Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1051   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/07/2018 - 13:32

Η Air Skin της Spigen αφήνει γρατσουνιές ; Ξέρουμε ;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1052   AntonisssVR46

AntonisssVR46

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 25/07/2018 - 08:11

Η Air Skin της Spigen αφήνει γρατσουνιές ; Ξέρουμε ;


Έτσι όπως την «κόβω», αμφιβάλλω. Απλά είναι πολύ λεπτή, με κύρια έμφαση στην εμφάνιση και λιγότερο στην προστασία. Επίσης δεν πρέπει να μαζεύει δαχτυλιές, πιθανότατα λόγω υλικού


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1053   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/07/2018 - 14:22

Η Air Skin της Spigen αφήνει γρατσουνιές ; Ξέρουμε ;

2,5 μήνες τη φοράω και τη βγάζω μια φορά τη βδομάδα για καθάρισμα. Κανένα σημάδι μέχρι τώρα.

Επίσης πολύ καλή επιλογή σε αυτήν την κατηγορία την περιμένω. Έχω πάρει την clear. https://mnmlcase.com.../apple-iphone-x


On iPad Air 2

#1054   idimpo

idimpo

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 30/07/2018 - 10:44

Καλημέρα. Την white silicone case την φοράει κάποιος αρκετό καιρό; Έχω ψηθεί να την πάρω αλλά αναρωτιέμαι αν και πόσο εύκολα λερώνεται;

#1055   Justaguy

Justaguy

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 04/08/2018 - 04:15

Παιδια μια ερωτηση λιγο γιατι καιγομαι.

Ηθελα να παρω την Mod case της Rhinoshield και βρηκα και το γερμανικο site και το κανονικο αμερικανικο. Να μην τα πολυλογω ενω στο ενα μου εβγαλε πριν πατησω πληρωμη την επωνυμια της εταιριας και τα γραφεια τους στην Γαλλια, μπηκα στο Αμερικανικο δοκιμαζοντας το ιδιο για να δω απο που θα με βγαλει και εκανε αμεσως την πληρωμη και την αγορασα απο το κανονικο θελοντας και μη.

Επειδη η θηκη κοστιζει 35 ευρουλακια, υπαρχει περιπτωση να κανουμε παρτυ με τελωνεια και ιστοριες και να στειλουνε απευθειας απο Αμερικη; Στο FAQ τους λεει οτι για απλες παραγγελιες αποστελουν απο τα γραφεια τους στην Γαλλια για Ευρωπη, ελα ομως που εγω επειδη βιαζομαι ζητησα DHL express (εσπασε αυτη που φοραει το κινητο τωρα και δεν μπορω να την χρησιμοποιησω...)

Ειχε κανεις καμια εμπειρια με την εν λογω εταιρια;



#1056   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/08/2018 - 07:18

Παιδια μια ερωτηση λιγο γιατι καιγομαι.
Ηθελα να παρω την Mod case της Rhinoshield και βρηκα και το γερμανικο site και το κανονικο αμερικανικο. Να μην τα πολυλογω ενω στο ενα μου εβγαλε πριν πατησω πληρωμη την επωνυμια της εταιριας και τα γραφεια τους στην Γαλλια, μπηκα στο Αμερικανικο δοκιμαζοντας το ιδιο για να δω απο που θα με βγαλει και εκανε αμεσως την πληρωμη και την αγορασα απο το κανονικο θελοντας και μη.
Επειδη η θηκη κοστιζει 35 ευρουλακια, υπαρχει περιπτωση να κανουμε παρτυ με τελωνεια και ιστοριες και να στειλουνε απευθειας απο Αμερικη; Στο FAQ τους λεει οτι για απλες παραγγελιες αποστελουν απο τα γραφεια τους στην Γαλλια για Ευρωπη, ελα ομως που εγω επειδη βιαζομαι ζητησα DHL express (εσπασε αυτη που φοραει το κινητο τωρα και δεν μπορω να την χρησιμοποιησω...)
Ειχε κανεις καμια εμπειρια με την εν λογω εταιρια;



Η θηκη από όπου και να την παραγγείλεις έρχεται από Γαλλία. Εάν έβαλες DHl λογικά σε 4 μέρες θα την έχεις στα χέρια σου. Εάν έβαζες χωρίς DHL θα εκανε 7 με 8 μέρες(αυτό επειδή ερχεται απο Γαλλία). Δεν θα φας τελωνείο μη φοβάσαι. Εγώ είχα θέμα μα την αν λόγω εταιρία με το tracking τη δεύτερη φορά που παρήγγειλα την solidsuit αλλά ήρθε κανονικά.

#1057   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1.029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 04/08/2018 - 08:00

https://www.caudabe....ant=49303218831 

 

Για αυτην τι γνωμη εχετε ?  Του φοραγα την Veil Xt αλλα δεν προστατευει κι αφηνει σημαδακια 



#1058   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/08/2018 - 10:24

Μηδενικό grip , έχω και εγώ την veil και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1059   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/08/2018 - 10:58

https://www.caudabe....ant=49303218831

 

Για αυτην τι γνωμη εχετε ?  Του φοραγα την Veil Xt αλλα δεν προστατευει κι αφηνει σημαδακια 

Η χειρότερη θήκη της Caudabe και μέσα στις χειρότερες που κυκλοφορούν.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1060   Justaguy

Justaguy

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 04/08/2018 - 13:35

Η θηκη από όπου και να την παραγγείλεις έρχεται από Γαλλία. Εάν έβαλες DHl λογικά σε 4 μέρες θα την έχεις στα χέρια σου. Εάν έβαζες χωρίς DHL θα εκανε 7 με 8 μέρες(αυτό επειδή ερχεται απο Γαλλία). Δεν θα φας τελωνείο μη φοβάσαι. Εγώ είχα θέμα μα την αν λόγω εταιρία με το tracking τη δεύτερη φορά που παρήγγειλα την solidsuit αλλά ήρθε κανονικά.

Σε ευχαριστω παρα πολυ!



#1061   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 15/08/2018 - 14:45

Καλησπερα στα παιδια, μετα την περιπετεια με το 7 plus που εσπασε η οθονη ειμαι πλεον κ εγω κατοχος ενος iphone x silver! Και 11.3.1 παρακαλω !!!
(To plus πουληθηκε ετσι με την σπασμενη οθονη)

Μεχρι τωρα οι θηκες που ειχα ηταν οι γνωστες 0.3 χιλ puro caudabe etc κ μια μεμβρανη
Τωρα που πηρα το x ομως ψαχνω κατι λιγο πιο στιβαρο μην την ξαναπαθω παλι κ τρεχω κ δεν φτανω.
Ψαχνω λοιπον μια θηκη μεχρι τα 15€ που να καλυβει το πισω μερος, οχι ογκωδες αλλα οχι παλι κ απο τις λεπτες.
Και επισης ενα καλο τζαμακι. Απλα προτιμω κατι απο σκρουτζ ελλαδα για να ερθει γρηγορα μιας κ τωρα εχω μια κινεζικη θηκη απομιμιση της learher apple που αφηνει το κατω μερος γυμνο :)
Βασικα μια σαν τις spigen πχ ομως να μην κανει ετσι γρατσουνιτσες στο περιβλημα απο σκονη κτλ
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#1062   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2018 - 15:32

Καλησπερα στα παιδια, μετα την περιπετεια με το 7 plus που εσπασε η οθονη ειμαι πλεον κ εγω κατοχος ενος iphone x silver! Και 11.3.1 παρακαλω !!!
(To plus πουληθηκε ετσι με την σπασμενη οθονη)
Μεχρι τωρα οι θηκες που ειχα ηταν οι γνωστες 0.3 χιλ puro caudabe etc κ μια μεμβρανη
Τωρα που πηρα το x ομως ψαχνω κατι λιγο πιο στιβαρο μην την ξαναπαθω παλι κ τρεχω κ δεν φτανω.
Ψαχνω λοιπον μια θηκη μεχρι τα 15€ που να καλυβει το πισω μερος, οχι ογκωδες αλλα οχι παλι κ απο τις λεπτες.
Και επισης ενα καλο τζαμακι. Απλα προτιμω κατι απο σκρουτζ ελλαδα για να ερθει γρηγορα μιας κ τωρα εχω μια κινεζικη θηκη απομιμιση της learher apple που αφηνει το κατω μερος γυμνο :)
Βασικα μια σαν τις spigen πχ ομως να μην κανει ετσι γρατσουνιτσες στο περιβλημα απο σκονη κτλ




Δες rhinoshield ΚΑΤ εμε

#1063   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2018 - 16:24

Καλησπερα στα παιδια, μετα την περιπετεια με το 7 plus που εσπασε η οθονη ειμαι πλεον κ εγω κατοχος ενος iphone x silver! Και 11.3.1 παρακαλω !!!
(To plus πουληθηκε ετσι με την σπασμενη οθονη)

Μεχρι τωρα οι θηκες που ειχα ηταν οι γνωστες 0.3 χιλ puro caudabe etc κ μια μεμβρανη
Τωρα που πηρα το x ομως ψαχνω κατι λιγο πιο στιβαρο μην την ξαναπαθω παλι κ τρεχω κ δεν φτανω.
Ψαχνω λοιπον μια θηκη μεχρι τα 15€ που να καλυβει το πισω μερος, οχι ογκωδες αλλα οχι παλι κ απο τις λεπτες.
Και επισης ενα καλο τζαμακι. Απλα προτιμω κατι απο σκρουτζ ελλαδα για να ερθει γρηγορα μιας κ τωρα εχω μια κινεζικη θηκη απομιμιση της learher apple που αφηνει το κατω μερος γυμνο :)
Βασικα μια σαν τις spigen πχ ομως να μην κανει ετσι γρατσουνιτσες στο περιβλημα απο σκονη κτλ

Ενδεικτικα

1

2

3

4

σε spigen μπορεις να τσεκαρεις και αλλα μοντελα πχ ultra hybrid, neo hybrid κλπ

 

σε γυαλακι απο Ελλαδα μαλλον σε αυτο θα πηγαινα. Δεν το εχω δοκιμασει αλλα το εχω δει και μου αρεσε.



#1064   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 15/08/2018 - 17:57

Καλησπερα στα παιδια, μετα την περιπετεια με το 7 plus που εσπασε η οθονη ειμαι πλεον κ εγω κατοχος ενος iphone x silver! Και 11.3.1 παρακαλω !!!
(To plus πουληθηκε ετσι με την σπασμενη οθονη)

Μεχρι τωρα οι θηκες που ειχα ηταν οι γνωστες 0.3 χιλ puro caudabe etc κ μια μεμβρανη
Τωρα που πηρα το x ομως ψαχνω κατι λιγο πιο στιβαρο μην την ξαναπαθω παλι κ τρεχω κ δεν φτανω.
Ψαχνω λοιπον μια θηκη μεχρι τα 15€ που να καλυβει το πισω μερος, οχι ογκωδες αλλα οχι παλι κ απο τις λεπτες.
Και επισης ενα καλο τζαμακι. Απλα προτιμω κατι απο σκρουτζ ελλαδα για να ερθει γρηγορα μιας κ τωρα εχω μια κινεζικη θηκη απομιμιση της learher apple που αφηνει το κατω μερος γυμνο :)
Βασικα μια σαν τις spigen πχ ομως να μην κανει ετσι γρατσουνιτσες στο περιβλημα απο σκονη κτλ

Καταρχας κάνε του μια ασφάλεια στον Ξηρογιαννοπουλο για σπάσιμο και κλοπή...Γύρω στο 30ευρω θα σου βγει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1065   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 15/08/2018 - 18:20

Στον Ξηρογιανοπουλο που λες φιλε μου μπορω να κανω εγω που το αγορασα σφραγισμενο ναι μεν αλλα εχει τιμολογιο σε ονομα αλλου , οχι το δικο μου.

Αγορα εχει ημ/νια 10/08/2018

 

Καποιος αλλος καμμια προταση παιδια?

εχει καποιος αυτη ? εχει πολυ ογκο ?? https://www.skroutz....k-iPhone-X.html


iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες