verizon, δηλαδή δεν είναι το μοντέλο της ΑΤ&Τ που κυκλοφορεί και Ελλάδα!

Είχε μέσα και sim;
 



#88   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 19/10/2017 - 13:39

Α1864

Καλοδούλευτο!

 

Από περιέργεια, επειδή έτσι την πάτησα και εγώ πέρυσι.

 

Θες να καλέσεις το support της Apple στην Ελλάδα και να αναφέρεις ότι έχεις κάποιο πρόβλημα, δίνοντας S/N & αριθμό μοντέλου;

 

Το πιο πιθανό είναι να σου πουν ότι δεν καλύπτεσαι από εγγύηση και επισκευές στην Ελλάδα, παρα μόνο σε Apple Store του εξωτερικού (οπουδήποτε έχει Apple Store, αλλά όχι στην Ελλάδα).

 

Απλά για να δούμε τι παίζει με τα φετινά μοντέλα.


Τελευταία επεξεργασία από: PanosMouz, 19/10/2017 - 13:42

| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#89   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 19/10/2017 - 17:16

Καλησπέρα,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω για το delas365.gr . Θέλω να πάρω το X 256GB και περιμενώ να δω τι θα γίνει με Αμερική να μου το φέρουν αν προλάβουν τα χριστούγεννα απο εκεί αλλίως απο deals365. Αξίζει πιστεύετε? Δεν μένω Αθήνα να βάλω τα λεφτά στην τράπεζα με κατάθεση? Θα έχω κάποιο θέμα? Επίσης θα είναι της verizon? Θα έχω κάποιο θέμα με τις μπάντες, 4G 4G+ στην Ελλάδα?

 

Ευχαριστώ Πολύ



#90   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 19/10/2017 - 17:28

Θα βάλεις χρήματα τώρα και δεν θα γνωρίζεις ποτέ θα παραλάβεις ?


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες