Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 15 ψήφοι

iPhone X - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4213 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3946   gkourou

gkourou

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Twitter:@gKuru
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/12/2017 - 18:10

Καλησπέρα , επειδή δεν βλέπω φως από τον πάροχο μου να το πάρω κοιτάζω την λύση του deal365 αλλά με προβληματίζει ο ένας χρόνος της εγγύησης , επίσης το site είναι φερέγγυο ;
Οποίος έχει παραλάβει από εκεί ας μου δώσει μια γνώμη γιατί έχει κλεισει μήνας αναμονής και η κατάσταση είναι ακόμα τραγική στα <μεγαλα> καταστήματα .
Ευχαριστώ εκ των προτέρων



Δες εδώ

http://www.iphonehel...33#entry1928652

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3947   adinamos

adinamos

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/12/2017 - 19:30

Όποιος θέλει SG 64 κοτσόβολο Αθήνα (Μαρούσι) να μου στείλει. Παρέλαβα από istorm μόλις και μπορω να παραχωρήσω την παραγγελία μου.

#3948   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 390 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2017 - 19:56

Όποιος θέλει SG 64 κοτσόβολο Αθήνα (Μαρούσι) να μου στείλει. Παρέλαβα από istorm μόλις και μπορω να παραχωρήσω την παραγγελία μου.



Έχεις pm

#3949   Dervon

Dervon

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 14/12/2017 - 23:11

Παραγγελία 27/10 από Pubilc sg256. Ακόμα δεν έχω παραλάβει.
Αυτό που με ενοχλεί είναι 2 φορές που έτυχε να περάσω από το μαγαζί και τόλμησα να ρωτήσω με αντιμετώπισαν σαν junkie... «Έχετε λάβει μύνημα;;;; Γιατί αν δεν έχετε δεν έχει έρθει!!!».
Και όταν ζήτησα να μάθω ρε παιδί μου, τι σειρά έχω στην λίστα, κάτι άρχισαν να μου λένε οτι είχαν λίστα σε excel από τον Αύγουστο....

#3950   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 14/12/2017 - 23:16

καλημερα παιδια,
iPhone X Silver 256 ενδιαφερεται καποιος;
του παραχωρω την παραγγελια μου.
Παραλαβη απο καταστημα Κωτσοβολος την Δευτερα το απογευμα.
προσωπικο μνμ, ευχαριστω.

Περιοχή; Δεν με ενδιαφέρει απλά να δω σε ποια περιοχή

#3951   Panosxmax

Panosxmax

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/12/2017 - 23:25

καλησπερα παιδια.μια ερωτηση αν μπορει καποιος να μου απαντηση.στο iphone x το ποσοστο τησ μπαταριας το ποσο της % ειναι γιατι δεν το δειχνει¨?



#3952   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 14/12/2017 - 23:28

καλησπερα παιδια.μια ερωτηση αν μπορει καποιος να μου απαντηση.στο iphone x το ποσοστο τησ μπαταριας το ποσο της % ειναι γιατι δεν το δειχνει¨?

Για να μην σε τρώει τσάμπα το άγχος για την μπαταρία!!!!Προνοησε η μαμά Apple!!!

Αν κατεβάσεις με το δάχτυλο από δεξιά θα δεις και το ποσοστό.

#3953   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/12/2017 - 23:29

Παραγγελία 27/10 από Pubilc sg256. Ακόμα δεν έχω παραλάβει.
Αυτό που με ενοχλεί είναι 2 φορές που έτυχε να περάσω από το μαγαζί και τόλμησα να ρωτήσω με αντιμετώπισαν σαν junkie... «Έχετε λάβει μύνημα;;;; Γιατί αν δεν έχετε δεν έχει έρθει!!!».
Και όταν ζήτησα να μάθω ρε παιδί μου, τι σειρά έχω στην λίστα, κάτι άρχισαν να μου λένε οτι είχαν λίστα σε excel από τον Αύγουστο....

Στο Public είναι γελοίοι απλά. Ένα θα σου πω. Έχω παραγγείλει 27/10 00.30 περίπου και τόσες εβδομάδες ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Στο μεταξύ παρέλαβα από iStorm οπότε είπα να πάρω τηλέφωνο στο Public να κάνω ακύρωση. Τηλέφωνα δεν σηκώνουν ποτέ οπότε κι εγώ δεν ξανασχολήθηκα. Ας με πάρουν τηλέφωνο ή στείλουν για την παραγγελία και έχουν να φάνε τρελό κράξιμο.

 

 

καλησπερα παιδια.μια ερωτηση αν μπορει καποιος να μου απαντηση.στο iphone x το ποσοστο τησ μπαταριας το ποσο της % ειναι γιατι δεν το δειχνει¨?

Αν κάνεις swipe down για να εμφανιστεί το control centre και δείχνει το ποσοστό.


Τελευταία επεξεργασία από: ChrisDs, 14/12/2017 - 23:30


#3954   Panosxmax

Panosxmax

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/12/2017 - 23:37

χαχαχαχ δεν υπαρχει παιδια σας ευχαριστω καλα τοσο στραβος ειμαι χαχαχ..με τη φορτιση τη παιζει ειναι στο 30% τωρα να το αφησω να παει 2% και μετα φορτιση ποσες ωρες?



#3955   Panosxmax

Panosxmax

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/12/2017 - 23:39

και ενα αλλο παιδια στο icloud εχει μεσα απο κατω το κινητο το iphone x kanonika kai moy exei kai to iphone 5s πως σβηνει αυτο αφου του εχω κανει αποσυνδεση



#3956 Guest_Takman_*

Guest_Takman_*

Δημοσίευση 15/12/2017 - 08:05

και ενα αλλο παιδια στο icloud εχει μεσα απο κατω το κινητο το iphone x kanonika kai moy exei kai to iphone 5s πως σβηνει αυτο αφου του εχω κανει αποσυνδεση

Πας στα settings του iPhone X, επιλέγεις στο πάνω μέρος το ονομά σου και αφού κάνεις κλικ στη συσκευή που επιθυμείς να αποσυνδέσεις, πατάς στο Remove from Account.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3957   katakefalos

katakefalos

    iPH Member

  • 265 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 15/12/2017 - 08:24

Για να μην σε τρώει τσάμπα το άγχος για την μπαταρία!!!!Προνοησε η μαμά Apple!!!

Αν κατεβάσεις με το δάχτυλο από δεξιά θα δεις και το ποσοστό.

Πιό Windows Phone σε 12πλάσια τιμη πεθαίνεις.

:D  :D  :D  :D



#3958   Panosxmax

Panosxmax

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/12/2017 - 09:11

Πας στα settings του iPhone X, επιλέγεις στο πάνω μέρος το ονομά σου και αφού κάνεις κλικ στη συσκευή που επιθυμείς να αποσυνδέσεις, πατάς στο Remove from Account.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ευχαριστω φιλε



#3959   Panosxmax

Panosxmax

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/12/2017 - 09:14

καλημερα παιδια εχω ενα θεμα στον ηχο οταν με περνουν μετα απο λιγο χτυπαει ποιο σιγα απο την αρχη χτυπαει δυνατα και μετα χτυπαει ποιο σιγα κανει κατι σαν σιγαση αλλα ακουγεται χαμηλα πολυ γιατι αυτο?υπαρχει καποια ρυθμιση που πρεπει να αλλαξω?αν ξερει καποιος ας μου απαντηση.σας ευχαριστω



#3960   killbilln

killbilln

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2017 - 10:32

Όποιος έχει κρατημένο και δεν το θέλει από Θεσσαλονίκη, θα τον παρακαλούσα να με οει να το πάρω εγώ! Το 256gb θέλω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες