Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#991   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/04/2018 - 12:53

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει κάποιο ελληνικό μαγαζί που να φέρνει θήκες caudabe για Χ , διότι εάν παραγγείλω από USA, θα έρθουν τα Χριστούγεννα... , θα παραγγείλω 2 οπότε θα είμαι πάνω από 20$ και άντε μετά να μπλέξεις με τελωνείο... καλύτερα να πάω έρποντας στην Παναγία της Τήνου... Είναι η μόνη θήκη η οποία έχει ποιότητα και είναι ultra thin διότι αγοράζω Χ να βλέπω Χ και όχι τούβλο...
Ευχαριστώ!


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#992   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/04/2018 - 12:59

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει κάποιο ελληνικό μαγαζί που να φέρνει θήκες caudabe για Χ , διότι εάν παραγγείλω από USA, θα έρθουν τα Χριστούγεννα... , θα παραγγείλω 2 οπότε θα είμαι πάνω από 20$ και άντε μετά να μπλέξεις με τελωνείο... καλύτερα να πάω έρποντας στην Παναγία της Τήνου... Είναι η μόνη θήκη η οποία έχει ποιότητα και είναι ultra thin διότι αγοράζω Χ να βλέπω Χ και όχι τούβλο...
Ευχαριστώ!


Sent from my iPad using Tapatalk

δυστυχώς μόνο από επίσημο site .



#993   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/04/2018 - 13:08

δυστυχώς μόνο από επίσημο site .



Άλλη μια ερώτηση εάν γνωρίζεις, εάν παραγγείλω δύο και η απόδειξη έιναι 30$, θα αρχίσουν τις αηδίες με το τελωνείο...? Άντε να περιμένω (εσύ πόσο περίμενες ...?) αλλά να έχεις και τον τελωνειακό να σου λέει ότι αγόρασες κινητό αντί για θήκη και να μου τα κάνουν τσουρέκια να μου λείπει...


Sent from my iPad using Tapatalk

#994   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 04/04/2018 - 13:11

Άλλη μια ερώτηση εάν γνωρίζεις, εάν παραγγείλω δύο και η απόδειξη έιναι 30$, θα αρχίσουν τις αηδίες με το τελωνείο...? Άντε να περιμένω (εσύ πόσο περίμενες ...?) αλλά να έχεις και τον τελωνειακό να σου λέει ότι αγόρασες κινητό αντί για θήκη και να μου τα κάνουν τσουρέκια να μου λείπει...


Sent from my iPad using Tapatalk


Φίλε μόλις μου έστειλε μειλ η caudate.εχει 50% έκπτωση..πάρε τώρα και σε 10-12 μέρες θα τις έχεις σπίτι σου!δεν αργούν.και ούτε τελωνεία θα έχεις θέμα.εχω πάρει πόσες φορές από αυτούς!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#995   fr3q

fr3q

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2018 - 16:38

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει κάποιο ελληνικό μαγαζί που να φέρνει θήκες caudabe για Χ , διότι εάν παραγγείλω από USA, θα έρθουν τα Χριστούγεννα... , θα παραγγείλω 2 οπότε θα είμαι πάνω από 20$ και άντε μετά να μπλέξεις με τελωνείο... καλύτερα να πάω έρποντας στην Παναγία της Τήνου... Είναι η μόνη θήκη η οποία έχει ποιότητα και είναι ultra thin διότι αγοράζω Χ να βλέπω Χ και όχι τούβλο...
Ευχαριστώ!


Sent from my iPad using Tapatalk

8 ημερες εκανε σε μενα,σταθηκα τυχερος.



#996   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/04/2018 - 21:51

Τελικά έβαλα παραγγελία μία Lucid Clear - iPhone X - Stardust και μία The Veil XT - iPhone X - Stealth Black με DHL όλα μαζί 36€ με κάτι εκπτώσεις που είχαν, έως Παρασκευή να μου έχει φέρει και η Vodafone το κινητό να κάνουμε Πάσχα...


Sent from my iPad using Tapatalk

#997   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/04/2018 - 14:16

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά!! Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Όσοι φοράτε κάποια εκ των θηκών της Apple είτε δερμάτινη είτε σιλικόνης, το ακάλυπτο κάτω μέρος από το κινητό αντέχει γενικώς ή εμφανίζει σημάδια φθοράς??


On iPad Air 2

Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 06/04/2018 - 14:16


#998   idimpo

idimpo

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/04/2018 - 19:10

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά!! Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Όσοι φοράτε κάποια εκ των θηκών της Apple είτε δερμάτινη είτε σιλικόνης, το ακάλυπτο κάτω μέρος από το κινητό αντέχει γενικώς ή εμφανίζει σημάδια φθοράς??


On iPad Air 2


Μέχρι στιγμής καμία φθορά στο κάτω μέρος μετά από ένα μήνα χρήσης. Το πλεονέκτημα των θηκών της apple είναι ότι διευκολύνουν τα gestures του iphone X στο κάτω μέρος της συσκευής λόγω της απουσίας home button. Γι ´αυτό και είμαι με την θήκη σιλικόνης, η οποία βέβαια έχει μαγνήτη σκόνης...

#999   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 06/04/2018 - 19:54

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά!! Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Όσοι φοράτε κάποια εκ των θηκών της Apple είτε δερμάτινη είτε σιλικόνης, το ακάλυπτο κάτω μέρος από το κινητό αντέχει γενικώς ή εμφανίζει σημάδια φθοράς??


On iPad Air 2


Κι εγώ χρησιμοποιώ την αυθεντική σιλικόνης της apple εδώ και 2,5 μήνες. Δεν υπάρχει καμία φθορά στο κάτω μέρος, γενικά είμαι προσεκτικός όμως.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1000   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/04/2018 - 22:00

Κι εγώ χρησιμοποιώ την αυθεντική σιλικόνης της apple εδώ και 2,5 μήνες. Δεν υπάρχει καμία φθορά στο κάτω μέρος, γενικά είμαι προσεκτικός όμως.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Μέχρι στιγμής καμία φθορά στο κάτω μέρος μετά από ένα μήνα χρήσης. Το πλεονέκτημα των θηκών της apple είναι ότι διευκολύνουν τα gestures του iphone X στο κάτω μέρος της συσκευής λόγω της απουσίας home button. Γι ´αυτό και είμαι με την θήκη σιλικόνης, η οποία βέβαια έχει μαγνήτη σκόνης...

Σκέφτομαι για την lemonade silicone και λέω μήπως με το βάλε βγάλε στα παντελόνια κλπ μην υπάρχει θέμα ξέρω γω στο κάτω μέρος με γρατσουνιές κλπ.. ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1001   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 06/04/2018 - 22:09

Σκέφτομαι για την lemonade silicone και λέω μήπως με το βάλε βγάλε στα παντελόνια κλπ μην υπάρχει θέμα ξέρω γω στο κάτω μέρος με γρατσουνιές κλπ.. ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Ένας μήνας χρήσης και από εμένα και κανένα σημάδι φθοράς.


Sent from my iPad using Tapatalk

#1002   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/04/2018 - 21:15

Rhinoshield Solidsuit με καλες αναφορες μεχρι στιγμης

 



#1003   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/04/2018 - 21:25

Rhinoshield Solidsuit με καλες αναφορες μεχρι στιγμης

 

Λες σε άσπρο να κιτρινίζει πάλι? Ψήνομαι να αγοράσω.



#1004   Karanir

Karanir

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Karanir
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 12/04/2018 - 21:34

Rhinoshield Solidsuit με καλες αναφορες μεχρι στιγμης

Πολύ όμορφη. Είναι του γούστου μου. Αν δεν είχα την liquid air θα την έπαιρνα αμέσως!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1005   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2018 - 17:20

Λες σε άσπρο να κιτρινίζει πάλι? Ψήνομαι να αγοράσω.

Ειδικα σε σενα Billy θα κιτρινισει μην το ψαχνεις. :P  Σοβαρα τωρα, απο τη στιγμη και οι παλιες ασπρες καποια στιγμη κιτρινιζαν γιατι αυτη εδω να αποτελει εξαιρεση. Ισως καποια βελτιωση στην επιστρωση να υπαρχει αλλα γενικα οτι ασπρο υπαρχει σε θηκη καποια στιγμη αρχιζει να χρωματιζεται.Τωρα ποτε γινεται αυτο ειναι αλλη ιστορια. Παιζουν ρολο διαφοροι παραγοντες. Θα σου ελεγα να κοιταξεις και τα αλλα σχεδια

Επισης να πω εδω οτι συμφωνα με τους χρηστες η συγκεκριμενη εχει συμβατοτητα με 3D γυαλια (για iCarez μιλανε αλλα λογικα ισχυει και για τα περισσοτερα)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες