Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 15 ψήφοι

iPhone X - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4213 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#4171   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/01/2018 - 00:22

Σημερα το τσιμπησα κ γω απο iStorm στο Riverwest με τιμολογιο 960€. Κανενα προβλημα με διαθεσιμοτητες οπως ειχα γραψει απο χθες εχει απ ολα κ στα δυο χρωματα!! Καλη Χρονια, Υγεια κ Δυναμη σε ολους!


Τώρα που έφυγε το πρώτο κύμα ζήτησης, θα πέσει πολύ διαθεσιμότητα... θα γίνει της διαθεσημότητας στις εκπτώσεις.
καλή χρόνια να έχουμε.


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#4172   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 05/01/2018 - 11:54

Καλημέρα, παραγγελία 21/12 από Κωτσοβολο, παίρνω τηλέφωνο σήμερα, 25/1 αναμένεται λέει και από εκείνη την ημερομηνία ξανά συζητάμε. Του χρόνου που λένε...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#4173   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/01/2018 - 11:58

ρε παιδια εχουν παρουσιαστει εδω πολλες ακυρωσεις παραγγελιας και απο κωτσοβολο πχ και  μια δικη μου μεταξυ αυτων

γιατι περιμενετε ακομα? ;)


IPhone 14 pro - Macbook air m2


#4174   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/01/2018 - 12:01

αν δεν  συντρέχουν ιδιαίτεροι λόγοι  αγοράς από μεγάλα καταστήματα το σκρουτζ είναι γεμάτο πλέον και με λιγότερα χρήματα .



#4175   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/01/2018 - 12:07

Και Public Ρόδου αν θέλει κάποιος έχουν φέρει .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#4176   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 05/01/2018 - 12:36

ρε παιδια εχουν παρουσιαστει εδω πολλες ακυρωσεις παραγγελιας και απο κωτσοβολο πχ και μια δικη μου μεταξυ αυτων
γιατι περιμενετε ακομα? ;)


Έχουν δοθεί ήδη δόσεις κλπ για αυτό.

#4177   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 08/01/2018 - 17:08

Στα Σκρουτζομάγαζα έχει διαθεσιμότητα και τιμή 1.102€, εάν η αγορά γίνει με τιμολόγιο για κάποιον που μπορεί να δικαιολογήσει ΦΠΑ, πάει στα 888€... για πάμε σιγά σιγά προς τα κάτω...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4178   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/01/2018 - 18:32

Στα Σκρουτζομάγαζα έχει διαθεσιμότητα και τιμή 1.102€, εάν η αγορά γίνει με τιμολόγιο για κάποιον που μπορεί να δικαιολογήσει ΦΠΑ, πάει στα 888€... για πάμε σιγά σιγά προς τα κάτω...
Sent from my iPhone using Tapatalk

Το 90% των σκρουτζομαγαζων κάνει ότι μπορεί για να σε αποτρέψει να το πάρεις με τιμολόγιο...

#4179   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/01/2018 - 19:29

Στα Σκρουτζομάγαζα έχει διαθεσιμότητα και τιμή 1.102€, εάν η αγορά γίνει με τιμολόγιο για κάποιον που μπορεί να δικαιολογήσει ΦΠΑ, πάει στα 888€... για πάμε σιγά σιγά προς τα κάτω...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Είσαι σίγουρος ότι το δέχονται αυτό ? Το λέω γιατί όσες φορές είχα πάρει και τους το είπα με άκουγαν λες και άκουγαν Κινέζικα .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#4180   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 08/01/2018 - 20:01

Παιδιά δεν έχω ρωτήσει...αλλά το κατάστημα που βγαίνει πρώτο στην τιμή σήμερα έχει πολύ καλές κριτικές, κάντε ένα τηλέφωνο δεν χάνετε κάτι...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4181   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/01/2018 - 14:19

Το Public στην Ρόδο κάθε μέρα με παίρνουν τηλέφωνο και μετά μου λένε ίσως σας έχουμε ξανά πάρει μάλλον τους ξέμειναν και την φάγανε που φέρανε τελευταίοι . Αν κάποιος ακόμα δεν έχει βρει ας πάρει εκεί σίγουρα θα βρει.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#4182   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 15/01/2018 - 14:22

Πλέον υπάρχουν παντού. Από παραμονές Χριστουγέννων η διαθεσιμότητα είχε στρώσει.



#4183   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/01/2018 - 14:23

Το Public στην Ρόδο κάθε μέρα με παίρνουν τηλέφωνο και μετά μου λένε ίσως σας έχουμε ξανά πάρει μάλλον τους ξέμειναν και την φάγανε που φέρανε τελευταίοι . Αν κάποιος ακόμα δεν έχει βρει ας πάρει εκεί σίγουρα θα βρει.

Αστο ρε Κωστα να πεθανει αυτο το thread γιατι μου γυριζει το μυαλο ... Οπως ηταν αναμενομενο (και ευλογο) την περιοδο των γιορτων μπορουσες να μπεις σε ενα οποιοδηποτε καταστημα και να παρεις ενα iphone X . Χωρις αγχος, χωρις καπελα, ευκολα .. Η αγορα ειχε βρωμισει απο iphone X ... Εγω βρηκα ενα μεσα στην βασιλοπιτα ...



#4184   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/01/2018 - 14:24

Αστο ρε Κωστα να πεθανει αυτο το thread γιατι μου γυριζει το μυαλο ... Οπως ηταν αναμενομενο (και ευλογο) την περιοδο των γιορτων μπορουσες να μπεις σε ενα οποιοδηποτε καταστημα και να παρεις ενα iphone X . Χωρις αγχος, χωρις καπελα, ευκολα .. Η αγορα ειχε βρωμισει απο iphone X ... Εγω βρηκα ενα μεσα στην βασιλοπιτα ...

Αχαχαχααχαχα  :lol:  :lol:


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#4185   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/02/2018 - 12:33

Είδα σε γνωστό e-shop προσφορά iphone X 64gb στα 925 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται...
Δεν ξέρω αν μπορώ να βάλω λινκ ή θα θεωρηθεί διαφήμιση. Ας μου πούν οι υπεύθυνοί αλλιώς pm...


Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 02/02/2018 - 12:34


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)