Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#616   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 11:39

Εγώ πήρα αυτά τα δυο τζαμί και bumper μιας και βαρέθηκα να έχω κρυμμένα τα κινητά μου είπα να πάρω τέτοιο για αρχή. Το θέμα είναι ότι δεν ήρθε το τηλ ακόμη Χαχαχαχα
c147c57216d03b51edf1dd9e0ff4a60e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αχαχα μου έχει τύχει και εμένα και μάλιστα μου έχει τύχει να παίρνω θήκες και την στιγμή που περίμενα άλλαξα γνώμη και πήρα άλλη συσκευή και μου έμειναν οι θήκες και μόλις ήρθαν έμπαιναν αγγελία ;-).


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#617   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 11:45

Γρήγορο review για Rhinoshield Crashguard:

-Θετικά:
1) Σφικτή εφαρμογή.
2) Μεγάλο αίσθημα ασφάλειας οτι το Χ ειναι προστατευμένο.

-Αρνητικα:
1) Πολυ σκληρό υλικό, φαινεται καπως πιο φθηνό σε αίσθηση και επισης γλιστράει πολύ.
2) Τα κουμπιά έχουν χάλια αισθηση. Τα δυο αριστερα τρίζουν κσι κανουν θόρυβο γιατι προφανως δεν πατάνε καλα στα κουμπιά του Χ, το lock button δεξιά θελει πολυ πιεση και εχει χαθεί η αισθηση του ‘κλικ’.
3) Δε βγαινει απ το κινητο με ευκολία. Αν δεν ακολουθήσεις το σωστό τρόπο, δε βγαινει απ το κινητό καθόλου.
4) Προσδίδει σημαντικο όγκο στο Χ. Λίγο πιο πολύ απ ότι περίμενα.
5) Δεν κάνει για ocd ανθρωπους με καθαριότητα (όπως όλα τα bumper) . Επειδη το 80% του Χ ειναι ακάλυπτο, το κινητό φαινεται παντα βρώμικο με σκονη και pocket lint. Ειδικά στα που SG που φαίνονται ολα τα smudges στο γυαλί.

-Overall:
Πολλά τα αρνητικά για εμένα, θα συμβιβαζόμουν μόνο αμα το κινητο γενικά μου έπεφτε.
Στο ράφι η Crashguard.

Μήπως έπεσες σε ελαττωματική γιατί την έχω την ίδια και δεν έχω κανένα πρόβλημα απολύτως . Και μάλιστα μπορώ να πω ότι αν την έχω χωρίς το πιάτο το διάφανο που έχω πλάτη βγαίνει με περίσσεια ευκολία .

Στον όγκο οκ δεν μπορώ να πω δίνει αλλά κανένας φαντάσου δεν μου είπε τι άσχημη θήκη έχεις βάλει ίσα ίσα αποκόμισα καλά σχόλια . Γι αυτό και στο λέω και ειδικά το λευκό που πήρα είναι απίστευτα όμορφο κάνει φοβερό κοντράστ με το μαύρο μπροστά .;-)


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#618   adinamos

adinamos

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/12/2017 - 12:03

στειλε μειλ και πες οτι τα κουμπια εχουν τρομερο προβλημα με αποτελεσμα να χρειαζεται να τα πατησεις 3 και 4 φορες. Αν σου πουν να στειλουν αλλη ρωτα τους αν το εχουν διορθωσει το προβλημα (νομιζω πως απο τα παραπονα κατι εκαναν).


Θα στείλω, ευχαριστω!

#619   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2017 - 12:17

Μήπως έπεσες σε ελαττωματική γιατί την έχω την ίδια και δεν έχω κανένα πρόβλημα απολύτως . Και μάλιστα μπορώ να πω ότι αν την έχω χωρίς το πιάτο το διάφανο που έχω πλάτη βγαίνει με περίσσεια ευκολία .

Στον όγκο οκ δεν μπορώ να πω δίνει αλλά κανένας φαντάσου δεν μου είπε τι άσχημη θήκη έχεις βάλει ίσα ίσα αποκόμισα καλά σχόλια . Γι αυτό και στο λέω και ειδικά το λευκό που πήρα είναι απίστευτα όμορφο κάνει φοβερό κοντράστ με το μαύρο μπροστά .;-)

εσυ εχεις την Mod Kωστα



#620   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 12:45

εσυ εχεις την Mod Kωστα

αχαχαχαχαχα καλά λες  .  :D  :D  :D


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#621   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 14:40

Πάντως κοιτούσα τις θήκες που έχω πάρει τώρα η ποιο premium που είδα να φαίνεται το κινητό όλο σαν να μην φοράς θήκη αλλά θέλει οπωσδήποτε τζάμι στην οθόνη εγώ φοράω το 3d της Thanotech είναι της Puro . Είναι λες και δεν του έχεις καθόλου θήκη . 

Το μοντέλο αν θέλει κάποιος είναι Verge Crystal.


Τελευταία επεξεργασία από: KostasRodos29, 17/12/2017 - 14:42

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#622   koukou

koukou

    iPH Enthousiast

  • 456 μηνύματα
  • Twitter:@ikoukou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:koukou

Δημοσίευση 17/12/2017 - 19:23

Πάντως κοιτούσα τις θήκες που έχω πάρει τώρα η ποιο premium που είδα να φαίνεται το κινητό όλο σαν να μην φοράς θήκη αλλά θέλει οπωσδήποτε τζάμι στην οθόνη εγώ φοράω το 3d της Thanotech είναι της Puro . Είναι λες και δεν του έχεις καθόλου θήκη .
Το μοντέλο αν θέλει κάποιος είναι Verge Crystal.


Αυτη είναι σιλικόνης; Δεν γρατζιουνετε εύκολα πίσω ώστε να θαμπώνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#623   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 21:45

Αυτη είναι σιλικόνης; Δεν γρατζιουνετε εύκολα πίσω ώστε να θαμπώνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Όλες κάνουν γρατζουνιές απλά το θέμα είναι σε πόσο καιρό θα αλλαχτεί .  


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#624   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2017 - 22:03

Όλες κάνουν γρατζουνιές απλά το θέμα είναι σε πόσο καιρό θα αλλαχτεί .  

υπαρχουν και αυτοιωμενες ;)



#625   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 22:04

Τι είναι οι αυτοιωμένες δεν κατάλαβα.  :huh:


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#626   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2017 - 22:11

αυτες που γινονται καλα μονες του....δηλ οι δαχτυλιες δεν φαινονται, η πλατη παραμενει καθαρη. Ετσι ισχυριζονται τουλαχιστον, καπου υπαρχει και βιντεο Κωστα



#627   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 22:13

αυτες που γινονται καλα μονες του....δηλ οι δαχτυλιες δεν φαινονται, η πλατη παραμενει καθαρη. Ετσι ισχυριζονται τουλαχιστον, καπου υπαρχει και βιντεο Κωστα

Χμμμμ NT$ 890 τι είναι Αμερική ? Τελωνεία ? 


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#628   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2017 - 22:14

Χμμμμ NT$ 890 τι είναι Αμερική ? Τελωνεία ? 

30 δολ κοντα ειναι

 

ΥΓ Βρηκα

 


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 17/12/2017 - 22:17


#629   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 17/12/2017 - 22:21

πάντως η Power Support που είχα στο 6αρι και ήταν self healing μετά από καιρό άρχισε να "μαδάει". Δεν γνωρίζω αν και οι άλλες έχουν τέτοιο θέμα.



#630   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2017 - 22:24

30 δολ κοντα ειναι
 
ΥΓ Βρηκα
 


Πολύ ωραία!!
Από που μπορώ να την παραγγείλω χωρίς τελωνείο; :-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες